PIS (Błaszczak) przygotowuje ukraińską rzeź na Warszawianach
PiS nie zazna spokoju, dopóki nie wywoła otwartej wojny w Polsce – tam są tylko żydzi albo polscy idioci, normalnego Polaka tam nie ma.
Tu nawet nie chodzi o prowokowane Rosji do agresywnych zachowań wobec Polski, proponując usunięcie tego „potencjalnego” zagrożenia bezpieczeństwa państwa, jakim jest rzekomo teren ambasady Rosyjskiej. Ani też nie jest to żenująca próba Błaszaka zaistnienia politycznego w mediach, które tym cepem się już nie zajmuje, bo nawet wśród tej dziennikarskiej sieczki Błaszczak niczego sobą nie reprezentuje i wywiady z jego intelektem są zwykłym obciachem.
Usunięcie ambasady rosyjskiej z tych b. dużych terenów warszawskich oznacza likwidację potencjalnego miejsca azylu dla tysięcy Warszawian, którzy w przygotowywanej ukraińskiej rzezi na Polakach mogliby tam szukać schronienia w tysiącach ludzi. Placówki ZSRR na Wybrzeżu – rok 1970 -były miejscem schronienia dla Polaków uciekających przed zomowcami.
Redakcja zna relację uciekającego strajkowicza szczecińskiego, który uratował się w biurze sowieckiego przedstawicielstwa handlowego, które odmówiło rozpędzonym zomowcom wydania tego ściganego, a to pod groźbą otwarcia ognia z kałasznikowów, które mieli w rękach ochroniarze biura. Zomowcy, widząc skierowana wobec nich broń palną, szybko się uspokoili.
Sytuacja może się powtórzyć i to szybciej niż może się to wydawać. Ukraina otwarcie już napada na Polskę, ukraińcy sieją niczym niepohamowany terror i sabotaż w Polsce. Rozpad państwa żydowskiego w Palestynie jest chyba przesądzony. W takim wypadku mieszkańcy Warszawy muszą być zlikwidowani, bo budowa judeopolonii, rozbiory, przyłączenie resztek Polski do ukrainy wymaga Warszawy oczyszczonej z Polaków.
Oprócz schronienia na terenie ambasady rosyjskiej Warszawianie mają jedynie drugi azyl, jakim jest teren ambasady chińskiej. Wszystkie inne placówki odmówią nam pomocy.
RCB szykuje ewakuację milionów Polaków. Plan gotowy, wystarczy iskra
Polskie państwo uruchamia bezprecedensowe przygotowania. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa właśnie finalizuje plan ewakuacji milionów obywateli na wypadek zagrożenia militarnego lub kryzysu humanitarnego. Nie jest to już tylko projekt. To gotowy system, który w każdej chwili może zostać uruchomiony.
Rząd wygasza Elektrownię Dolna Odra. Solidarność: "To cios w pracowników i bezpieczeństwo energetyczne"
Decyzja rządu o wygaszeniu Elektrowni Dolna Odra to cios w pracowników, ich rodziny i całe bezpieczeństwo energetyczne Polski – powiedziała Anna Grudzińska, przewodnicząca NSZZ ''Solidarność'' w Elektrowni Dolna Odra.
- 3 września na zarządzie PGE GiEK przegłosowany został wniosek w sprawie wygaszenia Elektrowni Dolna Odra.
- Pierwsze dwa bloki węglowe mają zakończyć pracę z dniem 1 stycznia 2026 roku, kolejne dwa osiem miesięcy później.
- Przeciwko wygaszaniu elektrowni od wielu miesięcy protestuje Solidarność.
"Cios w bezpieczeństwo energetyczne"
Niedzielski opisuje, jak go pobito. Wskazuje również winnych. “Vi vi resistitur.” – „Siłę odpiera się siłą.”
Niedzielski opisuje, jak go pobito. Wskazuje również winnych
Adam Niedzielski opisuje, jak doszło do ataku na niego. "Całe to zdarzenie jest skutkiem tolerowania mowy nienawiści, ale również odebrania mi ochrony decyzją ministra Kierwińskiego mimo licznych gróźb pojawiających się względem mnie w przestrzeni publicznej" - podkreśla były minister zdrowia.