18 lipca 1290 r. król Edward I nakazał każdemu wyznającemu się Żydowi w Anglii opuścić Królestwo na zawsze . Od szesnastu do siedemnastu tysięcy Żydów musiało uciekać i nikt nie odważył się wrócić aż do  czterystu lat później

Edykt o wypędzeniu z 1290 r

Katalog zapisanej historii otaczającej żydostwo pod rządami Angevin Kings of England, prowadzącej do edyktu z

Wypędzenie przez króla Edwarda I

Geoffrey H. Smith i Arnold S. Leese

1

Osadnictwo Żydów w Anglii

Geoffrey H. Smith

Niewiele jest dowodów sugerujących, że Żydzi osiedlili się w Anglii w dużej liczbie aż do czasu po podboju normańskim. To właśnie w Normandii, w Rouen, duża społeczność żydowska istniała od czasów gallo-rzymskich (zob. Gesta Regum Anglorum ii, 371n). Wilhelm z Malmesbury stwierdził, że Zdobywca sprowadził londyńskich Żydów z Rouen. Tak więc to siła zbrojna, a nie demokracja, doprowadziła do okupacji Anglii przez Żydów.

Jednak Żydzi wkrótce stali się dłużnikami skarbu normańskiego. Przykładem zadłużenia Żydów jest to, że król Ryszard I (panujący w latach 1189-1199) polecił Izaakowi, synowi rabina, zapłacić 1000 marek Henrykowi de Gray, opiekunowi Żydów w Normandii. (Odniesienia do Henry'ego de Gray patrz Morant, History of Essex I. 95 i Landon, Itinerary of Richard I nr 451).

Read more ...

Prezydent  @AndrzejDuda złożył wieniec pod pomnikiem upamiętniającym zbombardowaną synagogę.

...

"Odmówiona została modlitwa międzywyznaniowa..."

+

Druga Wojna Światowa została wywołana przez żydów celem likwidacji Polski – Traktat Wersalski – i unicestwienia Polaków hitlerowskimi rękami.
Żydzi witali wkraczający Wermacht na nasze polskie, świeżo zbombardowane terytoria, z kwiatami, orkiestrą i poczęstunkiem. Tak samo, jak 17 września witali wkraczających bolszewików. Temu niemieckiemu
 wkraczaniu, pierwszym egzekucjom na bezbronnych Polakach towarzyszyły okrzyki – przy bramach powitalnych – żydowskiej radości: „śmierć Polski”. Płonące polskie domy, a nawet niesprzątnięte wciąż trupy Polaków wywoływały dziką euforię wśród tych żydowskich wampirów.

To są proste i niezaprzeczalne fakty.

Żydzi — jako trzeci okupant w Polsce — niestety nie zostali wytrzebieni do końca. Tego skutki, to powojenny okupacyjny terror  żydowski trwający przez okres PRL i następnie w tym obecnym okresie „demokratycznym”, gdzie jest jeszcze gorzej niż za komuny. Konsekwencje mogą być dla nas tragiczne — unicestwienie.

Duda, jako absolutny antypolski bezwstydnik, powinien również złożyć wieniec bolszewikom i hitlerowcom, bo oni też nie są od macochy, a swoje zasługi mają, chociaż nie tak wielkie, jak żydowskie.

Read more ...
  1.   4 Comment
  2.   3234 Views
  7 — 75 - 80% "elity" rządzącej w dzisiejszej Polsce (od wójtów, prezydentów miast, wojewodów, osłów w sejmie, ministrów, premiera i prezydenta to UTAJNIENI JUDEN i ZDRAJCY STANU na rzecz DAS JUDEN.!!!!!!!...
  Jsn — Zdrada zdrada zdrada zdrada zdrada zdrada zdradazdrada zdrada zdradazdrada zdrada zdradazdrada zdrada zdrada.!!!!!!!!!!!!...
  morhofer — W Wieluniu wszystkie zabudowania miejskie dookola Rynku byly zamieszkale przez Zydow. Zbombardowany szpital ze znakiem, czerwonego krzyza na dachu zatrudnial zydowskich lekarzy i zydowski personel.....(.......)Po opanowaniu Wielunia Zydow wywieziono do Getta w Lodzi......Akurat to m......

Wataha psów, śmiecie – takich słów użył wobec polskich żołnierzy Władysław Frasyniuk.
 
 +
 
Żołnierze muszą zemścić się na tym żydzie Frasyniuku. A jeśli się tego zrobią, to niech on i jemu podobni dalej plują, widocznie opluwani na to zasługują.
Honoru i Imienia trzeba zawsze bronić bezwzględnie, żołnierze muszą zrobić to sami, bo ich szefostwo tego nie dokona, Błaszczak to cienias.

Nota bene opowiada się powszechnie brednie o tym, że Frasyniuk był solidarnościowym bojowcem i to między innymi "jemu zawdzięczamy to, że żyjemy w wolnym kraju". Jaka to wolność, to każdy widzi, a sam Frasyniuk był dobrze rozpoznamy przez solidarnościowców i nikt poważny nie miał wątpliwości co do tego, że jest to żydowski wywrotowiec — kornik.

Ktoś, kto gloryfikuje jego "waleczną" przeszłość jedynie się ośmiesza.

Prezydent Lech Kaczyński wręcza Władysławowi Frasyniukowi Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski w 26. rocznicę sierpnia 1980 (2006)

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Frasyniuk

- Jaki prezydent, taki kawaler orderu.

Red. Gazeta Warszawska

 

 

 +

Władysław Frasyniuk był w niedzielę gościem programu "Fakty po Faktach" na antenie TVN24. W rozmowie pojawił się wątek sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Były działacz opozycji antykomunistycznej przekonywał, że w tkwiących tam migrantach trzeba zobaczyć ludzi.

"To nie są ludzkie zachowania"

– Jak nie zauważymy w nich ludzi, to sami przestaniemy mieć prawo do tego, żeby nazywać się ludźmi. To jest taka podstawowa zasada, o którą przez lata walczyło moje pokolenie – przekonywał.

O zasadach Władysław Frasyniuk zapomniał już, kiedy mówił o żołnierzach Wojska Polskiego strzegących polskiej granicy. Mówiąc o nich użył słów wyjątkowo haniebnych.

– Słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi – powiedział i dodawał, że tak nie postępują żołnierze. – Śmiecie. To nie są ludzkie zachowania. Trzeba mówić wprost. To antypolskie zachowanie. ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie - plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice albo dziadkowie – mówił dalej.

Na te skandaliczne słowa zareagował już na Twitterze wicemarszałek Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zwracając się do prezydenta Andrzeja Dudy i ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka Marek Pęk podkreślił, że "tego nie można zostawić bez zdecydowanej reakcji".

Od 14 dni na granicy polsko-białoruskiej mamy do czynienia z coraz trudniejszą sytuacją migracyjną. Na pasie ziemi niczyjej na wysokości Usnarza Górnego koczuje grupa imigrantów, którzy znaleźli się w potrzasku po tym jak białoruskie służby wypchnęły ich poza swoje granice, a polska Straż Graniczna uniemożliwia im nielegalne wkroczenie na terytorium Polski.

Naszą granicę zabezpiecza Straż Graniczna przy wsparciu tysiąca żołnierzy Wojska Polskiego. Ułożono już ponad 100 km ogrodzenia z drutu kolczastego na pasie granicznym. Obecnie trwa układanie kolejnych 50 km.

 

https://dorzeczy.pl/opinie/195932/wladyslaw-frasyniuk-o-zolnierzach-wataha-psow-smiecie.html

  1.   4 Comment
  2.   3187 Views
  Annimars — Nazwał żołnierzy śmieciami i watahą psów. Władysław Frasyniuk uniewinniony https://www.radiomaryja.pl/informacje/nazwal-zolnierzy-smieciami-i-wataha-psow-wladyslaw-frasyniuk-uniewinniony/......
  Leon Kukula — Panie Christophorus Lechitus ... po jakiemu to "Polaka poznac po tym ,ze ma on satysfakcji z polskiej krzywdy a i nigdy nie mowi jednym glosem z zydem" bo ja nie rozumie co pan chcial powiedziec....
  Leon Kukula — Wladyslaw Frasyniuk POWIEDZIAL PRAWDE polskim przydupasom ameryki ,ktorzy za kilkaset dolarow pomagali amerykanom masowo mordowac obywateli Afganistanu i Iraku tylko za to ,ze Ci ludzie bohatersko bronili swojego kraju przed obcym okupantem... dzisiaj polskie zoldaki wala kolbami karabinow po glowie......

Nie dajmy się ogłupić. Cel Morawieckiego i Kramka jest ten sam, bo ich mocodawcy na polin są ci sami.

Ci graniczni przestępcy zostaną wkrótce wypuszczeni, a ew. dostaną  do zapłacenia jakieś tam śmieszne grzywny. To tylko gra!

Za całość spraw w państwie zawsze odpowiada rząd, a nie opozycja.
W Polsce od 30 lat rząd bezustannie „chce dobrze”, ale opozycja mu na to nie pozwala.

Tu jest identycznie, gdyby Morawiecki chciał, to ci wszyscy przestępcy – łącznie z dużą częścią sejmowej opozycji, już dawno byliby pod kluczem z wyrokami powyżej 10 lat. Przy nich bandyto-idiota Nitras to bagatela.
Sędziowie też nie mogliby tu nic pomóc, bo wystarczy zrobić im lustrację ekonomiczną z ostatnich 30 lat i okazałoby się większość z nich to gigantyczni łapówkowicze, a pozostała część sędziów, to również przestępcy –  którzy na co dzień widzą to, co robią ich koledzy sądowi –  ale nie zawiadamiają władz o tych rzucających się w oczy przestępstwach.

Mord na Polsce i Polakach nabiera nowego pędu, nikt nie stawia oporu.

Red. Gazeta Warszawska

+

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali w środę nad ranem Bartosza Kramka. Informację potwierdził w rozmowie z portalem tvp.info rzecznik Prokuratury Regionalnej w Lublinie prok. Karol Blajerski. Śledztwo dotyczy nieprawidłowości przy transferach pieniężnych Fundacji Otwarty Dialog. Jak poinformował rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn, mężczyzna jest podejrzany o poświadczanie nieprawdy i pranie pieniędzy.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2974 Views
  Fakt — Ten nie dożywony PĘTAK z Ryjem SZCZURA, SE OD TAK ROBI ZADYMA NA GRANICY, NAWOŁUJE DO OBALENIA LEGALNEGO RZĄDU, I KURWA CHODZI SE PO ULICACH?!!!!, pokazywany jest na TV!!!!!, RZAD,PIS,KRAJ UPADNIE I TO SIĘ STANIE NAGLE.!!!! AGENCI SOWIECCY, UKRAINY, BIAŁORUSI ,JUDEN AŻ ZACIERAJĄ RĘCE WIDZĄ......

To jest przyszłość Polek w polin.
Mniejszości narodowe, uciekinierzy tak będą pomagać żydom w mordowaniu Polaków.
Tak już było: MO składała się głównie z mniejszości narodowych i wyrzutków społecznych, dodać folksdojczy, Polaka tam nie było.

Kto zakatował 34-letniego Bartka w Lubinie? - Metody żydowskie — szkolenie KRAV MAGA — bydlęta polskojęzyczne, ukraińcy i podobne, np. biełarusy lub Litwini.

Read more ...