Żydowska bezczelność jest niezachwiana. Oni uwierzyli we własne kłamstwa, na tym zbudowali niebotyczną arogancję, która ich tak zaślepiła, że nie widzą zmian w świecie, nowej jakości świadomości światowej opinii publicznej.

   Świat nie tylko ich nienawidzi, ale przystępuje do rozprawienia się z tym szatańskim polipem.
   - A polaczki?

   Polaczki, jak polaczki, podcierać żydów zawsze chętni i to do nich, a nie do Polaków, pisze ta żydowska wampiria z żydaera.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

wczoraj, 16:44


Pomnik w Jedwabnem
 
Pomnik w JedwabnemGERARDReporter

Tablice w Jedwabnem. Instytut Jad Waszem protestuje


Zobacz również:


 
Polska

Prokuratura reaguje po słowach Grzegorza Brauna. Jest komunikat

 
Dawid Skrzypiński

Zbrodnia w Jedwabnem. Ustalenia Instytutu Pamięci Narodowej


Zobacz również:


 
Grzegorz Braun podczas styczniowego posiedzenia Sejmu
Polska

Skandaliczne słowa Brauna. Żukowska składa zawiadomienie

 
Artur Pokorski
 

 https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-jad-waszem-wzywa-polskie-wladze-instytut-wstrzasniety-i-zani,nId,22164064

  1.   2 Comment
  2.   935 Views
  Hgfghhuu8 — SPALIĆ TEN WROGI POLSCE I POLAKOM "instytut " PLUJĄCY Jad-em a zwanym waszem.!!!!!! NIKOMU TAKI GÓWNIANY "instytut" SIEJĄCY NIENAWIŚĆ i ZAKŁAMUJĄCY HISTORYCZNE FAKTY NIE JEST P O T R Z E B N Y.!!!!!...
  Kjggghhvcxf — Świat nie tylko tych SZATANÓW semitów nienawidzi, ale przystępuje do rozprawienia się z tym szatańskim polipem , zarazą.!!! semici tak jak ich BIBLIA zw torą TO ZBIÓR FAŁSZERSTW , MANIPULACJI , KŁAMSTW , ZBIORU FAŁSZYWYCH BOŻKÓW.!!!!! juden JEST W STANIE WYMORDOWAĆ SETKI TYSIĘCY......

   Ta braunowa histeria w polin, to rezultat prymitywnej prostytucji tychże elit, takoż prawicowych, patriotycznych i katolickich – wszystko w cudzysłowie.
   Żydzi stoją twardo przy 6 milionach ofiar, bo gwiazda dawidowa, ma sześć rogów i to jest ich kalkulator do liczenia. Poza tym już przed I-WS zauważono w Ameryce, że tych ofiar musi być 6 milionów.

   Musi!

   A więc kiedy po II-WS wyliczono 6 milinów, a w tym 4 miliony w Oświęcimiu, to jest to liczba stała, liczba prawdy. To nawet wtedy, kiedy w latach 90-tych zrewidowano liczne ofiary Oświęcimia, zredukowane z 4 milionów do ok. 1 miliona. Co przestało się bilansować z tymi 6 milionami, bo nagle zabrakło 3 miliony. Prawda żydowska jednak to prawda rabinów, a z nimi się nie dyskutuje, bo to grozi śmiercią.

   Z tego powodu został zniszczony dr Dariusz Ratajczak, który tylko postawił pytanie, nt. warunków technicznych do takiego uśmiercania, jak to się powszechnie i kłamliwie głosi. Możliwe, że jego śmierć też mogła być z tego powodu, tak samo też niszczono Larkowskiego.

   Wywiad Brauna nie zawiera żadnych sprzeczności, a wywołał reakcje oburzenia i potępienia, bo podcieracze nie dosłuchali sprawy do końca, gdyż żydek Jankowski ukrócił występ.
Braun mógł dalej powiedzieć, że ocena jakościowa nie może być równocześnie oceną ilościową.
O ile ktoś miał masowe, oczywiste starty w czasie działań wojennych, to nie może się to przekładać automatycznie na ocenę ilościową jako coś bezwarunkowego co do wyliczeń wziętych ze starej amerykańskiej gazety.

   Poza tym jest absolutnie niedopuszczane to, że PYTANIA,... PYTANIA… są karane śmiercią, tak jak to widzimy na przykładzie Ratajczaka czy Larkowskiego. A oni nie jedyni… Bohdan Poręba…inni.

   Dodatkowo starty żydowskie nie są naszym problemem etycznym czy moralnym, bo co to nas obchodzi!
Niech sobie żydzi giną, dla nas tylko lepiej. Ważne jest, aby ich trupy nie plugawiły Naszej Świętej Ziemi, bo żydzi są mordercami Chrystusa, jako tacy są przeklęci i wypędzeni, a ten, kto daje im ochronę czy cmentarze, ten bluźni wobec Boga Ojca, który śmierci Syna nigdy nie wybacza.

   Ojciec nigdy nie wybacza krzywdy Syna.

   A ten, kto nie wierzy w Boga, nie czytał Ewangelii, niech nauczy się liczyć:
Polska miała trzech agresorów w 1939 roku, Niemców od zachodu, bolszewików od wschodu, a żydów od środka Polski. Żydzi byli trzecim najeźdźcą i są agresorem do tej pory, to mordecy i okupanci.
Ci zaś, którzy stają w obronie żydowskich interesów, narracji będą tak samo zniszczeni, jak i żydzi.

   Litości nie będzie, tak jedni, jak i drudzy niech będą przeklęci.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   1073 Views
  Annimars — IPN wszczął śledztwo wobec Brauna ws. podejrzenia publicznego zaprzeczania ludobójstwu https://dziennik.com/ipn-wszczal-sledztwo-wobec-brauna-ws-podejrzenia-publicznego-zaprzeczania-ludobojstwu/ +++ The Church Condemns Holocaust Denial: “The Purest Lie” https://heschel.kul.pl/en/the-church-c......
  Ihgffghhv — CZEKAMY CZASÓW ŻE JAK ZA CZASÓW FÜRRERA BEDZIE MOŻNA SE POSTRZELAĆ DO syjonistuf.!!!!!!!...
  Kot Morski — „...tak jedni, jak i drudzy niech będą przeklęci” - AMEN ! Operacja „Braun” przepięknie się rozwija, aż przyjemnie popatrzeć. Teraz będą się starali zrobić z Jśnie Wielm. Pana Posła niebezpiecznego wariata. Tylko że Braun to ani śp Ratajczak, ani śp Larkowski - tych drugich ......
  1.   1 Comment
  2.   882 Views
  Khccvbvcgv — KURWA JEBANI ZDRAJCY POLSKI i NARODU ŚCIERWA , RYNSZTOK warszawskie SZAMBO , ODJEBAĆ TO RUDE ŚCIERWO ZE WSZYSTKIMI JEGO ODBYTOLIZUSAMI i KURWAMI LACHOCIĄGAMI TEGO JEBANEGO DEUTCHER KLAUN mały POJEBANY FÜRREK Z KOMPLEKSEM MAŁEGO FIUTA.!!!!!!!!!! OBYŚCIE ZDYCHALI ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE TAK......

Piotr Weltrowski
7 lipca 2025, godz. 11:50

Nawoływanie do nienawiści, groźby karalne, naruszenie nietykalności cielesnej, naruszenie miru domowego, znieważanie - łącznie aż dziewięć zarzutów usłyszał 44-latek, który chwalił się w mediach społecznościowych ściąganiem ukraińskich flag w Trójmieście. Okazuje się, że jego działania daleko wykraczały poza "polityczny protest", a względem kilku osób stosował po prostu przemoc.

Przeszkadzają ci flagi ukraińskie na publicznych budynkach w Polsce?

Mężczyzna, który ściągał w Trójmieście ukraińskie flagi z budynków chwalił się sam swoimi czynami w mediach społecznościowych. Filmy pokazujące te "akcje" pojawiały się także w naszym Raporcie z Trójmiasta (ostatni w zeszłym tygodniu).
Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   918 Views
  Annimars — 8 lat więzienia za zdjęcie ukraińskiej flagi?! Adam Paluch w P.S.TV https://www.youtube.com/live/K_bpKRyFtf0?si=L20ybiRqXGO3Gvqd......
  Jbccvghhg — Gość WYKONYWAŁ PRACĘ ZA TYCH KUNDLI , KLAUNÓW "paśtwowej pokicji" , GOŚĆ BRONI POLSKIEJ JEDNOŚCI NARODOWE URZYWAJĄC RÓŻNYCH ŚRODKÓW TO TO WRÓG ,TYLJO CZEGO TO NIBY ON JEST WROGIEM ?????? , BO MYSLE ŻE TO TEN Z TEJ RESTAURACJI , i CI PRYWATNI WŁAŚCICIELE POSESJI SĄ ZAGROŻENIEM LU......

 

 

 

Zamiast skandować, trzeba podpalić hotel, to i właściciela tego hotelu razem z takimi gośćmi.
Potem zaś, posługując się prostym rozumem, złapać za siekiery i do Warszawy!

Tam zarąbać ten antypolski syndykat zbrodni, który nielegalnie podaje się za rząd, Sejm i Senat.
Tam jest źródło tego zła, to przynajmniej tej skali makro.
Te czarnuchy palące się w hotelu będą i tak najmniej winne.

Bułgarskie powiedzenie mówi:
To jest ważne, aby wiedzieć, kto ukradł i zjadł ser, ale ważniejsze jest wiedzieć, kto na to pozwolił".
-Przysłowia są mądrością narodu.


Kiedy Polacy nie chcą zabijać zbrodniarzy, to zbrodniarze będą zabijać Polaków...
Każdy ma taki los, na jaki zasługuje.
-Sprawiedliwość musi się bilansować.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Nowe (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do morderstwa. O popełnienie zbrodni podejrzewany jest obywatel Kolumbii.

Tłum zgromadzony pod hotelem, gdzie przebywają cudzoziemcy, skandował: “Mordercy!”.

Podczas bójki ugodzony nożem został 41-letni mężczyzna. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Sprawcą ataku ma być 29-letni Kolumbijczyk. Według ustaleń służb, do zdarzenia doszło, gdy jedna z grup mężczyzn przebywała wewnątrz lokalu, a druga przechodziła obok. W związku ze sprawą policja zatrzymała już łącznie jedenaście osób. W niedzielę na rynku w Nowem odbyła się manifestacja.

W miejscu tragedii mieszkańcy zapalili znicze. W społeczności panuje poruszenie. W niedzielę pod hotelem, gdzie zakwaterowani są obcokrajowcy, odbyła się demonstracja.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   896 Views
  Annimars — Zrzutka na sprzęt dla patroli obywatelskich na granicy! https://zrzutka.pl/9afkhs...