"100 mln dolarów wydanych na dotacje dla muzeów i instytucji kultury;

Ponad 25 milionów dolarów wydanych na wsparcie ochrony największego cmentarza żydowskiego w Polsce przy ul. Okopowej w Warszawie;

Na przykład ponad 41 milionów dolarów wydanych na produkcje filmowe; filmy dotyczące historii Zygielbojma, Nowaka-Jeziorańskiego czy Pileckiego;

A także setki koncertów, spektakli, spotkań, publikacji były możliwe dzięki wsparciu Państwa Polskiego."

Te pieniądze idą, między innymi, na renowację nagrobków żydowskich sadystów, w więzieniach, znęcających się na polskich więźniach, którzy, tam zamordowani przez żydów, nie mają nawet zaznaczonego miejsca pochowku — wrzucenia trupa do rowu.
A rodzice polskich chorych dzieci robią żebraninę na ich prywatne leczenie.

Rząd Morawieckiego, za pieniądze polskich podatników, zwalcza polski antysemityzm, bo on szkodzi żydowskim wampirom.

Red. Gazeta Warszawska

+

Wystąpienie wicepremiera prof. Piotra Glińskiego na Międzynarodowym Forum Pamięci o Holokauście i Zwalczaniu Antysemityzmu w Malmoe

13.10.2021

„Polska sprzeciwia się i przeciwdziała wszelkim formom rasizmu i antysemityzmu. Podejmowane są liczne wysiłki, aby zapobiegać antysemityzmowi we wszystkich dziedzinach życia. Polska dąży do prawdy historycznej o II wojnie światowej i okupacji niemieckiej” – powiedział wicepremier prof. Piotr Gliński podczas swojego wystąpienia na Międzynarodowym Forum Pamięci o Holokauście i Zwalczaniu Antysemityzmu w Malmoe.

Wicepremier Piotr Gliński, który wystąpił podczas sesji na temat wdrażania strategii i planów działania w walce z antysemityzmem oraz zapewnienia bezpieczeństwa osobom należącym do mniejszości dotkniętych antysemityzmem oraz innymi formami rasizmu i nietolerancji, przypomniał słowa premiera RP Mateusza Morawieckiego, skierowane dwa lata temu do Isaaca Herzoga, prezesa zarządu Agencji Żydowskiej dla Izraela, obecnie prezydenta Izraela:

Read more ...

Biedna jest ta nasza inteligencja pracująca skoro ma w swoich szeregach takiego paranoicznego półgłówka i manipulanta, jak ten „dr Brzeski”, no i ta redakcja TYSOL też nie jest lepsza.

Brzeski, nie rozumie lub przemilcza problem „Putina” i „Łukaszenki” jako tuzinkowych marionetek żydostwa.

Co ciekawe, o ile Putin jest nieskończenie większy od Łukaszenki, to Łukaszenko jest dużo bardziej uczciwy i ludzki, bo broni swojego kraju przed żydostwem, czym jest przeciwieństwem Putina, który prowadzi systematyczny mord na Rosjanach. Nie zmniejsza to jednak jego winy, że dał się Putinowi wmanipulować w konflikt z Polską, czym strzelił siebie w stopę i utracił całkowicie wizerunek wśród Polaków, a czego już nie da się odrobić.

„Dr Brzeski” bardzo dokładnie wpisuje się w rządowy i medialny przekaz obowiązującego defetyzmu, polegający na tym, że polscy żołnierze dzielnie i profesjonalnie uciekają przed uzbrojonymi żołnierzami białoruskimi, którzy im grożą a nawet krzyczą na nich.
W tym ogłupiałym polskim społeczeństwie brak już krztyny społecznej rozsądkowej reakcji, która żądałaby otwarcia ognia wobec agresora. Bo od tego jest uzbrojona nasza dzielna armia.
Żołnierz, który wpuszcza „agresora wojennego” na swój posterunek, a nawet z niego ucieka, podlega wyrokom sądu polowego. Tu jednak, taka tchórzliwa, nieodpowiedzialna postawa znajduje poklask MON, mediów no i niewątpliwie takich doktorów Brzeskich.

"Jeżeli pod naciskiem ludzkiej fali polscy obrońcy granicy nie wytrzymają psychicznie, poczują się zagrożeni i otworzą ogień przekonani, że bronią własnego życia, to Mińsk wrzaśnie, że padł ofiarą zbrojnego ataku i musi się bronić."

Read more ...

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej KOMUNIKAT PRASOWY nr 192/21  Luksemburg, 27 października 2021 r. Postanowienie wiceprezesa Trybunału w sprawie C-204/21 R Komisja / Polska  Polska, z uwagi na to, że nie zawiesiła stosowania przepisów krajowych odnoszących się w szczególności do uprawnień Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji okresowej kary pieniężnej w wysokości 1 000 000 EUR dziennie

Read more ...

Skąd się wzięło to wszystko, ta świńska profanacja resztek Sejmu?! Takie żydokomunistyczne zero jak Czarzasty jest wicemarszałkiem Sejmu, kieruje jego pracami, a na stole ma flagę zboczeńców seksualnych.

 - A no stąd: Ten art. o Andrzeju Brychcie świetnie ilustruje pochodzenie władzy tego obecnego polinu.

Teraz rządzą Polakami dzieci i wnuki tamtego bydła. Tamten świat był taki barwny, a ten jest jeszcze bardziej kolorowy, bo nic nie stoi w miejscu. Polacy nie mają żadnej siły do zmiany Polski na lepsze — żydzi beznamiętnie już wdeptują Polskę w najgorsze bagno. Tu wszystko już przejdzie.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Roman Samsel

 

NOC NA PLANECIE WŚCIEKŁYCH KRÓW

Testament Brychta
 

2002

 

(...)

 

ROZMOWA Z KATARZYNĄ BRYCHT *[b. żona Norberta, syna Andrzeja] O ZNAJOMYCH BLIŻSZYCH I DALSZYCH

 

- Jeżeli wiedział, że coś jest przeciwko niemu, to potrafił konsekwentnie tego unikać.

W tym przypadku masz na myśli alkohol?

- No tak, tak.

Usiłuję sobie przypomnieć, jak to było z Lidią. Wiem, że on odszedł od Krystyny, mieszkał w wynajętym mieszkaniu, za które płacił mąż Lidii, który miał duży apartament w tym samym budynku, tylko kilka pięter wyżej (była między nimi zależność służbowa). Pamiętam, że Andrzej mi opowiadał... nie pamiętam dokładnie, o co to chodziło, natomiast mam taki obrazek przed oczyma; że jest duże przyjęcie w jakiejś sali w jakimś hotelu. Jest Lidia. Jest mąż Lidii i jeszcze nic między nimi nie ma, ale Andrzej już ma na nią oko, wie, że to jest coś, co za chwilę nastąpi. W każdym razie Andrzej we wściekłości poderwał się od stołu i nie zauważył, że są olbrzymie przeszklone drzwi, myślał, że te drzwi są otwarte; szyby były tak czyste, tak przezroczyste, że on przeszedł przez te drzwi, wybił je. I zdaje mi się, że od tego momentu zaczęła się jego historia z Lidią, bo ona zaczęła go wtedy dostrzegać. Po prostu widzę ten obraz - jak on przez te drzwi w takiej wściekłości i desperacji wychodzi.

Read more ...

Bydlęta polskie powinny to zobaczyć: Żydzi niszczą palestyńskie cmentarze, aby zafałszować historię tamtych terenów.

Tu matka pochowanego syna broni jego grobu przed zniszczeniem.

Polskie bydło w sądach, policji, kościołach, remizach czy szkołach, tak perrorujące przeciw polskiemu antysemityzmowi, powinno to zobaczyć. Chociaż może to być całkowicie bezproduktywne, a podobne dzieje się także w Polsce.

Pełny film na TT.

Red. Gazeta Warszawska

https://twitter.com/RamAbdu/status/1452608664611827721

  1.   4 Comment
  2.   2920 Views
  Kot Morski — Sataniści wszystkich krajów łączcie się ! – więc się łączą. Sam szeitan drze się na czołowej płycie Slayera: “I am the common nation...” = JA jestem powszechnym narodem. Ostatnio np. łączą się ukraińscy z isroelskiemi... Lachom a Moskwicinom na pohybel....
  Op — Czas zacząć z map i świadomości społecznej WYMAZAĆ miejsca syjonistycznych ośrodków kultu i miejsc gdzie ich truchła zakopywano!!!!. Co pozwoli z czasem pozbyć się na zawsze tego ROBACTWA z Europy i PALESTYNY.!!!! WOLNA PALESTYNA i WOLNA POLSKA OD SYJONISTÓW I JUDOWEGO NAZIZMU.!!!!......
  Bloe — Czeba wprowadzić ponownie program OSTATECZNE ROZWIAZANIE PROBKEMU Z DAS JUDEN.!!!!! WOLNA PALESTYNA.!!!!...