Ojojoj, ...bohaterstwo dziennikarzy zadaniowych spóźnionych na barykady .

To co zrobił ten bandzior i gudłaj Głódź w Archikatedrze, to dopiero w był skandal.

Wtedy nikogo odważnego nie było.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 
Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź miał utrzymywać przyjacielskie stosunki z Wiesławem P., pseudonim "Wicek", który w przeszłości przyjaźnił się m.in. z szefem mafii pruszkowskiej Andrzejem K. ps. "Pershing". Efektem tej znajomości miała być pralnia pieniędzy w jednej z podległych Głódziowi gdańskich parafii. Dziennikarz śledczy programu "Superwizjer" TVN dotarł do nowych informacji dot. działalności i powiązań arcybiskupa.

Według ustaleń dziennikarza śledczego programu "Superwizjer" TVN arcybiskup utrzymuje bliskie, przyjacielskie stosunki z Wiesławem P., biznesmenem z branży nieruchomości, który zamieszany był w głośne afery, miał też związki z najbardziej znanymi polskimi przestępcami, przewijał się w postępowaniach operacyjnych, śledztwach, raporcie NIK, a nawet postępowaniu prokuratury wojskowej.

Według relacji świadków i akt śledczych mężczyzna ma też szerokie powiązania z największymi przestępcami oraz najpotężniejszymi i wpływowymi ludźmi w kraju.
Read more ...

- Nie zapadła jeszcze decyzja, czy będziemy płacić kary za Turów. Decyzja w sprawie kopalni, a w konsekwencji także elektrowni, jest niezgodna z prawem i jest jednym wielkim oszustwem - powiedział "Gazecie Polskiej" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

+

Rozumowanie na poziomie ćpuna spod budki z piwem: „…decyzja jest niezgodna z prawem, ale …zapłacimy”.

tzn. Polacy zapłacą, bo nie zapłaci ani ten lepiący się brudem kociarz, ani żydowski zmyślacz Morawiecki.

Zapłacą polskie rodziny, ci Polacy, którzy nawet nie zdążyli jeszcze przyjść na ten świat.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

 + 

Kara za Turów. Kaczyński: decyzja jest niezgodna z prawem

- Nie zapadła jeszcze decyzja, czy będziemy płacić kary za Turów. Decyzja w sprawie kopalni, a w konsekwencji także elektrowni, jest niezgodna z prawem i jest jednym wielkim oszustwem - powiedział "Gazecie Polskiej" prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 
- To po prostu skandal i daleko idące przekroczenie kompetencji - tak karę za Turów komentuje wicepremier Jarosław Kaczyński (fot. East News)
Magenta Biznes od T-Mobile
W T-Mobile super oferta Magenta Biznes - Samsung Galaxy S21 5G z trzema ratami za darmo.

Dodał, że "jednak w polityce jest czasami tak, że akceptuje się na jakiś czas nawet krzywdzące rozwiązania, by w ostatecznym rozrachunku przekuć je na korzyści".

Prezesa PiS spytano, czy Polska będzie płacić kary za Turów.

- Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła - powiedział prezes PiS.

Read more ...

Rząd Morawieckiego zaczyna emisję naszych obligacji na wewnętrznym rynku chińskim. Emitowane bedą w chińskiej walucie – juanie. Jest tak zajebiście dobrze, że teraz zaczynamy pożyczać pieniądze od Chin. Rewelacja! No ale przecież – jak to rzekł kiedyś noblista Milton Friedman – nie ma darmowych obiadów. Tylko czekać teraz gdy oligarchia z Pekinu w ramach odsetek przejmie resztę Polski i zażąda wprowadzenia tu swojego modelu “kredyty społecznego”. Jeśli ktoś nie wie co to jest, to wyjaśniamy.

Read more ...

Sąd może mieć zupełną rację, bo wyroki opierają się na dowodach, a tych może brakować.

Najsztub jest żydem, i policjant, który przyjechał na miejsce wypadku płakał ze strachu i ze szczęścia równocześnie. Nie mógł więc pracować normalnie.

- Ze strachu, że „pan żyd prawdziwy” jest przecież niewinny i jakiekolwiek dociekliwości w sprawie to zwykły antysemityzm -  wtedy policjant nie pójdzie do nieba.

- Ze szczęścia, bo słyszał o Józefie Ulmie, który dla żyda zabił swoje dzieci, żonę i siebie samego, i taki policjant pomyślał, że może i on by tak samo jak i Ulm -  wtedy policjant pójdzie do nieba.

Nawet w USA żydzi nie są tak ponad prawem jak w polin, a to ma wielowiekowe tradycje.

Red. Gazeta Warszawska

 

+

 

Najsztub potracił kobietę na pasach. Sąd go uniewinnił

Sąd Okręgowy w Warszawie prawomocnie uniewinnił dziennikarza Piotra Najsztuba, oskarżonego o spowodowanie w 2017 r. wypadku na drodze, w którym ucierpiała 77-letnia kobieta. Potrącona na pasach, miała połamane żebra i kość czaszki. Dziennikarz nie miał prawa jazdy. Samochód nie miał aktualnych badań technicznych.

Do wypadku doszło 5 października 2017 r. w Konstancinie-Jeziornie. Piotr Najsztub nie miał prawa jazdy, OC i ważnego przeglądu. Jak ustalili biegli, w ciężkich warunkach pogodowych – padał deszcz – zwolnił swoim chevroletem do prędkości pomiędzy 17 a 25 km na godz. Był trzeźwy.

Najsztub nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego.

Sąd w Piasecznie wymierzył dziennikarzowi karę grzywny w wysokości 6 tys. zł, 10 tys. zł nawiązki dla nieżyjącej już pokrzywdzonej i zobowiązał do pokrycia blisko 6 tys. zł kosztów sądowych.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   3010 Views
  Oron — To są MENDY!! ZGNIŁE WRZODY!! Ten ochydny najsztub i ten jebany "sąd" JEBANA KASTA.!! Pod ściane i KOŃCZYĆ z GÓWNEM.!!!...

Handel rybami w Warszawie zdawna spoczywał w rękach żydowskich. Wszelkie próby rozbicia tego swoistego monopolu spotykały się z silnym oporem pewnego siebie żydostwa. Handlarze nie przebierali w środkach walki, nie gardząc bandytyzmem ani oszustwem, ani złodziejstwem.

Przytoczona niżej historia znakomicie ilustruje stosunki, jakie panują w handlu rybnym w Warszawie.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   3028 Views
  Jiop — I tak jest dzisiaj IDENTYCZNIE.!!! juden to KRYMINSLIŚCI i TERRORYŚCI.!!!! SĄ JAK ZGNITE ZĘBY A TAKOWE SIĘ USUWA, ELIMINUNE w innym przypadku STAN PACJENTA BĘDZIE SIĘ POGARSZŁ.!!!! WOLNA POLSKA OD SYJONISTÓW I FASZYZMU syjonistów i judo-bolszewków.!!!! FROM the RIVER TO the SEA PALEST......