Ukraińscy ludożercy zaczynają okupację Polski - Ukraińscy żołnierze przyjadą do Wrocławia. To kontrowersyjna brygada szturmowa Azow
Pierwszy oficjalny wjazd uzbrojonych terrorystów-ludożerców, który wjedzie do Polski celem zademonstrowania władzy ukraińskiej nad Polską.
Będą insygnia wojskowe, ukraińskie flagi, możliwe, że i broń, no pieśni rezunów.
Śmierć zdrajcom i kolaborantom: Dudzie, Morawieckiemu, Tuskowi i ich przybocznym w PiS I PO!
Red. Gazeta Warszawska
+
Żołnierze ukraińskiej 12. Brygady Specjalnego Przeznaczenia Azow, znanej ze swojej skuteczności, ale i budzącej liczne kontrowersje, w tym oskarżanej o ekstremizm, rasizm i neonazizm, przyjadą do Wrocławia. Ich wizyta ma związek ze zbliżającą się trzecią rocznicą rosyjskiej inwazji na Ukrainę. - W tym szczególnym dniu pragniemy oddać hołd niezłomnym obrońcom Ukrainy - mówią organizatorzy spotkania z Konsulatu Generalnego Ukrainy we Wrocławiu.