"....przyjadę do Auschwitz z POLSKĄ FLAGĄ!"

+

Kto i dlaczego skasował stronę organizatorów wyjazdu? Administracja FB?
Wielu deklarowało, że pojedzie do Oświęcimia z Polską chorągwią w ręce — a mało kto się tam stawił.
Gdzie byli ci notoryczni herosi YT perorujący bez końca o polskim patriotyzmie i polskiej racji stanu.....ci straszni antysemici?

Read more ...

Prezes Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych, Elżbieta Rybarska, w mocnych słowach opowiedziała, jak obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Sytuacja, jaka ją zastała na terenie byłego obozu, była bardziej porażająca, niż się spodziewała. 

Rodziny polskich ofiar obozów koncentracyjnych zostały umieszczone za metalowymi barierkami. "Jesteśmy zamknięci za barierkami jak w zoo" - stwierdziła z oburzeniem. "Jak bydło".

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   4065 Views
  Mvxxc — https://cscan.co/3eZFN02h4Iu...
  Vx, cx,v — syjonisci to FASZYŚCI.!!! OTO SKUTKU ZDRADY POLSKIEJ RACJI STANU NA RZECZ syjonistów PSYCHOFASZYSTÓW PRZEZ "rząd pis", ZDRAJCY Kaczyńskiego, tuska-AGENTA, WYWROTOWCA MOCODAWCÓW z bruxeli i wszystkich tych ODBYTO LIZAKÓW PSYCHOjudoFASZYSTÓW -TO SĄ ŚCIERWA NISZCZĄCE POLSKĘ TYLKO SPALEN......

Pani ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, spełnia bardzo pożyteczną rolę. Dzięki jej aktywności możemy na nowo odkrywać politykę. A dokładniej - dzięki niej możemy poznać kulisy polityki. A jeszcze inaczej - przekonać się, jak to szambo wygląda od środka

Pani ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, spełnia bardzo pożyteczną rolę. Dzięki jej aktywności możemy na nowo odkrywać politykę. A dokładniej – dzięki niej możemy poznać kulisy polityki. A jeszcze inaczej – przekonać się, jak to szambo wygląda od środka. I czym (nie „kim”) jesteśmy dla Stanów Zjednoczonych…

Kilka dni temu media informowały, że trwają intensywne rozmowy pomiędzy Instytutem Pamięci Narodowej a Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Według PAP „Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie chce zmienić zasady współpracy archiwalnej z IPN. Problemem jest kwestia wymiany dokumentów obu instytucji”. Zapowiedziano również, iż z prezesem IPN chce się w tej sprawie spotkać pani ambasador, Georgette Mosbacher.

Read more ...

+

   Obecne bestialstwo żydowskie w Oświęcimiu to dopiero początek.

   Okupacja, zabór naszego terytoriom pod zarząd żydaera to prosty skutek polskiej tolerancji i przyzwolenia na atmosferę kompromisów z żydami.
Dyskutowanie z żydami o czymkolwiek jest bluźnierstwem, bluźnierstwem wymierzanym w Pana Jezusa Chrystusa!

   W historii tego świata nie ma przykładu na żadne porozumienie z żydami, które byłoby honorowane przez żydów.
Okupacja żydowska w Polsce musi być bezwzględnie obalona, alternatywą jest unicestwienie Polski.

Należy pamiętać, że początku procesu powojennej zagłady Polski dokonał Jan Paweł II (Karol Wojtyła),

który wizytą w synagodze rzymskiej 13 kwietnia 1986 dał żydom wolną rękę do agresji na Polskę.

Read more ...

+

Rzuca się w oczy, że p. Elżbieta Rybarska łatwo popada w narrację żydowską, nawet tłumaczy się, a to jest tylko pogorszeniem sytuacji.
Polacy są u siebie i żydami się nie dyskutuje, ale ich zwalcza bezwzględnie.
Żydzi w Polsce nie mają żadnych praw do czegokolwiek. Trzeba to rozumieć i zapamiętać.

Red. Gazeta Warszawska

+

O uroczystościach rocznicowych w byłym obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau z Elżbietą Rybarską – prezesem Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych – rozmawia Wiesława Lewandowska 

WIESŁAWA LEWANDOWSKA: – Trudno to pojąć, ale dokładnie w Wigilię ubiegłego roku Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych dostało od dyrekcji Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu pismo o nieprzyznaniu zaproszeń na uroczystości z okazji 74. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz, która przypadała 27 stycznia 2019 r. Zdziwiło to Panią Prezes, zaszokowało, oburzyło?

Read more ...