Najlepszą formą „upolszczenia” Auschwitz jest zakaz wstępu żydów do miasta Oświęcim, a jeszcze lepszym jest absolutny zakaz wjazdu do Polski w ogóle.
Oczywiście można zacząć od rzeczy mniejszych: Upolszczenia, upolszczenia nazwy, bo to nie jest Auschwitz, ale Oświęcim. Gdyż nazwa „Auschwitz” brzmi w świecie całkowicie niepolsko i umożliwia — ułatwia — żydom postępującą aneksję tego polskiego terytorium. Mówiąc po ludzku, tępiąc „Oświęcim”, a preferując „Auschwitz”, Polska sama sobie szkodzi.
Podobnie jest z tępieniem: „Polskie obozy śmierci”, bo rzekomo były one niemieckie. Niemieckie to one nigdy nie były, bo gwałt wojny i okupacji hitlerowskiej nie może sankcjonować nielegalnej zmiany stosunków własności. W Oświęcimiu były i są polskie obozy koncentracyjne: Oświęcim i Brzezinka, żydzi też tam obozowali, ale głównie w Brzezince, W Oświęcimiu występowali głównie jako kapo. Są dokumenty i świadkowie mówiący o okrutnych żydówkach, które jako kapo terroryzowały polskie małe dziewczynki w barakach dla polskich samotnych dzieci 2- 6 lat. Te potworne, z piekła rodem wampiry, z dębową pałką w ręku, bijąc nią te dzieci wymuszały posłuszeństwo i nieludzki rygor wśród tych przerażonych polskich dziewczynek.
Upolszczą!
Zobaczymy, z całą pewnością zaczną od przepraszania żydów i zapewniania ich o potępieniu antysemityzmu.
Jan Paweł II pęka ze śmiechu, że aż całe piekło się trzęsie.
https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/5880-misja-beaty-szydlo-bedzie-upolszczenie-auschwitz
Skandal w policji. Komendant zaatakował szefów podczas pożegnania. Obalić terrorystów rządu warsiawskiego TERAZ!
Insp. Waldemar Pankowski, były komendant iławskiej policji pożegnał się w mocnych słowach. W dosadnym przemówieniu ujawnił powody swojego odejścia. Skrytykował zarządzanie formacją.
+
Cała władza po Okrągłym Stole — nieprzerwanie — jest władzą terrorystów żydowskich, kompradorów czy polskojęzycznych idiotów.
To bez wyjątku, czy jest to klika Tuska, czy Kaczyńskiego, którzy nie są przecież żadnymi politykami, a są zwykłymi dysponentami synekur wobec najbardziej usłużnych i bezkrytycznych lokai w strukturach władzy.
To ohydne stado polskojęzycznego bydła należy obalić bezwzględnie, a żadne środki nie mogą być naganne, o ile są skuteczne.
Polska umiera, bo Polacy nie mają zdolności do organizowania się, a sytuacja ta pogarsza się z roku na rok. Tak czeka nas los gorszy niż los Palestyńczyków.
Trzeba coś czynić, bo koniec jest blisko. To, widoczne tu, przepędzanie kadry policyjnej z jednego miejsca na drugie ma na celu destrukcję etniczną w strukturach policji, szefami mają zostać — bez wyjątku — żydzi z Mossad, ukraińcy no czynnik niemiecki, który występuje nie tylko na Śląsku czy w Gdańsku, ale jest rozsiany po całej Polsce – „rozdziobią nas kruki i wrony”.
Nie możemy na to pozwolić!
Red. Gazeta Warszawska
+
