"„Pozdrowienia dla grzecznych pedałów..."
Pozdrowienia?!
- Przeklinamy to prymitywne bydło, które płaci ciężkie pieniądze za bilety po to, aby oglądać tam
czarnuchów. Płaci klubowi, który kradnąc Polakom miejsce w drużynie wypełnia żydowskie przykazanie multikulti, które ma zabić naszą rasę.
Taki klub niech szlag trafi i to jeszcze dzisiaj.
Kto tam gra?
https://legia.com/pilka-nozna/druzyna
Red. Gazeta Warszawska
+
Nie jest dobrze i czas to jasno powiedzieć! Przypominamy, że byliśmy pierwszą redakcją, która ostrzegała przed niekontrolowaną pomocą Ukraińcom, jak i przed tworzącym się mafijnym ukraińskim półświatkiem w naszej stolicy. Wszyscy to „olali” i dziś mamy co mamy. A będzie jeszcze gorzej, jeśli władza lokalna i rząd czegoś nie wymyślą. Tylko przedwczoraj Ukraińcy zorganizowali nielegalny beforek przed koncertem białoruskiej gwiazdy, która wystąpiła na PGE Narodowy. Tam zaś Ukraińcy „uraczyli” nas banderowskimi flagami. Co dalej się działo, wiedzą już wszyscy. Nastroje w mediach społecznościowych są jednoznaczne – czas na działanie, a a niektórzy wręcz pytają czy w Warszawa stała się Kijowem i dlaczego ci młodzi jurni Ukraińcy nie walczą za swój kraj? Pytania są zasadne kiedy oglądamy sceny jak te na dole…Korona Warszawa zapowiada już organizację Marszu „STOP INWAZJI IMIGRANTÓW!”, który ma odbyć się 24 sierpnia o godzinie 17.00 i ruszyć ma start spod pomnika Witosa – Plac Trzech Krzyży.