Głupie i szkodliwe wypowiedzi Winnickiego ws. wywiadu żyda Ben Zvi
Winnicki, a w podobnym tonie i Bosak, przyjmuje narrację żydowską i akceptuje żydostwo jako stronę w Polsce. Winnicki – wg art. - proponuje żydowi, aby ten oddał sprawę do prokuratury. Poucza go o tym, że nienawiść do żydów jest karalna w Polsce (antysemickie wypowiedzi). A to oznacza wiele rzeczy, np. to, że Polakowi myślenie jest zakazane — pod groźbą żydowskiego wyroku sądowego — nie inaczej.
Winnicki podpowiada żydowi Ben Zvi to, w jaki sposób posługiwać się polskim wymiarem sprawiedliwości w Polsce, a to celem narzucania Polakom żydowskiego jarzma.
Tak zachowuje się Winnicki – poseł na Sejm RP!
Winnicki poucza żyda o tym, jak posługiwać się nielegalnym prawem w Polsce i uderzać tym w Polaka!
Podkreślamy: żydzi w Polsce są obcy i nie mają tu żadnych legalnych praw. Jeśli żydowi coś się nie podoba, to wynocha z Polski. Tak krótko!
Wypowiedzi Bosaka, Winnickiego, których obecnie selektywnie wpuszcza się na media, są dobrze uprofilowane (obaj muszą mieć tego samego mentora, który ich tresuje) i pod płaszczykiem rzekomego skonfliktowania Konfederacji z żydami podrzuca się polskiemu społeczeństwu standardy zachowań mające na celu zaakceptowanie żydostwa w Polsce jako legalnej grupy społecznej.
Żydostwo w Polsce jest nielegalne i musi być zwalczane wszelkimi środkami bez wyjątku.
Red. Gazeta Warszawska
PS
1. Wypowiedź Winnickiego została entuzjastycznie przyjęta przez większość "niezależnych" portali i blogerów. To daje jedynie świadectwo dna umysłowego jakie cechuje polskie życie medialne.
2. Winnicki afiszuje się powszechnie "Mieczykiem Chrobrego", Szczerbiec, Mieczyk Dmowskiego. Jakim prawem ten żyd Winnicki nosi to w klapie?