O żydowskich kołtunach i ich pachołkach w MSZ lub w ogólnie we władzy warszawskiej, tu nie wspominamy. Zastanawiamy się nad rozumem władz rosyjskich — czy tam jest jakiś rozum.
Rosja i Rosjanie nie są atakowani przez Polaków, którzy są Rosji życzliwi, ale przez żydowskich okupantów w Polsce, których Rosja po rasistowsku, samobójczo wspiera i to bez żadnej żenady. Rosji mało było żydowskiej wojny 1920 roku, Paktu Ribbentrop Mołotow, rozbiorów 17 września 1939, kolaboracji KPP z hitlerowskim okupantem, rzezi Powstania Warszawskiego – w pełnej zmowie z żydowskim aliantami na Zachodzie, mało było masowych mordów na Polakach ze strony „wyzwolicieli radzieckich” etc. etc.
Rosja, kiedy tylko może, wspiera żydów przeciwko Polsce i sowicie daje im liczne synekury w „polskich” wydziałach mediów moskiewskich etc. A nie tylko tam. Rzucanie kalumnii na żołnierzy AK, prowokacyjne upamiętnianie zarazy 1920 roku i obwinianie Polski o tzw. "holokaust", wywołanie II WS – to norma.
Podczas całego okresu odrodzenia Rosji, po upadku sowietów, w całej szerokiej Moskwie politycznej nie znalazł się ani jeden polityk średniej nawet rangi, który by wyciągnął rękę do Polaków, do środowisk narodowych w Polsce, tak bezwzględnie wyniszczanych przez żydów w Warszawie, a przyjaznych Rosji i Rosjanom. Absolutnie przeciwnie, oprócz tego w. wspomnianego dokarmiania żydów przez Rosję. Mamy przerażający przypadek mordu na więźniu polskiego pochodzenia Marcinkiewiczu, powieszonego w celi przez służby więzienne rosyjskie.
Żydów: np. Chodorowskiego, Nawalnego…etc., niańczyć, a Polaków mordować!
Red. Gazeta Warszawska
+
W ostatnich dniach oficjalni przedstawiciele Rządu i Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) Rzeczypospolitej Polskiej wystąpili z szeregiem nieakceptowalnych wypowiedzi w związku z udziałem Ambasadora Rosji w Polsce Sergeya Andreeva w przyjęciu dyplomatycznym w dniu 26 października br. na zaproszenie dziekana korpusu dyplomatycznego, Nuncjusza Apostolskiego abp. Salvatore Penacchio.
Jeszcze w lipcu tego roku MSZ Polski powiadomiło zagraniczne placówki dyplomatyczne, że polscy przedstawiciele oficjalni nie będą uczestniczyć w prowadzonych przez nich wydarzeniach, na które będzie zaproszony Ambasador Rosji.
bania —
macie tyle z kościołem katolickim wspólnego co ja z cerkwią moskiewską komoruskie komuchy itd do gazu!!!...
Maria Flis —
Brawo Rosja! Nikt w Polsce nie upoważnił i nie legitymizował tych polskojęzycznych "władz", z wyjątkiem ciemniaków , którzy ich wybrali oraz międzynarodowego żydostwa/jewrei...
"Dlaczego wolę "neobanderowców" od stalinistów" – To kulturowy, psychologiczny wstęp do ukraińskiego ludobójstwa na Polakach w Polsce. Autor wypisuje brednie (sprzeczności, kłamstwa) ale logika nie jest tam ważna – bo jest to deklaracja ideowa tej powszechnej w Polsce gazety, na temat rosyjskiego stalinizmu i „neobanderyzmu”. Autor stawia znak równości między wewnętrznymi sprawami Rosjan w Rosji – staliniści, a banderowcami, którzy ani nie są narodem, ani nie posiadają ziemi, ale mają wszelkie roszczenia wobec wszystkich w świecie.
„Banderyzm dążył do budowy własnego państwa (na fundamencie ludobójstwa). Gdy już to państwo istnieje, neobanderowcy nie mówią o podboju cudzych ziem…”
Rosjanie nie atakują Polski ani nie wnoszą żadnych pretensji terytorialnych, nigdy też nie dopuścili się wobec Polaków zbrodni ludobójstwa. Chociaż wzięli na swoje barki odpowiedzialność za zbrodnie sowieckie, a to kiedy — oni sami — Rosjanie byli właśnie największymi ofiarami tego systemu.
Z ukraińcami jest absolutnie odwrotnie, nie są narodem, nie posiadają własnego terytorium, są plemionami koczowników, do których najlepiej pasuje hajdamactwo. I ich wspomniana wszechroszczeniowość jest tego przejawem. Nawet rzekomy język ukraiński jest im nierozpoznany, tak gramatycznie, jak i w zasobie słów. Potrafią jednak zastrzelić każdego, kto po ukraińsku nie gada.
To mordercy i ludobójcy, zbrodnie Odessy nigdy nie zostaną wyjaśnione przez te krwiożercze plemiona, a nie mówiąc już o prawdzie Wołynia, gdzie zamordowali 500 000 Polaków, a co przyznał w TV prezydent Łeonid Kuczma. Teraz na zdobytych terenach likwidują wszystkich „nieukraińców”, bo walczą o „swoją ojczyznę”. Trzeba tu podkreślić, że ich ojczyzna obejmuje nie tylko Przemyśl czy Chełm, ale także i Kraków, który ugodowo chcą podzielić między ukraińców, a żydów.
Te prawie dziesięć milionów ukraińców, mających ochronę absolutną w Polsce – immunitet – ma być masą przesiedleńczą z ukrainy, która ma zająć polskie domy i gospodarstwa na wschodzie Polski, z których to terytoriów, za pomocą masowych mordów, mają być wypędzeni Polacy. Ci ukraińscy patrioci, nacjonaliści będą strzelać do opornych Polaków, i palić ich domostwa w Polsce, tak jak to robią obecnie na Ukrainie.
O Polaków nikt się nie upomni, bo beneficjentem obecnej wojny na ukrainie mają być żydzi, i to oni przypilnują - w światowych mediach - o „właściwym” przepływie informacji z Polski. To wszystko co widzimy to właśnie budowa polin.
Póki jeszcze w nas jakiejś siły musimy wziąć się nie tylko za tego bandyckiego autora, ale i za całą redakcję.
Ten art. to akt wojny psychologicznej wymierzony w Polskę i musi być na to odpowiedź.
Red. Gazeta Warszawska
+
Ukraiński nacjonalizm jest dla Polski złem, ale o wiele mniejszym niż rosyjski imperializm. Szczególnie współcześnie. Ukraińcy czczą Banderę za walkę z Moskwą, nie za ludobójstwo na Polakach. Rosjanie przeciwnie – kochają Stalina nie tylko za pokonanie Hitlera, ale też za jego zbrodnie.
Żeby była jasność – nie pochwalam kultu OUN-UPA. Podzielam ocenę, zgodnie z którą zbrodnia wołyńska była ludobójstwem. I za to ludobójstwo, niezależnie od błędów polityki narodowościowej II Rzeczpospolitej, pełną moralną odpowiedzialność ponoszą ukraińscy nacjonaliści. Kijów powinien co najmniej pozwolić na wznowienie ekshumacji polskich ofiar, a najlepiej oficjalnie przeprosić za tamtą zbrodnię. Jak dotąd Aleksander Kwaśniewski jest jedynym polskim prezydentem, który na wołyńskiej ziemi w obecności ukraińskiego odpowiednika wspomniał bez ogródek o ludobójstwie. Trzeba wykorzystać dobrą koniunkturę w relacjach z dalekim od kręgów nacjonalistycznych Zełenskim, aby załatwić nasze historyczne interesy.
Kot Morski —
Tekst p. Pieczyńskiego uderza radykalną wręcz naiwnością, która - zakładam uprzejmie - wynika z niewiedzy autora. P. Pieczyński słowem np. nie wspomina o religijnym aspekcie banderyzmu, który w sensie ścisłym nie jest nawet nacjonalizmem, lecz satanistyczną odmianą rasizmu mistycznego.......
Maria Flis —
Do rzeczy, panie Pieczyński, do rzeczy, bo na razie bełkoczesz od rzeczy. Jedni i drudzy są siebie warci, ci turańcy, mają tę samą dziką, zbrodniczą mentalność łowców głów. Jeśli kochasz bardziej łukrajencev, wolno ci, ale wtedy zabieraj ich ze sobą i won na kresy we krwi.
Nawet Am......
W polin tubylcy będą ich wozić wszędzie i to nawet w największe katolickie święta, będą to czynić bez wahania, z radością i z satysfakcją, no i będą ich jeszcze podcierać.
Antysemityzm jest grzechem.
Red. Gazeta Warszawska
+
Kilku arabskich kierowców autobusów wahadłowych odwołało swoje zmiany w ostatniej chwili w ten weekend, w dniu, w którym cztery rezerwowe firmy Straży Granicznej zostały wezwane do przeprowadzenia operacji w sektorze jerozolimskim, napisał w niedzielę po południu reporter Channel 14 News, Hallel Bitton Rosen.
Bitton Rosen podkreślił, że dzięki determinacji komendantów Straży Granicznej transport został zrealizowany pomimo zakłóceń.
W zeszłym tygodniu arabscy kierowcy autobusów ogłosili strajk jako akt nacjonalistyczny, podobny do odmowy przewożenia żydowskich nastolatków na paradę flag w Dzień Jerozolimy. Stanowiło to poważny problem dla organizatorów parady, ponieważ zdecydowana większość izraelskich kierowców autobusów to Arabowie, stanowiąc od 60% do 90% kierowców, w zależności od firmy.
Makabra, żydzi niszczą resztki polskiego bytu duchowocywilizacyjnego.
Nawet taki mały warsztat twórczy ma być zrównany z ziemią.
A miało być tak dobrze, przyszedł JPII i wszystko obrócił w popiół i zgliszcza.
Red. Gazeta Warszawska
+
Szanowni Panie redaktorze , bardzo dziękuję za zamieszczenie filmiku o mojej walce o M-3 z pracownia- w Gazecie Warszawskiej
Dotąd pomimo składanych skarg prokuratura nie podjęła czynności, ponieważ atak na mnie, córkę / również absolwentkę ASP-o orzeczeniu o niepełnosprawności /i resztę rodziny -oraz próbą pozbawienia nas mieszkania i miejsca pracy twórczej jest niewspółmierny do ''długu'' który został spłacony- a wciąż wirtualnie wg komornika i spółdzielni istnieje, -podejrzewam, że jest drugie dno. Od spalenia Kościoła Twórców na Pl Teatralnym/23 03 2008r/pomagałam Duszpasterzowi Twórców ks A. W. Niewęgłowskiemu w odbudowie - prowadząc przez 5 lat/wolontariat/ Galerie Jednego Dzieła/co 2 tyg. były wernisaże i okolicznościowe duże wystawy/ Broniłam Krzyża na Krakowskim Przedmieściu -robiłam wlepki i prace graficzne, byłam pomysłodawczynią organizatorem i kuratorem pierwszej zbiorowej wystawy tzw. Smoleńskiej w Świętym Krzyżu 2012 r. ''Krzyż stall się nam bramą'' i kolejnych kilkunastu wystaw, w Kościołach Warszawy, uczestniczka wielu wystaw w Galerii Wieża -Kościół WNP - Kilka linków załączam,
Żydzi — przy wstrząsającej pasywności Polaków — gwałtownie przyspieszają likwidację Polski, tu poprzez agresywne zadłużanie lat ostatnich.
Można się spodziewać, że po wyczerpaniu wszelkich środków monetarnych dojdzie do oddawania części terytoriów Polski w obce ręce, to pod pretekstem wystawiania posiadłości pod rzekomy zastaw.
Pierwszym, który pozwolił żydom zabierać nieruchomości Polaków — za długi lichwiarskie, był król Łokietek, Teraz sprawa się rozwinie i żyd Morawiecki będzie oddawał żydom całe powiaty i województwa.
Zacznie się stopniowe oddawanie lasów i ziemi rolnej – w lepsze ręce. Nie jest wykluczone, że już tej jesieni Morawiecki dozna olśnienia umysłu i odda kopalne węgla „inwestorom zagranicznym” - bo ci pomogą nam wydobywać węgiel, który jest nam przecież bardzo potrzebny, co troskliwie zauważy to bezkarne żydzisko. Bezpośrednio lub pośrednio, przed podstawione zagraniczne firmy-słupy, kopalnie będą przejęte przez prusy.
Tak przecież było z całym Śląskiem, gdzie Niemcy nie zabrali Śląska Polakom, ale wzięli go Czechów, którzy go „arendowali”.
Tak będzie!
Red. Gazeta Warszawska
+
Szef rządu będzie mógł jednoosobowo decydować o wykorzystaniu rezerw celowych do obsługi kosztów zadłużenia państwa – taki zapis znalazł się w przygotowanym przez Ministerstwo Finansów projekcie ustawy okołobudżetowej. W uzasadnieniu stwierdzono, że w „skrajnych przypadkach” Polska może zostać uznana za niewypłacalną.
Inflacja zdemolowała rynek kredytów hipotecznych. Z powodu podnoszenia stóp procentowych akcja kredytowa praktycznie się zatrzymała – stwierdził prezes NBP Adam Glapiński. Raty już zaciągniętych kredytów wzrosły w ciągu roku o około 90 procent – wynika z analizy HRE Investments.