"Wszystko zostało wyreżyserowane.
Ks. Isakowicz-Zaleski o Okrągłym Stole"
+
Przerażające! Jak katolicki kapłan może tak bezczelnie kłamać!
Jak to jest możliwe, aby 30 lat po Okrągłym Stole, wobec otwartej już okupacji żydowskiej w Polsce, tak bełkotać o „komunistach” a przemilczać żydów.
No i ci „chrześcijanie” Pch24.
Hańba
Policja wtargnęła do siedziby Marszu Niepodległości. Chodzi o kampanie 447.
Czwartkowym popołudniem do siedziby Marszu Niepodległości niespodziewanie przybyła Polska Policja związku z kampanią informacyjną #NieDlaRoszczeń organizowaną przez stowarzyszenie.
+
Władze St. MN to cieniasy, bo ta napaść policji powinna napotkać fizyczny opór ze strony osób przebywających w lokalu.
To jest bezczelne, precedensowe pogwałcenie wszelkich praw, i gwałt przeciwko policjantom jest usprawiedliwiony i konieczny. Taka pasywność jest przestępczym przyzwoleniem, jeśli kogoś nie stać na walkę fizyczną z taką przestępczą policją, to ten powinien całkowicie wycofać się z polityki, bo taki osobnik jest wysoce szkodliwy społecznie.
Hańba!
A gdzie informacja: ”....przyszła policja – żydowscy terroryści - ale ich wypędziliśmy z lokalu...".

Czym tu się chełpić?
Wstyd, hańba!
Red. Gazeta Warszawska
+
POLSKO: Spójrz prawdzie w oczy!