Uroczystości pogrzebowe śp. sierż. Mateusza Sitka
Nie zapomnimy!
Nie wybaczymy!
Zemścimy się!
- A to nie tylko na tych muzułmańskich psach, ale i na ich żydowskich promotorach i ochroniarzach!
Red. Gazeta Warszawski
Nie zapomnimy!
Nie wybaczymy!
Zemścimy się!
- A to nie tylko na tych muzułmańskich psach, ale i na ich żydowskich promotorach i ochroniarzach!
Red. Gazeta Warszawski
Okupowana przez żydów kolonia polin zawiera porozumienie z drugą kolonią żydowską, Stanami Zjednoczonymi, a akuszerem tych podpisów jest oczywiście żyd Rubin.
Terror żydowski w Polsce jest już tak bezczelny, że nauki żydówki żony Władysława Gomułki (Zofia Gomułkowa, z domu Liwa Szoken), które mówiły, że osoby oficjalne w państwie i partii powinny mieć słowiański wygląd, przeszły do przeszłości, bo Polaków nie trzeba już oszukiwać w sposób jakiś bardziej wyrafinowany, wystarczy masowo wlewać im do głowy te potoki żydowskich fekaliów, a społeczeństwo tu wszystko przyjmie bez pytań.
Gorliwych katolicki wyznawców Jana Pawła II oświecamy, że treści Ewangelii są antysemickie i żydzi żądają od władz w USA wprowadzenie prawa, które wymusi zmiany słów zawartych w Ewangelii.
Następnym krokiem będzie postawienie Pana Jezusa Chrystusa przed sądem i skazanie Go za mowę nienawiści.
Polska będzie pierwszym krajem, który podąży za Ameryką.
Tak będzie, pozwolisz na jedno, to pozwolisz i na drugie.
Red. Gazeta Warszawska
+
Polska i Stany Zjednoczone zawarły Porozumienie o Współpracy na rzecz Przeciwdziałania Manipulacji Informacjami przez Państwa Trzecie
10.06.2024
10 czerwca br. Polska i Stany Zjednoczone zawarły Porozumienie o Współpracy na rzecz Przeciwdziałania Manipulacji Informacjami przez Państwa Trzecie.
W uroczystości podpisania dokumentów uczestniczyli Pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych do spraw Przeciwdziałania Dezinformacji Międzynarodowej Tomasz Chłoń oraz Specjalny Wysłannik i Koordynator Global Engagement Center Departamentu Stanu USA, James P. Rubin.
+Do Tych, Co Nas Żywią i Bronią+.
"Żołnierze i funkcjonariusze muszą czuć wsparcie państwa"
+
Aresztować hitlerowca Donalda Tuska natychmiast!
Żołnierze razem z chłopami od protestów przeciwko Zielonemu Ładowi powinni wykorzystać pojawienie się Tuska w lokalu wyborczym w niedzielę i tam dokonać zatrzymania, i osadzenia tego żydo-hitlerowskiego bandyty w areszcie. To celem postawienia go przed sądem z oskarżenia o uczestnictwo w spisku międzynarodowym wymierzanym w Państwo Polskie I Naród Polski - kara główna.
Ochrona Tuska nie jest polska, jest to prywatna firma żydowska lub niemiecka, a co na jedno wychodzi.
Ten rząd, jak i wszystkie po-okrągłostołowe władze jest nielegalny, sytuacja - skutkiem zmowy międzynarodowej wymierzonej w Polskę - nie może jednak przynieść skutków prawnych negatywnych dla Polski i Polaków, a i tak samo żaden Sejm od tamtego okresu nie jest legalny i nie może przynieść nam skutków negatywnych - rząd Tuska nie istnieje! To, co widać, to jedynie bezustanny zamach stanu, który rozpoczął się od pierwszego dnia Okrągłego Stołu, a po Morawieckim Tusk jest tego kontynuatorem.
Nas obowiązuje Konstytucja Kwietniowa z granicami na wschodzie przed rokiem 1939, a granice zachodnie przebiegają na pierwszej rzece granicznej na zachód do miasta Berlin, który jest miastem polskim. III Rzesza podpisała akt bezwarunkowej kapitulacji i nie ma więcej żadnych praw, a jej akty, dokumenty, bezwarunkowo są nieważne na czas nieokreślony, "naród niemiecki" nie istnieje i nigdy nie istniał.
Donald Tusk nie jest żadnym premierem rząd polskiego, ba takiego nie ma na chwilę obecną. W Polsce rządzą zdradzieckie agentury wielkich koncernów zachodnich, które nie są zachodnie, a żydowskie. Żydzi zaś są Azjatami, a nie białymi Europejczykami.
Sojusz robotniczo(żołnierski)-chłopski w wymiarze Żywią i Bronią jest świętym nakazem chwili. Każdy Polak musi dać temu poparcie.
Naród jest w stanie konieczności i musi przejąć władzę jako lud, jako dyktatura narodowo-katolicka - Front Ocalenia Narodowego.
Aresztować Donalda Tuska, a zaraz potem elity polityczne PiS i PO, pozostałym partiom należy nakazać samorozwiązanie w trybie bezzwłocznym. Nieposłuszeństwo tych partyjek będzie surowo karane.
Red. Gazeta Warszawska.
+
07.06.2024
Premier Donald Tusk spotkał się z Wicepremierem, Ministrem Obrony Narodowej Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz Ministrem Sprawiedliwości, Prokuratorem Generalnym Adamem Bodnarem. Rozmowy były poświęcone zatrzymaniu polskich żołnierzy, po oddaniu strzałów ostrzegawczych, podczas służby na granicy polsko-białoruskiej. Premier podjął decyzję o odwołaniu Tomasza Janeczka, zastępcy Prokuratora Generalnego odpowiedzialnego za prokuraturę wojskową. Szef rządu zobowiązał też Władysława Kosiniaka-Kamysza do przygotowania propozycji zmian w prawie. Przepisy muszą wspierać żołnierzy, kiedy używają broni w obronie własnej czy w obronie polskiego terytorium.
Video 9:58: "...użyciu oddziałów wojska polskiego na terenie Państwa Polskiego..."
Pod pretekstem sprowokowanych przez rząd warszawski ataków białoruskich na granicy, Tusk wprowadza terror wobec Polaków.
To o to chodziło z tymi migrantami!
Red. Gazeta Warszawska
´+
Premier: Przyjęliśmy uchwałę, której konsekwencją praktyczną jest rozporządzenie MSWiA o utworzeniu strefy buforowej przy granicy z Białorusią
"Przyjęliśmy uchwałę, której konsekwencją praktyczną jest rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o utworzeniu strefy buforowej przy granicy z Białorusią" - powiedział po obradach rządu w Białymstoku premier Donald Tusk.
"Rodzina naszego zmarłego żołnierza zawiadamia, że uroczyste pożegnanie śp. szer. Mateusza Sitka odbędzie się w środę, tj. 12.06.2024 r. o godz. 11:00 w kościele pw. św. Anny w miejscowości Nowy Lubiel (woj. mazowieckie)" - poinformowała 1. Warszawska Brygada Pancerna.
Żołnierz, który pod koniec maja został ugodzony nożem na granicy polsko-białoruskiej, przebywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Wczoraj po południu Dowództwo Generalne przekazało informację, że zmarł.
Dziś 1. Warszawska Brygada Pancerna opublikowała informację o tym, że pogrzeb wojskowego odbędzie się w środę, 12 czerwca o godz. 11:00 w kościele pw. św. Anny w miejscowości Nowy Lubiel (gm. Rząśnik, pow. wyszkowski, woj. mazowieckie).
Na znak żałoby we wszystkich jednostkach podległych MON flagi państwowe zostaną opuszczone do połowy masztu - poinformował o tym Sztab Generalny. Flagi zostały opuszczone wczoraj o godz. 18 i wrócą na swoje miejsce dziś o północy.
1. Warszawska Brygada Pancerna przekazała również informację, że szer. Mateusz Sitek został pośmiertnie awansowany.