Insp. Waldemar Pankowski, były komendant iławskiej policji pożegnał się w mocnych słowach. W dosadnym przemówieniu ujawnił powody swojego odejścia. Skrytykował zarządzanie formacją.

 

+

   Cała władza po Okrągłym Stole — nieprzerwanie — jest władzą terrorystów żydowskich, kompradorów czy polskojęzycznych idiotów.

   To bez wyjątku, czy jest to klika Tuska, czy Kaczyńskiego, którzy nie są przecież żadnymi politykami, a są zwykłymi dysponentami synekur wobec najbardziej usłużnych i bezkrytycznych lokai w strukturach władzy.

   To ohydne stado polskojęzycznego bydła należy obalić bezwzględnie, a żadne środki nie mogą być naganne, o ile są skuteczne.

   Polska umiera, bo Polacy nie mają zdolności do organizowania się, a sytuacja ta pogarsza się z roku na rok. Tak czeka nas los gorszy niż los Palestyńczyków.
Trzeba coś czynić, bo koniec jest blisko. To, widoczne tu, przepędzanie kadry policyjnej z jednego miejsca na drugie ma na celu destrukcję etniczną w strukturach policji, szefami mają zostać — bez wyjątku — żydzi z Mossad, ukraińcy no czynnik niemiecki, który występuje nie tylko na Śląsku czy w Gdańsku, ale jest rozsiany po całej Polsce – „rozdziobią nas kruki i wrony”.
Nie możemy na to pozwolić!

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   2635 Views
  Hvcccvv — Gość ma 1000% rację, te warszawskie ŚCIERWA, KLAUNY, ODBYTOLIZAKI SYJONISTYCZNYCH LUDOBÓJCÓW CZAS SPOWROTEM ZAGONIĆ DO AUSCHWITZ-BIRKENAU, TYM BARDZIEJ ŻE TO MIEJSCE JEST GOTOWE NS ICH PRZYJĘCIE.!!!!!!!!!! FROM the RIVER TO the SEA PALESTINE & POLAND WILL BE FRRE FROM the zyjonists.!!......

 

U C H WA Ł A N R 3 R A D Y M I N I S T R Ó W

z dnia 9 stycznia 2025 r.

w sprawie planowanych uroczystości 80. rocznicy wyzwolenia Byłego Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

+

   Już tylko dyskusja nt. wpuszczenia na teren Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu tego ludożercy Netanyahu, a w zasadzie każdego żyda bez wyjątku jest obrazą pamięci i czci tamtych polskich ofiar i kolejnym aktem dalszego ubydlęcenia Polski i Polaków, to poprzez układanie się z tymi podbydlętami, jakimi są żydzi, a co wydarzenia w Gazie muszą uwidaczniać już dobitnie, najbardziej nawet odpornym na fakty Polakom.
  Żydzi są podbydlętami, bo nawet bydlęta nie tańczą na zabitych ani ludziach, ani zwierzętach.

  Tańczą, śpiewają, egzaltują się opowieściami o zgwałconych dziewczynkach. Radują się, depcząc po zabitych anonimowych ludziach tylko żydzi lub ukraińcy – podbydlęta.

   Duda w duel'u z Tuskiem, o sprowadzenie na Polską Ziemię żydów ściganych międzynarodowym prawem, solidarnie poniża Polskę, ośmiesza ją wobec społeczności światowej i dalej ubydlęca Polaków już w ich własnym pojmowaniu ich własnego wizerunku jako ludzi godnych.

   Bez wątpienia, Netanyahu – jeśli tylko mu się zechce przyjechać do Polski, (dla niego polin) - to nie będzie pytał o zgodę ani Dudy, ani Tuska o prawo wjazdu do Polski i prawo wyjazdu. Będzie miał ochronę Mossad`u, która zastrzeli każdego Polaka jeśli tylko trzeba.
   A tu nawet nie o premiera Netanyahu chodzi, przecież żaden sąd w Polsce nie ma żadnej władzy, aby podnieć choćby palec wobec żadnego żyda! Nawet tego najmniejszego, bo Talmud na to nie pozwala, żaden prokurator zatem nie mrugnie okiem, a policjant nie sięgnie po kajdanki.
W Polsce żyd jest ponad prawem i robi to, co chce.

Straszne!  Napisaliśmy dawniej:

 

 

„Misją Beaty Szydło będzie upolszczenie Auschwitz”

Najlepszą formą „upolszczenia” Auschwitz jest zakaz wstępu żydów do miasta Oświęcim, a jeszcze lepszym jest absolutny zakaz wjazdu do Polski w ogóle.

Oczywiście można zacząć od rzeczy mniejszych: Upolszczenia, upolszczenia nazwy, bo to nie jest Auschwitz, ale Oświęcim. Gdyż nazwa „Auschwitz” brzmi w świecie całkowicie niepolsko i umożliwia — ułatwia — żydom postępującą aneksję tego polskiego terytorium. Mówiąc po ludzku, tępiąc „Oświęcim”, a preferując „Auschwitz”, Polska sama sobie szkodzi.

Podobnie jest z tępieniem: „Polskie obozy śmierci”, bo rzekomo były one niemieckie. Niemieckie to one nigdy nie były, bo gwałt wojny i okupacji hitlerowskiej nie może sankcjonować nielegalnej zmiany stosunków własności. W Oświęcimiu były i są polskie obozy koncentracyjne: Oświęcim i Brzezinka, żydzi też tam obozowali, ale głównie w Brzezince, W Oświęcimiu występowali głównie jako kapo. Są dokumenty i świadkowie mówiący o okrutnych żydówkach, które jako kapo terroryzowały polskie małe dziewczynki w barakach dla polskich samotnych dzieci 2- 6 lat. Te potworne, z piekła rodem wampiry, z dębową pałką w ręku, bijąc nią  te dzieci wymuszały posłuszeństwo i nieludzki rygor wśród tych przerażonych polskich dziewczynek.

Upolszczą!

Zobaczymy, z całą pewnością zaczną od przepraszania żydów i zapewniania ich o potępieniu antysemityzmu.

Jan Paweł II pęka ze śmiechu, że aż całe piekło się trzęsie.

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/5880-misja-beaty-szydlo-bedzie-upolszczenie-auschwitz

 

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   2335 Views
  Kjcxxbnmb — MY POLSCY MAMY NADZIEJĘ ŻE TEN "rząd" i ŚCIERWA KLAUNY "ninistrowie" NIE BĘDĄ JUŻ PODEJMOWANI, GOSZCZENI, NA ŻADNYM FORUM MIĘDZYNARODOWYM i ŚRODOWISKO POLITYCZNE ŚWIATA POTRAKTUJETE ŚCIERWA JAK TRĘDOWATYCH, ZADŻUMIONYCH.!!!!! TEN "rząd" TO SAMI KOLABORANCI, ZDRAJCY, PAJACE i ŚC......
  Gcxxvv — ŚCIERWA WARSZAWSKIE URZĘDASY DUPOLIZY syjonistów PSYCHOFASZYSTÓW, TO JEST OBRAZ RYNSZTOKU TEGO PRZESTĘPCZEGO FORUM zw "rządem" czy rm. TO NIE JEST POLSKI ANI rząd, ani prezydent.!!!!!!!!! CAŁA TA KLIKA DUPOLIZÓW POWINNA SKOŃCZYĆ TAK JAK SKĄCZYŁ CAUCESKU, i KAŻDY POLAK MA PRAWO DO ......

"Semeniuk-Patkowska: w TVP jest wybielany każdy temat, który dotyczy Tuska."

+++

Każda okazja jest dobra dla propagowania banderyzmu.

W wolnej Polsce, TV Republika będzie zamknięta, dosyć tego świństwa.

 

Ubiór ukrainki Semeniuk jest dobrze zaprojektowany i na czasie (Bandera), i prowokująco poniżający nas Polaków.

 

 

 

Red. Gazeta Warszawska

 

  1.   1 Comment
  2.   1873 Views
  Jhffvvv — WIESZAĆ ZDRAJCÓW POLSKIEJ RACJI STANU i NARODU POLSKIEGO. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

   Marianna Schreiber ma całkowitą rację, błędne jest tylko narzędzie walki, bo zamiast nieskutecznej gaśnicy powinien to być Koktajl Mołotowa, i to nie tylko wobec tych głupich młodzików, ale i wobec  prowodyrów tego stanu żydowskiego terroru w Polsce: PiS`u Kaczyńskiego, Morawieckiego, różnych Wąsików i Kamińskich, a i nie zapominając o takich świętych męczennikach jak Marcin Romanowski, którzy wszyscy odpowiadają za to, że mając do dyspozycji 8 lat władzy, nie unicestwili fizycznie tej swołoczy tworzącej obecną koalicję „rządową”.

   Sformułowanie: "fizyczne unicestwienie" nie jest tu przenośnią, ale dosłownością. Szeroki aparat tej obecnej koalicji rządowej powinien być unicestwiony w obozach pracy przymusowej, a jej liderzy, z żydo-hitlerowcem Donaldem Tuskiem na czele, wbici na pal i pozostawieni tak na Rondzie Dmowskiego dopóki kruki nie zeżrą ostatniego kawałka truchła.

   Ten, kto przestępców puszcza wolno, ten niewinnych będzie karał – i tak jest w tej Polsce. 

   PiS, PO, wszelkiej maści „instytuty” od studiów politycznych, energetyki, ochrony środowiska, episkopat rzekomego kościoła katolickiego, etc, to sprzedajne organizacje zdrajców, jurgieltników. To grupy lub jednostki, które, za byle grosz, są gotowe wysługiwać się żydom w ludobójstwie na Polakach. Nie ma tu miejsca na litość dla tych szkodników!

   Marianna Schreiber ma całkowitą rację, a to bez względu na intencje, bo liczy się skutek, robactwo w Polsce musi być wypalone, jeśli tylko Polacy mają przeżyć.

 

 Red. Gazeta Warszawska

Read more ...