Antychrysty w episkopacie bluźnierczo hańbią Święte Imię Kościoła.

To już nie jest nawet rasizm żydowski, ale kult diabłów: kult żydów jako bogów. Żydzi mają być absolutnie nietykalni, bo są bogami.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Wraz z całym Kościołem w Polsce wyrażamy ból i głęboką solidarność z narodem Izraela, zaatakowanym w nieludzki i bezwzględny sposób przez Hamas – napisali w Oświadczeniu przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i przewodniczący Komitetu KEP ds. Dialogu z Judaizmem kard. Grzegorz Ryś.

Hierarchowie stanowczo potępili zarówno sam terrorystyczny atak, jak i uwięzienie przetrzymywanych w Gazie zakładników. „Naszym sercem i modlitwą jesteśmy blisko wszystkich zabitych, rannych, i ich rodzin” – napisali.

Abp Gądecki i kard. Ryś podkreślili, że swoją modlitwą ogarniają także „wszystkie ofiary, zwłaszcza cywilne, po stronie palestyńskiej (w szczególności dzieci i kobiety)”. Przypomnieli, że 17 października, wraz z Ojcem świętym Franciszkiem i wszystkimi uczestnikami Synodu Biskupów w Rzymie, „podjęliśmy nie tylko modlitwę, ale również i post w intencji pokoju w Izraelu i Palestynie”.

Read more ...
  1.   4 Comment
  2.   5282 Views
  Teerose — Dwóch pomylonych polaczka-biskupa, zgodnie z tradycją tego b. narodu, która opiewa na nałóg k..rwienia się na prawo i lewo, na korzyść... kogo popadnie - wyraża współczucie zesraelowi, że raczył zaatakować sam siebie i to w sposób tak zakłamany, że pobił nawet własne rekordy z l.l......
  Gno.... — https://gab.com/gailauss/posts/111226545021589330 OTO JA SKURWIELE JUDEN BĘDĄ TRAKTOWAĆ CHRZEŚCIJAN.!!!! To SĄ POJEBY.!!! WOLNA PALESTYNA i WOLNA POLSKA OD NAZIZMU i FASZYZMU judo-bolszewków i syjonistów.!!!!!!......
  Skurwiele — napisali w Oświadczeniu przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i przewodniczący Komitetu KEP ds. Dialogu z Judaizmem kard. Grzegorz Ryś. POJEBANI PSYCHOLE ŻADNI "biskupi" ZDRAJCY BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i JEGO KOŚCIOŁA A PRZEDEWSZYSTKIM WIERNYCH, juden PRZYJDĄ I W......

Nie dostał miejsca w akademiku. Przez kilka dni spał w bibliotece

 

+

Przekleństwo wypędzenia Sióstr Karmelitanek z klasztoru na Żwirowisku, usuniętych z tego klasztoru, wbrew prawu kanonicznemu, przez antychrysta Karola Wojtyłę – działa.

Tu, ku nieszczęściu tej biednej polskiej młodzieży, a ku zagładzie całego Naszego Narodu, który nie będzie miał swoich elit i musi zginąć, jeżeli nie odwróci sytuacji w Oświęcimiu i nie przywróci na nowo Klasztoru tych skrzywdzonych Karmelitanek.

Klasztor jest roku po roku zamieniany na koszerną jatkę, a tzw. "krzyż papieski" jest rzekomo na swoim miejscu, ale przecież zarasta wysokimi drzewami i jest już niewidoczny, niebyły i nie obraża już więcej uczuć dobrych żydów, którzy tam pielgrzymują i to licznie, bo hordami terrorystów żydowskich z całego świata.

Nasza obecnie jaskrawo widoczna zagłada tam się zaczęła!

Reguły Pierwszych Apostołów mówią wyraźnie:

    „ten, kto stawia żyda nad chrześcijaninem, niech będzie przeklęty” – i tak jest w Polsce.

Warunkiem uratowania Polski jest przeproszenie Pana Boga za grzech wypędzenia Karmelitanek - bo,… papież tak chciał, a myśmy tylko prosili…”. A jako zadośćuczynienie należy z Polski wypędzić wszystkich żydów, a tych dobrych żydów jako pierwszych, bo ci są najbardziej trujący, a po żydach trzeba wypędzić ukraińców i biełarusów, Litwinów, kaukazów etc. - niemców nie zapomniawszy - a wszystko się w Polsce ułoży i zapanuje Pokój Chrystusowy.

Polska dla Polaków!

Dom klasztorny nie był Karmelitankom koniecznie potrzebny, bo mogą się przecież przenieść, a miejsca jest tak dużo, że można było żydom ustąpić  –  i tak się stało!

Jakież to straszne przekleństwo spadło na nas wszystkich,… straszne a nikt tego nie rozumie.

A nie tylko to, jakiekolwiek dobrowolne obcowanie chrześcijanina z żydem jest obłożone przekleństwem Boga Ojca. To pierwotnie jak i wtórnie. Pierwotnie, bo żydzi zamordowali Chrystusa, wtórnie, bo mord ten stał się zbrodnią założycielską nowoczesnego żydostwa i bluźnierczo bierze na siebie to pierwotne przekleństwo jako własne.

A każdy, który obcuje z żydem bierze na siebie przekleństwo Krwi spadłe na żyda, wszystko czego się dotknie żyd jest przeklęte.


- Biada.

 

Red. Gazeta Warszawska

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1839 Views
  Renata — i wszystkie pomniki antyChrysta tego agenta Judasza z Wadowic MUSZĄ BYĆ ZWALONE, o to apeluję od roku 1996...

"Tej szokującej sceny zabrakło w "Zielonej granicy". "Agnieszka Holland dużo nam oszczędziła""

+

- "Zielona granica" to zniuansowany film, a Agnieszka Holland oszczędziła publiczności najgorszego - mówi osoba dobrze znająca sytuację na granicy. O tym, czego zabrakło w głośnym filmie, na ile pokazane w nim sceny są prawdziwe, czy przesadzone, i czy "Zielona granica" obraża polski mundur w rozmowie z Przemkiem Guldą opowiada Mikołaj Grynberg.

+

Żydówka Agnieszka Holland — swoim zachowaniem, "dziełem" — doskonale reprezentuje obraz żyda sabotażysty, który wielokrotnie ujawnił swoją wrogość wobec Polski w wojnie 1920 roku, jak i 17 września 1939.
A przecież to nie było nic nowego, bo żydzi już od czasów tatarskich najazdów na Polskę zawsze kolaborowali z wrogiem, udzielali mu informacji o naszej obronności lub nawet otwierali najeźdźcom bramy naszych fortec.

Ten film to nic innego, ale właśnie sabotaż, antypolska propaganda skierowana na użytek zewnętrzny i wewnętrzny. W czasach zagrożenia tacy terroryści propagandowi są rozstrzeliwani na podstawie prawa wojennego.
Filmu nie trzeba oglądać, aby wyrobić sobie o nim zdanie, bo po co? Czy widząc na ulicy ekskrementy, podchodzimy bliżej czy je omijamy z daleka?
Ten film to łajno, bo pochodzi od żyda. Żyd nie potrafi wygenerować niczego innego.


Nauka dla nas jest arcyprosta, nasza tolerancja, przyzwolenie lub co najgorsze: współpraca z żydem jest naszą zagładą.
Sprawę dosadnie, po katolicku (!!!) przedstawił niedawno jakiś arabski mułła. powiedział:
- „…jeśli tylko tolerujesz żyda, to już sam jesteś żydem”.

 

1613  Żaden sługa nie może dwom panom służyć.

Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował;

albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi.

Łk 16,13

 

 Red. Gazeta Warszawska
 
 
Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   2016 Views
  Annimars — Komunikat nr 13 SKiT im. x dr Piotra Semenenko, z dnia 27 września AD 2023 https://piotrsemenenko.wordpress.com/2023/09/27/komunikat-nr-13-skit-im-x-dr-piotra-semenenko-z-dnia-27-wrzesnia-ad-2023/......
  Annimars — Teresa Garland: Do Ministra Błaszczaka o zweryfikowanie techniczne filmu pt."Zielona Granica" P Holland https://youtu.be/hxM_Lam7dtk?si=KZQQCB0DpFxcJB51...
  Gowno — Ten paszkwil to typowe judowe GÓWNO JAK I SAM "twórca". Stworzyliscie "ustawę o ochronie dobrego imienia polski" to KUŹWA WYCIĄGAJCIE KONSEKWĘNCJE!!! A nie szczekacie jak WYSTRASZONE KUNDLE!!!!! Do ROBOTY CHOLERNI "prokuratorzy"!!!! MY NARÓD ROZUMIEMY ŻE TO NIE PRZYŁAPANY EMERYT Z KOSTKĄ M......

Duda, Kaczyński, Morawiecki, to żydowskie słupy, a ten Edgar K. jest im podobny, chociaż mniej eksponowany.

Pisaliśmy już dawno, że będzie tak źle, jak nigdy jeszcze nie było i to nadchodzi.

W Polsce już nic polskiego nie ma, poza cierpieniem maluczkich i ostatnimi sprawiedliwymi, którzy resztkami sił wołają o pomstę do nieba.

W każdym ministerstwie czy instytucji centralnej zainstalowane są już całkowicie jawnie, bezczelnie różnego rodzaju biura o obcych, niepaństwowych nazwach, konsultanci etc. - to oni rządzą.  A wszystko to jest niczym innym, jak organizmem żydowskim, wirusem, nowotworem, nie jest to nawet jakaś "ambasada" żydostwa na Polskę, to jest żywy organizm, który steruje polskim mięsem urzędniczym. To żydowskie śmierdzące koszery: mózg i dusza w jednym, a co siedzi w Polaku. Polak, który tam pracuje, a odłączony od tego koszernego smrodu, udusiliby się natychmiast z powodu niedotlenienia mózgu. Polak musi być żydem, bo jak nie, to grozi mu  śmierć z uduszenia świeżym powietrzem.

Tu za pomocą słupa, listonosza od łapówek, które były rozdzielane na innych urzędników. Urzeczywistnia się judeopolonia, żydaer właściwe, bo judeopolonia to brzmi dumnie, to żydaer, żydowskie łajno na polskim obliczu.

Tak jest w każdym ministerstwie, prokuraturze, policji, sądach, nawet w Sejmie.

Za pomocą takich kryminalistów migrację nielegalną przerabia się na legalną.

A po co się tak męczyć!? Wystarczy wygumkować "nie" i zamiast "nielegalna" będzie "legalna".

Red. Gazeta Warszawska

 +

Podejrzany w aferze wizowej Edgar K. został zatrzymany po tym, jak funkcjonariusz CBA wręczył mu 160 tys. zł łapówki. W aktach, do których dotarła WP, prokuratura stwierdza, że w załatwianiu wiz mogli pomagać pracownicy MSZ. Ale CBA do dziś nie zatrzymało żadnego urzędnika.

 
 
 
 

"Rinnat" - taki kryptonim nadano operacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie korupcji przy wydawaniu polskich wiz obcokrajowcom, m.in. z Indii.

W ramach tej operacji Edgar K., w zamian za pomoc w załatwieniu wiz, przyjął 160 tys. zł łapówki od działającego pod przykryciem funkcjonariusza CBA. W sumie miał przyjąć co najmniej pół miliona łapówek.

Operację CBA opisano częściowo w aktach sprawy aresztowej Edgara K., do których dotarła Wirtualna Polska. Na podstawie dokumentów leżących w lubelskim sądzie, ujawniamy nieznane dotąd szczegóły afery wizowej.

Read more ...

Jan Paweł II, Talmudem, w Oświęcimiu, w tym polskim obozie śmierci, powiedział Polakom, że nie są ludźmi, ale bydlakami bez ludzkiej godności, ludzkich praw i dlatego muszą oddać żydom Żwirowisko.

Tam zaczęło się to żydowskie nieszczęście w nowożytnej Polsce, według prostego prawa naturalnego środowiska ludzi godnych: nie był wam potrzebny Klasztor na Żwirowisku, to cała reszta Polski jest wam zbędna. Tak zresztą utrzymują również i żydzi. I tak czynią.

To trzeba zrozumieć, a sprawa ta nie kwestią nową, a jedynie kulminacją zadawnienia ośmiu wieków polskiej tolerancji wobec żydowskiego nowotworu na naszej Ziemi i w naszych sercach.
Przyjęliśmy żydów, zamiast ich wypędzić, to teraz oni wypędzaj nas, bo pan może być tylko jeden.

Red. Gazeta Warszawska

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   2864 Views
  Annimars — POLACY! NIE DAJMY SIĘ PODZIELIĆ! mec. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź https://youtu.be/zsl8pPTdj4U?si=4f7zBf13Fp0PsKza...
  Kupracz — https://www.youtube.com/live/Dejf0ilNYh4?si=ddn9RrVQiZiE2vmi Dziękuję bardzo Gazecie Warszawskiej za piękne włączenie się do akcji ratowania naszej ukochanej Polski.Wklejam najnowsze video gdzie Polacy mega dowiedzieć się o kolejnych podejmowanych działaniach. Bardzo zachęcam do wysłuchan......
  Huik — W "czystym" domu wszelkie Plugastwo i Robactwo SIĘ GAZUJE.!!!! I TO SAMO CZEBA ZROBIĆ W PL Z judowym PLUGASTWEM.!! Aby polska była polską.!!!!!! WOLNA PALESTYNA i WOLNA POLSKA i EUROPA OD SYJONISTÓW I judo-bolszewizmu.!!!!!!!...