JARMUŁKA NA GŁOWIE NIE-ŻYDA, albo...?

Czy jarmułkę podczas uroczystości związanych z judaizmem zakładają osoby nie będące Żydami? Jak rozumieć mam np. jarmułkę na głowie A. Kwaśniewskiego, czy księcia Karola (następca tronu brytyjskiego)? Jako znak przynależności do narodu izraelskiego, czy gest kurtuazji?

odpowiedź zastępcza....:

Kipę czyli jarmułkę zakładają podczas uroczystości religijnych, lub w synagodze, lub na cmentarzu żydowskim oraz przez Ścianą Zachodnią (zwana też Ścianą Płaczu) w Jerozolimie, wszyscy ci, którzy chcą wyrazić swój szacunek dla miejsca lub wykonywanych tu czynności po to, aby wykonać gest kurtuazji wobec gospodarzy, czyli Żydów. Zakładanie jarmułki przez byłego prezydenta Kwaśniewskiego, obecnego – Kaczyńskiego, premiera Tuska, czy księcia Karola nie ma nic wspólnego ze znakiem przynależności do narodu żydowskiego.

Read more ...

Do tych przebierańców trzeba doliczyć praktycznie wszystkich  "prawicowo — nacjonalistycznych"  portalowców.
Oczywiście do tego grona "polityków" trzeba doszlusować Silikona Dudę-Kornhauzera.
Oni wszyscy tak milczą do tej pory, bo oficerowie prowadzący – specjaliści od wizerunku obecnie – wyjechali na narty i nie mają czasu wysłać im instrukcji dotyczących treści i charakteru wystąpień medialnych. Sam Silikon ma mózg w głowie "pani Romaszewskiej", a ta chyba jest na wyjeździe.
Przypuszczalnie przed Sylwestrem ruszą jakiejś pierwsze lody i wtedy ta prawica zacznie coś tam bełkotać.
Najdramatyczniej jest jednak z Silikonem, bo - dodatkowo - on nie wie, czy Chanukę ma palić w Pałacu prezydenckim w Warszawie, czy też uciekać do Żydaera i tam świętować — mobil Romaszewskiej nie odpowiada i może to być sabotaż. 

Red. Gazeta Warszawska

По словам президента, посол "полностью солидаризировался с Гитлером в его антисемитских настроениях"

МОСКВА, 24 декабря. /ТАСС/. Президент России Владимир Путин назвал "сволочью и антисемитской свиньей" посла Польши в Германии, пообещавшего памятник Гитлеру за высылку евреев в Африку. Такое мнение он высказал на расширенной коллегии Министерства обороны РФ.

Read more ...

Foto: "Święty Wojciech napomina księcia czeskiego Bolesława II Pobożnego by zakazał kupcom żydowskim handlu niewolnikami chrześcijańskimi,

fragment Drzwi Gnieźnieńskich około 1170 roku".

Coraz trudniej jest w tej "polskiej” sieci, w tematach dotyczących najnowszych losów Polski a ocierających się o zagadnienie żydowskie. Trudności są wszelakie.

Wszędzie, jak tylko okiem sięgnąć, antysemici tłumaczą się gęsto, że oni sami nic do żydów nie mają, a żydzi w Polsce mieli się bardzo dobrze. Podczas kiedy np. w takiej Francji lub Belgii, to dopiero był antysemityzm i krzywda żydowska na każdym kroku.

Wszędzie były tylko mordy na żydach i prześladowania, a oni – żydzi – niewinni. Są to kłamstwa szkodliwej nam propagandy prożydowskiej.

Tak i w tym art. którego kłamliwego, szkodliwego podtekstu nie można spokojnie pominąć, bo jest już rozsiewany w sieci przez żydowską agenturę lub zwykłych głupców.

Stanisław Lewicki uważa – zakłada, że żydzi mają prawo do zamieszkiwania w każdym państwie czy narodzie, a te społeczności mają surowy obowiązek zapewnienia żydom bezpiecznego bytu, a nawet i komfortu. Te — tak zniewolone — narody muszą starać się gorliwie o spełnienie żydowskich wymagań, bo jak nie to będzie biada.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   3760 Views
  Teerose — Red. WG tym razem wyjątkowo łaskawa dla komentowanego tekstu p. Lewickiego: fragmenty historyczne tego artykułu to stek nonsensów, i to - nonsensów archaicznych, przestarzałych. Np. kto jeszcze dziś wierzy w ludobójczy Endlösung, oprócz Rosjan i Polaków ? Polscy konserwatyści są zabytki......

Nominacja tego żydowskiego bandziora Cywińskiego na dyrektora Muzeum w Oświęcimiu, dokonana przez PiS, otwarcie podważa integralność Państwa Polskiego.

To już jest otwarta agresja żydów z PIS wymierzona przeciwko Polsce - tu prowadzona z pozycji władz nominalnie rządowych.

Red. Gazeta Warszawska

+

Powołanie na dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   4098 Views
  Kwal — Dzień Dobry. Ponieważ nie ma bezpośredniej skrzynki mailowej a chciałem przesłać Szanownej Redakcji życzenia więc czynię to w tym miejscu. Błogosławionego czasu Adwentu a z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, składamy najserdeczniejsze życzenia dobreg......