"Rekordowa frekwencja i zmiana regulaminu od 2 stycznia – imienne karty wstępu dla wszystkich odwiedzających."
A pomyśleć, tak łatwo zgodziliśmy się na żydowskie bluźnierstwo przeciwko Panu Bogu, a i na krzywdę oraz wypędzenie Karmelitanek z ich klasztoru przez antychrysta Jana Pawła II.
Był czas na podjęcie walki, ale my oręża przeciwko żydom nie podnieśliśmy, będziemy teraz smakować żydowski bat na plecach naszych i plecach naszych dzieci.
- Kara!
Biada...biada...biada
- głupcom i niewiernym.
Red. Gazeta Warszawska.
+
03-12-2019
Liczba odwiedzających Miejsce Pamięci Auschwitz przekroczyła już rekordową frekwencję z 2018 r. Wówczas tereny byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz zwiedziło 2 miliony 152 tysiące osób z całego świata.
– Ubiegłoroczny wynik osiągnęliśmy pod koniec listopada. Oznacza to, że całkowita frekwencja w tym roku może zbliżyć się nawet do 2,3 miliona. W samym grudniu 2018 r. odnotowaliśmy bowiem ponad 110 tysięcy odwiedzających, a w zasadzie w każdym miesiącu tego roku widać kilkuprocentowe wzrosty – powiedział Andrzej Kacorzyk, dyrektor Międzynarodowego Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście.