27 stycznia 2014 Oświęcim.
Zbrojna inwazja żydów na Polskę
Głosowanie nr 2 – posiedzenie 58.
Law 447 - triumph of racism - prof. Anna Raźny
All aspects of USE 447 are negative. This is a grossly wrong law in every respect - not only legal, moral and political, but also civilizational. Its determinant is the thesis about the inequality of victims of German Nazism and World War II in both the sphere of law and justice, as well as truth and morality - factors shaping not only politics and social relations, but also culture and civilization. The act speaks of financial compensation only for victims of the Holocaust - also in a situation where they did not leave their heirs. It must be strongly emphasized that he speaks explicitly about money, because the claims of Jewish heirs - in this case from the USA - were met already in 1960, when Poland paid $ 40 million for this purpose to the American government under an interstate agreement.
Gender - episkopat szatana wzywa katolików do pisania podań do diabła.
Oświadczenie to jest wymyślone głównie na potrzeby muzułmanów, a nie katolików.
Żydy episkopatowe zorientowały się, że to jaskrawo przesadzone propagowanie dialogu z diabłem, np. tu w postaci tolerancji i miłości wobec zboczeńców napadających na maluczkich, zaczyna wywoływać opór nawet wśród tego zniewieściałego polskiego motłochu, a co grozi otrzeźwieniem całego społeczeństwa.
Nie można na to pozwolić!
Episkopat, stojąc wobec tego ryzyka nabrania sobie wody do uszu, proponuje rodzicom pisanie podań o wyłączenie ich dzieci z wychowania seksualnego szkole.
To znaczy, jeżeli jacyś rodzice nie życzą siebie gwałtów na ich dzieciach, to mają pisać podania o zwolnienia z tego satanicznego obrządku – bo takie mają prawa.
Korwin Mikke namawia do oddania żydom Oświęcimia
czyli
żyd szczęścia nie przyniósł.
Żyd Korwin Mikke, za pomocą typowej sobie elegancji handlarza bazarowych świecidełek, wkłada otępiałym polaczkom do głowy pomysł oddania żydom Oświęcimia. Czyni to pod pozorem rzekomej wymiany Oświęcimia na rzekome kurorty w Izraelu. Pomysł ten podaje niejako pól żartem pół serio (faktycznie typowo dla siebie – głupkowato), ale wiadomo, że lekka artyleria niesie dalej niż ciężka. Robi to według nakazowego szablonu socjotechnicznej manipulacji, tj. bezustannego i wielopłaszczyznowego nakierowywania polaczków na myśl godzenia się z faktem, że Oświęcim jest już faktycznie żydowski, a więc i tak są to Zagłobowe Inflanty. A dodatkowo czyni to w atmosferze już dobrze ugruntowanego oswojenia ludności tubylczej z myślą, że żydom trzeba coś ciągle „oddawać”, tzn. nie po ryju, ale z kieszeni. Oczywiście, nic nigdy pod przymusem, ale na zasadzie obopólnej korzyści. Polaczki mają krótką pamięć i taki ten tu Mikke i jego bliźniak Michalkiewicz – który od ponad dziesięciu lat się przebranżowił i robi w katolicyzmie – są już pospólstwu zapomniani, jako ci, którzy w epoce wczesnego Wałęsy jeździli po Polsce i nawoływali do „przekształceń”, pod hasłem „Polski nie stać na to, aby taką gospodarkę mieć na własność, a przemysł trzeba sprzedać w obce ręce po to, aby mógł się lepiej rozwijać”. No i tak się stało, a co widać.
Sejm: ustawowe otwarcie granic Polski dla służb Izraela.
27 stycznia 2014 Oświęcim.
Zbrojna inwazja żydów na Polskę
Głosowanie nr 2 – posiedzenie 58.
Wszystko wskazuje na to, że Polska wypłaci odszkodowania ofiarom Holocaustu. Także tym mieszkającym za granicą. Umożliwia to zmiana dokonana w prawie.
W polskich mediach o tej sprawie cicho, jednak my postanowiliśmy o tym poinformować. Według dziennika “Times of Israel” Polska już wkrótce zacznie wypłacać odszkodowania dla ocalonych z Holocaustu – odszkodowania mają mieć charakter comiesięcznego zasiłku. Okazuje się, że także tym, którzy nie posiadają obywatelstwa RP.