"Jest wysoce przykre, niemoralne i niewychowawcze, że kadrowicze nie rozumieją, że Leon zabiera miejsce Polakowi."

Aktualizacja 10 08 2024

+++++++++++++++++++++++

Aktualizacja 23 07 2023, Leon powtarzamy:

"Leon masz zakazane wchodzić do polskiej reprezentacji!". Polska dla Polaków!

Leon nie potrafi grać w siatkówkę i poza bardzo silnym serwisem, który jednak nie wychodzi mu na 100%, jest piętą achillesową całego zespołu – przeciwnik podaje wszystkie piłki na niego, bo wie, że Leon ma problemy z przyjęciem i dalszym rozegraniem.

W meczu wygranym z Amerykanami, o mały włos — jednoosobowo, beznadziejną grą — nie utopił tego zwycięstwa o złoto, był największym plusem Amerykanów. Trener uratował sytuację, bo cofnął go na ławkę rezerwowych.

Nie ma wątpliwości, że jego uczestnictwo w reprezentacji, to skutek rasizmu PZPS — Polska koniecznie musi mieć swoich murzynów w sporcie.

Prezesem PZPS jest SEBASTIAN ŚWIDERSKI, a to zwykły palant, który zezwala na to, aby w klubach, polscy zawodnicy byli mniejszością. W czasie meczu o medal kamera TV natarczywie pokazywała W. Leona w kadrze ekranu, aby polskich głupków telewizyjnych oswoić z murzynami.

Jeżeli trener Nikola Grbić nie potrafić żyć bez W. Leona, to niech wraca do Serbii i tam zabierze go ze sobą. Dumni Serbowie natychmiast to docenią i zbiją go po ryju. Leona też nie oszczędzą, bo tam bardzo nie lubią bezczelnych i nachalnych.

Jest wysoce przykre, niemoralne i niewychowawcze, że kadrowicze nie rozumieją, że Leon zabiera miejsce Polakowi.

Eksperyment piłki nożnej z transferami zagranicznymi doprowadził ten sport do katastrofy, podobnie będzie z siatkówką.



Jest wysoce przykre, niemoralne i niewychowawcze, że kadrowicze nie rozumieją, że Leon zabiera miejsce Polakowi.

Eksperyment piłki nożnej z transferami zagranicznymi doprowadził ten sport do katastrofy, podobnie będzie z siatkówką.

 

 

Polska ma być nie tylko żydowska, ukraińska, hitlerowska, ale i murzyńska czy muzułmańska.

- Nie pozwolimy na to!

 

 

 

=====================

Aktualizacja 18 09 2021, Leon powtarzamy:

"Leon masz zakazane wchodzić do polskiej reprezentacji!". Polska dla Polaków!

Polska — Słowenia 1:3, Wilfredo Leon siódmym zawodnikiem Słoweńców, a trener Vital Heynen ósmym.

Reprezentacja ma być tylko dla Polaków, to oczywista prawda. Wynik to klęska polityki rasistowskiej w PZPS i w reklamach TV oraz sieci komórkowej Plus.

Ten rasistowski Plus, to duży minus.

rev. 18 09 2021 red. GW

============================

Polska - Slowenia 1:3, Wilfredo Leon siodmymm zawodnikiem Slwencow, a trener Vital Heynen osmym.

Reprezentacja ma byc tylko dla Polakow . oczywista prawda.

rev. 18 09 2021 red. GW

 

Miejsca w polskich reprezentacjach sportowych są tylko dla Polaków.

Polskę mogą reprezentować tylko Polacy.

Wciskanie Wilfredo Leon do reprezentacji i pokazywanie go w już teraz koszulce reprezentacji, to forma manipulacji Polakami przez tę dziennikarską szumowinę TVP i posłusznych działaczy związkowych.

 

Leon masz zakazane wchodzić do polskiej reprezentacji!

To jest forma narzędzia żydowskiej agresji, okupacji Polski!

Read more ...

"zbrodni z pobudek nacjonalistycznych"

Duda zrównał zbrodnie hitleryzmu, bolszewizmu ze zbrodniami nacjonalistów (polskich nacjonalistów oczywiście).

Czyli zbrodni Polaków na innych, nacjonalizm jest cechą i zachowaniem jedynie tych, którzy przynależną do włodarstwa tej ziemi, tego narodu, czyli tych nacjonalistów, więc Polaków. Bo w Polsce tylko Polacy mogą być nacjonalistami.

Medal ten jest zatem wymierzony w Polskę!


To niewątpliwe, że Duda otwiera tu nowe, kolejne już narzędzie szkalowania Polaków przez żydów, którzy już nawet za pomocą medali z nadania Dudy, będą eksponować swoje cierpienia z polskich rąk, a czego certyfikatem jest Virtus et Fraternitas.
To następna zdrada stanu ze strony tego bydlaka Andrzeja Dudy, który po raz kolejny wbija Polsce i Polakom nóż w plecy.
Żydzi będą umieć obnosić się z tymi medalami, to jest niewątpliwe.


Zdrada!
Zdrada ta nie pozostanie bez odpowiedzi.

Red. Gazeta Warszawska

+

Prezydent wręczył Medale Virtus et Fraternitas

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył po raz pierwszy Medale Virtus et Fraternitas, które nadawane są osobom zasłużonym w niesieniu pomocy lub pielęgnowaniu pamięci o osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości będących ofiarami zbrodni sowieckich, nazistowskich zbrodni niemieckich, zbrodni z pobudek nacjonalistycznych lub innych przestępstw stanowiących zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne, w okresie od dnia 8 listopada 1917 r. do dnia 31 lipca 1990 r.

Read more ...

Rzuca się w oczy nieporadność obrońców Bazyliki. Widać tam jakąś formę „dialogu”, co jest nawet i grzechem, bo z antychrystami nie wolno się układać.
Czapki na głowach policjantów – czyli otwarta profanacja kościoła, poza oczywiście samą przemocą wobec wiernych, którzy bronią świątyni przed żydami.

Red. Gazeta Warszawska

+

16 czerwca 2019

roku w Bazylice Św. Rocha w Białymstoku za przyzwoleniem ks. Proboszcza Tadeusza Żdanuka, a z polecenia Arcybiskupa dr Tadeusz Wojdy, odbył się koncert Festiwalu Kultury Żydowskiej Zachor – Kolor i Dźwięk. Czy Arcybiskup swoją decyzją chciał upokorzyć ks. proboszcza za jego wieloletnią patriotyczną postawę i kazania napełniające otuchą nasze serca? “My, parafianie kościoła p.w. św. Rocha – Bazyliki Mniejszej, wyrażamy głęboki sprzeciw i wielkie oburzenie w związku z urządzaniem koncertów muzyki żydowskiej w naszej świątyni przez ambasadę Izraela w Warszawie.” – czytamy w proteście skierowanym do Arcybiskupa dr Tadeusz Wojda. Dlaczego pomimo sprzeciwu parafian, koncert muzyki żydowskiej nie został odwołany?

Read more ...
  1.   4 Comment
  2.   5319 Views
  Aron — Czas uleglosci wobec żyderi przybiera na sile!!, już nie długo za obronę wartości chrześcijańskich polska jako naród będzie "karana" przez ue za "łamanie praworządności".!! "żyd jest jednostką narodu wybranego" i ten "wybrany naród" będzie PRZEŚLADOWAĆ POLSKĘ poprzez bruksele na w......
  Maria Flis — "Tym razem za cel profanacji żydzi obrali “Kościół, Pomnik Odzyskania Niepodległości”. Czy poprzez bezczeszczenie kościoła pokazują nam że, znów niepodległość została nam odebrana? Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!"...
  Maria Flis — Tej po licji należało strącić (od tyłu ) te furażerki z orzełkami i schować je, bo to nie jest polska policja! Tak, jak za komuny milicja, to byli przebierańcy zydokomuchy, tak jest i dziś....

Bazylika Św. Rocha – exkomunika arcybiskupa dr Tadeusza Wojdy!

Arcybiskup dr Tadeusz Wojda jest exkomunikowany.

Jest to exkomunika „Excommunicatio latae sententiae” – wiążąca mocą samego prawa, która następuje automatycznie po czynie.

"16 czerwca 2019 roku w Bazylice Św. Rocha w Białymstoku za przyzwoleniem ks. Proboszcza Tadeusza Żdanuka, a z polecenia Arcybiskupa dr Tadeusza Wojdy, odbył się koncert Festiwalu Kultury Żydowskiej Zachor – Kolor i Dźwięk. Czy Arcybiskup swoją decyzją chciał upokorzyć ks. proboszcza za jego wieloletnią patriotyczną postawę i kazania napełniające otuchą nasze serca?" (+++)

Tadeusz Wojda jest exkomunikowany ze wspólnoty wiernych Kościoła katolickiego za dokonanie bluźnierstwa zażydzenia katolickiej świątyni śpiewami żydowskimi – to dodatkowo dokonanego za pomocą zbrojnego gwałtu na parafianach. Exkomunikowany Tadeusz Wojda podlega prawu banicji ze wspólnoty wiernych.  

Exkomunika jest skutkiem prawa kanonicznego obowiązującego w Kościele Świętym.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   6888 Views
  Stanisław — Jeżeli mamy przetrwać, to musimy wymóc na Żydach obchodzenia Dni Katolicyzmu w ich synagogach i na ich koszt.Jeśli nasi polityce nie rozumieją tego ,niech zmienią zawód,bo się do polityki nie nadają i marnotrawią nasze pieniądze na interes obcych....

https://twitter.com/_costerin/status/1140313448905134081

#słupscymordercy od minister @elzbietawitek @PolskaPolicja biją i aresztują Polaków broniących Matkę Jasnogórska  nawet gestapo i NKWD nie bili Polaków na Jasnej Górze w Częstochowie

Elżbieta Witek nowym szefem MSWiA

 MSW: Służby Izraela w polin nie będą miały problemów(Politics )Elżbieta Witek nowym szefem MSWiA. Kim jest następca Brudzińskiego?  Joachim Brudziński w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskał mandat od wyborców przez co opuszcza stanowisko szefa ...

Terroryzm żydowski i Żydaera w Polsce ...(Okupacja żydowska w Polsce)Żydzi w Polsce już nie kryją się z tym, że nie są „polakami” „ polskimi żydami”, ale są otwarcie Żydaerczykami (chodzą pod flagą Żydaera). Nie kryją się również i z tym, że popierają wszelkie patologie ...

Biskup Szymon Niemiec  ...(Okupacja żydowska w Polsce)... motocykle w klasie cruiser.   . Żyd – fałszywy biskup w Szwecji ...(Judaism & Islam)...  A dotyczy to szczególnie Polaków.   Zdjęcie powyżej pokazuje aparycję żyda z Węgier o nazwisku:  György Zemplenyi.  ...

  1.   1 Comment
  2.   4279 Views
  Maria Flis — To jakiś ukrainiec ta sztuczna baba czarno-czerwona, to ich znak rozpoznawczy jak niebieski i biały żydów....