Jako zarząd Obozu Narodowo-Radykalnego przedstawiamy nasze stanowisko w sprawie rosyjskiej napaści na Ukrainę.
Jako polscy nacjonaliści uznajemy w polityce paradygmat polskiego interesu narodowego, dlatego krytycznie podchodzimy zarówno do odradzającego się imperializmu rosyjskiego, jak również imperializmu atlantyckiego. Wyrażamy przekonanie, że wszystkie narody Międzymorza mają prawo do życia w swoich suwerennych państwach, a nie zasługują na to, żeby być traktowane przez wielkie mocarstwa w sposób przedmiotowy, pełniąc rolę pionków na geopolitycznej szachownicy.
Syndrom sztokholmski zafajdańców z „ONR".(Okupacja żydowska w Polsce)Syndrom sztokholmski(+) zafajdańców z „ONR" - ONR w cudzysłowie. Orgia zdrady, tchórzostwa i głupoty „ONR" postępuje. Składanie kwiatów w ramach pamięci Jana Mosdorfa, który dał się zabić dla żyda ...Created on 02 August 2018
Stanowczo sprzeciwiamy się wciąganiu Polski w toczącą się wojnę. Wyrażamy ubolewanie nad tym, że USA przekazuje Izraelowi znacznie większe wsparcie, niż Polsce i krajom bałtyckim, które z racji położenia są realnie zagrożone agresywną polityką Rosji. Jednocześnie mamy na uwadze przykład Ukrainy, która w 1994 roku ratyfikując memorandum budapesztańskie, w zamian za gwarancje nienaruszalności granic udzielone przez USA, Rosję i Wielką Brytanię, zrezygnowała z arsenału jądrowego.

