To wszystko, to jeden wielki cyrk, który ma odwrócić uwagę społeczeństwa od likwidacji Polski.
   
   Żaden z tych żydowskich ludożerców mordujących Polskę od 17 września 1939 roku nie został nazwany po imieniu, ukarany, pozbawiony mienia, a jego współkahałowcy solidarnie wypędzeni z Polski.
- Gorzej, po orgii filosemityzmu, która rozpoczęła się ze stanem wojennym 1981, a która trwa nieprzerwanie po chwilę obecną, po aktywnej tolerancji wobec wyniszczania polskiego przemysłu przez niemców, nastąpił otwarty już amok przyjmowania do Polski ukraińskich rezunów – krwawo sprawdzonych zmilitaryzowanych rzeźników ludności cywilnej Powstania Warszawskiego. Ukraińcy sprawdzili się w regularnych mordach na Polakach i teraz będą użyci ponownie, po to tu są.
   Wszyscy widzą, klęskę za klęską, zniszczenie fizyczne i moralne, wypędzenie, demoralizację, upadek, ale nic się nie dzieje, zero reakcji.
Parę dni temu oszust Morawiecki, w asyście przybocznego byłego ministra Czarnka, który chce być kandydatem na prezydenta, ogłosił z satysfakcją, że Polska najszybciej ze wszystkich państw EU uwalnia się od zależności od węgla kamiennego. Czyli Polska ma być dumna z tego, że pozbawia się energii, tej swojej własnej, leżącej wprost pod naszymi stopami, a co będzie nam gwoździem do trumny całej gospodarki, a więc wszystkiego, co się tylko rusza.
   To jest cyrk, ci formalnie niewinni zostali już wypuszczeni, a co jest dobrą ucieczką od odpowiedzialności dla tych skorumpowanych, idiotów sędziów i prokuratorów – odpowiedzialnych za to bezprawie. Żaden z tych bandziorów nie będzie ukarany, nie zapłaci za cierpienie jednostek i ogromne szkody społeczne. Wypasieni adwokaci otrzymają swoje wynagrodzenia, a żydowski rasizm Republika TV zyska większą popularność. Codziennie ***** (jebać) Putina będzie rósł w siłę.
Rachoń, który wyciągnął ze skarpety 700.000 PZL na kaucję, w następnych wyborach na prezydenta upadku wystąpi jako kandydat i będzie miał tam największe szanse. Przed laty chodził po ulicach jako fallus w stanie wzwodu i jako taki będzie najlepiej pasował do żyrandola.
Red Gazeta Warszawska
Read more ...
  1.   7 Comment
  2.   1494 Views
  Annimars — Pożegnanie Drodzy Przyjaciele, z sercem pełnym wdzięczności, ale i smutku jesteśmy zmuszeni – z uwagi na zajęcie przez organy ścigania naszych kont bankowych, co skutkuje brakiem materialnych środków potrzebnych do dalszej działalności – po kilkunastu latach pięknej i owocnej pracy ......
  Annimars — Pożegnanie. Redakcja Profeto https://profeto.pl/pozegnanie-...
  Annimars — Christophorus Lechitus, to obrońca księdza Olszewskiego, często udziela się w mediach....

    Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny.

   To jest STOWARZYSZENIE, a nie kontynuacja prawdziwego ONR.

    SONR jest przypuszczalnie organizacją inspirowaną, sponsorowaną lub chronioną przez MOSSAD w polin.

To typowo dla żydowskich prowokacji i organizacji fasadowych: RM, TRWAM, Konfederacja, PIS, PO...etc...etc., a w Palestynie, Fatah czy Hamas.

   Charakterystyczne, że organizacja posługuje się hasłami, wykrzyknikami, a nie prowadzi żadnego profilu ideowego o charakterze katolicko-narodowym.

Ostatnio SONR ujawnił się jako sojusznik ukrainy, a wcześniej odżegnał się od przedwojennego antysemityzmu ONR´u — uczynił to na piśmie przed sądem rejestrowym w polin.

Zastanawiające, że przeciwnik takiej nikczemnej lojalki wobec żydostwa, zginął w wypadku samochodowym – Lista nagłych Zgonów?

15 kwietnia 2003 – Sąd Rejonowy w Opolu, rozpatrując wniosek o rejestrację stowarzyszenia ONR poparł stanowisko starosty brzeskiego i uznał, że przedwojenny ONR był „organizacją skrajnie prawicową, głosił antysemityzm, jawnie walczył z rządem i czerpał z wzorów faszystowskich”. Dopiero po wykreśleniu ze statutu odwołań do przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego stowarzyszenie ONR w Brzegu zostało zarejestrowane. Grupa Adama Mierzwy odcina się od zarejestrowanego ONR.

2004 – Adam Mierzwa ginie w wypadku samochodowym.

 

    SONR działa również w mediach społecznościowych i naszą redakcję zablokował   -

You’re blocked
You can’t follow or see @1934ONR’s posts.

.

Przed laty kilkakrotnie zapytywaliśmy redakcję - https://www.onr.com.pl/deklaracja-ideowa/  - o stosunek SONR do sprawy Piotra Rybaka, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

    Należy podjąć kroki celem zakazu posługiwania się historycznymi nazwami organizacji politycznych, narodowych osobom niepowołanym np. Stronnictwo Narodowe — SN, czy to Obóz Narodowo Radykalny — ONR.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

Obóz Narodowo-Radykalny (III Rzeczpospolita)

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1068 Views
  Annimars — Obóz narodowy a masoneria wczoraj i dziś - Adam Śmiech https://youtu.be/5HanKvxgbSo?si=mOrc4eiQ7AOxFsCp...

Żydzi nie mogą być stroną poszkodowaną w Polsce, w sądzie - w konflikcie Polakiem. Bo oznaczałoby to pozbawienie Polaka praw podstawowych. A tu oczywiście o to chodzi - to jest terror żydowski. Najjjka przyjęła błędną postawę tłumaczenia się i to nie rokuje dobrze.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

 
 
"Najjjka" została oskarżona przez Prokuraturę Rejonową w Rybniku o publiczne pochwalanie przestępstw oraz znieważenie osób pochodzenia żydowskiego.

Jak przekazał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich, który złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, prokuratura zarzuciła Natalii Ruś (bo tak naprawdę nazywa się influencerka) popełnienia czynów z art. 257 i 255 kodeksu karnego.

Tiktokerce grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1383 Views
  Jgffghhh — POWYRYWAĆ JAK CHWASTY wszyskich syjonistow i tych poukrywanych w sądach, prokuratorach , róznego rodzaju służbach , urzędach , wojsku , "rządzie i sejmie".!!!!!!! GRZEGORZ BRAUN NA KRÓLA ODZYSKANEJ POLSKI.!!!!!! ŚMIERĆ WSZYSTKIM ZDRAJCOM BYŁYM , OBECNYM i PRZYSZŁYM POLSKI .!!!!!!!!!!!......
  Annimars — Zapadł wyrok w sprawie Najjjki. Katolicka influencerka z Rybnika komentowała zgaszenie świec chanukowych przez Grzegorza Brauna https://dziennikzachodni.pl/zapadl-wyrok-w-sprawie-najjjki-katolicka-influencerka-z-rybnika-komentowala-zgaszenie-swiec-chanukowych-przez-grzegorza-brauna/ar/c1p2-273388......

   Donald Tusk jest zbrodniarzem, ale ma immunitet i pozostanie bezkarny.

   Rzekomy płemieł rzekomego rządu został oskarżony przed Sejmem, w wielu punkach, przez p.o. prezydenta Andrzeja Dudę o liczne zbrodnie stanu, ale nie będzie ścigany przez prawo i może bez konsekwencji prawnych, całkowicie bezkarnie dokonywać dalszego rozboju na Polsce i Polakach.
Donald Tusk ma immunitet i nic mu nie grozi.

   Duda nie wniósł tu nic nowego, na płaszczyźnie tej systemowej bezkarności, jaką cieszą się kaci i likwidatorzy Polski. Już wcześniej – Afera Ambergold – syn Tuska, w zeznaniach przed komisją ujawnił, że Donald Tusk, jako szef rządu, wiedział, że Ambergold jest przestępstwem, a nie podjął żadnych kroków, ani jako zwykły obywatel (zawiadomienie o przestępstwie) ani jako szef rządu – administracyjne uruchomienie aparatu ścigania, a co jest karalnym przestępstwem.
Nie tak dawno, w Sejmie poseł Jarosław Kaczyński oskarżył Tuska o agenturalność względem niemiec, ale za tym też nie poszły czynności prawne — zdrada stanu — skierowane wobec sprawcy takiego przestępstwa.
 
    Andrzej Duda wyglądał w tych bezzębnych oskarżeniach absolutnie śmiesznie, chociaż pod względem interesów Państwa przerażająco.
W Polsce można absolutnie wszystko, poza jednym wyjątkiem, nie wolno mówić brzydko o żydach, a wkrótce to nawet i myśleć krzywo będzie zakazane, mając w tle wyobraźni aktu nienawiści obraz żyda. Takie wyroki już w końcu wielokrotnie zapadły i terror gorszy od tzw. stalinowskiego w Sowietach jest w drodze do stałego przysposobienia prawnego.
 
   Duda gadał, gadał i gadał, a miał dziesięć lat na to, aby wprowadzić ulepszenia prawa państwowego, czy choćby wnioskować o zmiany systemowe, o poprawę konstytucji, która jest dotknięta idiotyzmem tzw. trójpodziału władzy, który to system jest umysłowym urojeniem i nie ma stosowania w naturze, bo w naturze nie ma znaku równości.
Przez dziesięć lat Duda palił chanuki, kajał się przed żydami, a nawet odgrażał się Polakom (pogrom kielecki), że żydowskie krzywdy w polin będą pomszczone. Proces influencerki Najjjka wskazuje na to, te pogróżki Dudy zamieniają się w czyn, że ludobójstwo na Polakach jest faktem bezspornym i ma umocowanie w systemie sądowniczym, a Duda jest jednym ze sprawców tej zbrodni. 
W polin żydzi mają prawo do ludobójstwa na Polakach, a Polacy mają prawo do milczenia, do ginięcia bez słowa protestu.
   
   Gadaj Dudo, gadaj, a patriotycznym głupkom satysfakcja, bo u nich także wszystko na gadaniu się kończy.
 
Red. Gazeta Warszawska
 
+
 
 
16 października 2024

Wielce Szanowny Panie Marszałku Sejmu,
Wielce Szanowna Pani Marszałek Senatu,
Szanowny Panie Prezesie Rady Ministrów, 
Szanowni Państwo Wiceprezesi Rady Ministrów, 
Szanowni Państwo Wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, 
Szanowne Panie i Panowie Ministrowie, 
Szanowni Państwo Prezesi Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego, 
Szanowne Panie i Panowie Posłowie, 
Szanowne Panie i Panowie Senatorowie, 
Szanowni Państwo Posłowie do Parlamentu Europejskiego, 
Szanowni Państwo Generałowie i Oficerowie, 
Ekscelencje, Wszyscy Dostojni Przybyli Goście,
Drodzy Rodacy!

Rok po wyborach parlamentarnych zdecydowałem się skorzystać z mojego konstytucyjnego uprawnienia i wygłosić orędzie do Sejmu. Uważam, że z jednej strony podsumować trzeba wszystko to, co zostało dokonane lub zaniechane, a z drugiej strony także i przypomnieć, jak fundamentalne wyzwania i cele stoją dzisiaj przed Rzeczpospolitą.

Rok po wyborach parlamentarnych to najlepszy moment, by to podsumowanie przeprowadzić. Polacy zasługują na to, aby ich sprawy, sprawy najważniejsze dla ich rodzin, sprawy, od których zależy pomyślność ich, ale także, a może w szczególności, ich dzieci, wnuków, traktowane były poważnie.

Szanowni Państwo!

Po pierwsze bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo musi być wyjęte poza nawias bieżącego politycznego sporu, sporu partyjnego, czy międzypartyjnego. Zawsze to powtarzam. Zwłaszcza od czasu, kiedy kwestia bezpieczeństwa stała się absolutnie pierwszoplanową sprawą dla wszystkich narodów i państw naszej części Europy i świata. To sprawa dzisiaj o absolutnie fundamentalnym znaczeniu.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1298 Views
  Kgcc c — Prawdziwy BEŁKOT.!!!! A gdzie "wielki obrońca" polski i Polaków DŁUGOPIS duda był jak pis ZNIEWALAŁ POLAKÓW i ZDRADZAŁ POLSKĄ RACJĘ STANU podpisując "Pakt for 55", "zielony ład", parapodatek ets, "pakt migracyjny".!!!! Ty koleś DŁUGOPIS duda czemuś się nie pochwalił swoją ......

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1047 Views
  Annimars — Nie będzie akademików za 1 zł i kwoty wolnej do 60 tys. zł. Będzie... meczet w Warszawie. "Przygotowanie na przyjęcie migrantów Tuska?" https://wpolityce.pl/polityka/710372-w-warszawie-powstanie-meczetna-przyjecie-migrantow-tuska......
  Bvcvvbbc — TO KŁAMLIWE ŚCIERWO i JEGO PRZYDUPASY urzędasy JUŻ DAWNO POWINNI WISIEĆ.!!!!!!!!!!! POLSKA TO NARÓD a NIE GRUPKA HITLEROWSKO - BANDEROWKICH i PRZYDUPASÓW URZĘDASÓW ZDRAJCÓW POLSKIEJ RACJI STANU i POLSKIEGO NARODU.!!!!!!!!!!!!!...