Katolicyzm posoborowy to prawdziwe piekło najgorszego szatana! W imię rzekomego „dialogu” – słowa, którego nie ma w żadnym miejscu Ewangelii –...
Głos oddany inaczej niż na G. Brauna jest głosem zmarnowanym. Cz. 2. rozmowy z ks. M. Bąkiem https://youtu.be/Z6DC_KKTkcY?si=T5GR-W2Gd057DW4s
TYLKO GRZEGORZ BRAUN NA PREZYDENTA PL.!!!!! TO BEDZIE GŁOS ODDANY W OBRONIE POLSKI i POLSKOŚCI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To decydująca chwila o naszym „być” - ks. Marek Bąk https://youtu.be/HSv-UoBptbc?si=DClipyxLtZ2hOU5D