"Najpierw zaproszono polskiego prezydenta. Decyzją forum było to, że będą przemawiać przedstawiciele Wielkiej Czwórki i Niemcy. To forum robi Yad Vashem i to ich format. (...) To jest instytucja, która ma absolutną autonomię, to bardzo ważna instytucja w Izraelu, ale to jest w końcu instytucja. (…) Każda rocznica ma swoją formę. Na przykład 27 stycznia w Oświęcimiu będzie przemawiał prezydent Polski, a nie będzie przemawiał prezydent Izraela. Tam będą ocaleni, będzie dyrektor muzeum. (...) Ja myślę, że głos prezydenta Polski musi być słyszany w Izraelu" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Ambasador Izraela w Polsce Alexander Ben Zvi.
Wypędzić tego żyda z Polski w trybie natychmiastowym!
"...bo w końcu Polska podpisała deklarację w 2009 roku i w tej deklaracji mówi się o tym, że każdy kraj, gdzie są takie sprawy majątkowe, musi to rozwiązać."
Wypędzić tego bandziora z Polski i wystawić za nim międzynarodowy list gończy.
Alexander Ben Zvi to żydowski terrorysta dokonujący próby rabunku Polski.
Tu wyraźnie wypowiada się w sposób sprzeczny ze statusem konsularnym dyplomaty obcego państwa.
Red. Gazeta Warszawska
+
Ambasador Alexander Ben Zvi: Głos prezydenta Polski musi być słyszany w Izraelu