Podziwiamy pryncypialną postawę kurator Barbary Nowak w walce o polskie dzieci i Polskę.
Dobrze jednak umieć rozpoznać problem.
A problemem nie jest ta szarańcza PO, która przejęła władze w Polsce po tych wyborach, ani tamta szarańcza PiS, która podłożyła się, aby przekazać władzę hitlerowcowi Tuskowi, bo przez osiem lat nic nie zrobiła dobrego dla Polski i trzeba było uciec przed gorszą odpowiedzialnością niż napady tych wampirów Tuska: Sienkiewicza, Bodnara czy Hołownii.
Problem Polski jest zamach, którego wśród innych wielu zamachów w poprzednich okresach historycznych, dopuścił się Karol Wojtyła, a inaczej JPII.
Kurator Barbara Nowak afiszuje się wizerunkami Jana Pawła II, a powinna np. rozpatrzyć prosty przypadek Karmelitanek na Żwirowisku w obozie koncentracyjny Oświęcim. Tam, ten wilk w owczej skórze zaprosił żydów do agresji, uczynił to wypędzeniem zakonnic z ich własnego klasztoru, otworzył tym szeroko wrota dla tej żydowskiej szarańczy.
To, co dzieje się dzisiaj w polskiej szkole, w polskiej rodzinie, na polskiej ulicy, to prosty skutek tamtej zbrodni Oświęcimskiej Jana Pawła II. To trzeba umieć zrozumieć, wyciągnąć wnioski i podjąć odpowiednie kroki.
Syfilis nie bierze się z powietrza, a ta zorganizowana zbrodnia na szkole nie spadła z Księżyca, to było zaplanowane zabójstwo, którego mordem założycielskim był mord na Kościele świętym, to, co tu widzimy, to jedynie jego strona socjalno-kulturowa.
Swoją drogą, to jest ciekawe, czy uczniowie kurator B. Nowak znają historię wypędzenia karmelitanek z ich klasztoru na Żwirowisku.
Red. Gazeta Warszawska
+
B. Nowak: Wydana została wojna z nauką. Wojna przeciw narodowi polskiemu, którego nie ma się już dzisiaj kształtować w intelekcie, rozumie, charakterze i moralności
/w Informacje, Polecamy, Polska Radio Maryja
Wchodzimy w etap agresywnych działań ideologii gender, gdzie mówi się o płciach kulturowych (…). Bardzo dziwne, że ludzie, którzy powinni działać zgodnie z rozumem, opowiadają kompletne bzdury i jeszcze jest odgórny nakaz, żeby w te bzdury wierzyła cała społeczność szkolna. Wydana została wojna z nauką. Wojna przeciw narodowi polskiemu, którego nie ma się już dzisiaj kształtować w intelekcie, rozumie, charakterze, moralności – mówiła Barbara Nowak, była małopolska kurator oświaty, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.
Annimars —
Ważne wystąpienia: "NIE DLA ZAKŁAMYWANIA HISTORII! Złożyliśmy apel do minister Barbary Nowackiej ws. zmian w edukacji":
https://youtu.be/gVHp7Fm8LW0?si=OQoXwVogdVSawVQT...
Annimars —
Podpisz protest w obronie kurator Barbary Nowak!
https://wspieramykurator.pl/?ka=007353...
Radosna satysfakcja, żaden kraj ani naród na świecie nie ma w swoich szeregach tyle kanalii co Polska.
Nie oczekujmy od PiS jakiejś walki, oni to przecież wszystko tak przygotowali.
Nawet tego tatara Sienkiewicza, w którym obudziły się geny mięsa koniny na surowo, PiS starannie zabezpieczył.
Wszyscy na szubienice, a kierownictwo rwać końmi.
Tylko skąd wziąć do tego Polaków?!
Red. Gazeta Warszawska
+
Referendarz Bilewicz postąpiła właściwie. Po podjęciu 27 grudnia Uchwały przez Walne Zgromadzenia Spółki o otwarciu likwidacji PAP, uznała tę uchwałę za w pełni skuteczną prawnie i zaakceptowała stan likwidacji - powiedział PAP prof. Tomasz Siemiątkowski, kierownik Katedry Prawa Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej, adwokat.
Pytany, co oznacza dla Polskiej Agencji Prasowej wpisanie otwarcia likwidacji PAP S.A. do Krajowego Rejestru Sądowego przez referendarz sądową Agnieszkę Bilewicz z Sądu Rejonowego dla m.st Warszawy, prof. Tomasz Siemiątkowski wyjaśnił: "pani referendarz zdecydowała o wpisie likwidacji do KRS". "Siłą rzeczy, będzie temu towarzyszyło wpisanie do KRS likwidatora pana Marka Błońskiego jako osobę reprezentującą Spółkę" - podkreślił.
"„Walczymy ze zwierzętami i postępujemy zgodnie z nimi”
+
Ogrom żydowskiej ludożerczej bezczelności, rozpasania w ludobójstwie na Palestyńczykach w Palestynie przeszedł wszelkie wyobrażenie ludzkiego umysłu, to nawet wśród antysemitów.
Wampiry żydowskie nie tylko strzelają do bezbronnych uciekinierów, dzieci i kobiet, ale satysfakcję zbrodni wypełniają orgią rozjeżdżania kołami samochodów pancernych ciał rannych i zabitych, chrzęst miażdżenia kości ofiar, wydobywający się spod kół pojazdów, jest ich rajską muzyką. Są diabłami, podczas orgii mordowania delektują się koszernym jedzeniem, modlą się przy tym do swojego demona Jaweha, którego nazywają bogiem.
Hvxvbh —
Niech będą PRZEKLĘCI — wszyscy żydzi, bo to, co robią w Palestynie, nie jest żadnym novum, wyjątkiem, ale normą zachowania, tak mordują wszędzie tam, gdzie tylko zdobywają przewagę nad swoimi ofiarami. I to jest czysta prawda.!!! To ŻMIJOWE plemie musi PRZESTAĆ ISTNIEĆ.!!!!!!!!!!! ......
Wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz podpisał we wtorek w Brukseli list intencyjny z minister obrony Holandii Kajsą Ollongren i wiceminister obrony Niemiec Siemtje Möller w sprawie procedur przemieszczania wojsk. Podpisanie dokumentu ma przyczynić się do ujednolicenia procedur podczas planowania i realizacji przemieszczeń jednostek wojskowych przez terytorium trzech krajów.
„Obecnie skuteczność mobilności wojskowej jest hamowana przez zróżnicowane wymagania administracyjne państw. Ograniczają one przekraczanie granic, a przecież w świetle prowadzonego konfliktu na Ukrainie wiemy, jak istotne jest sprawne poruszanie się w obszarze Unii Europejskiej” – powiedział Kosiniak-Kamysz na ceremonii podpisania.
Hffgggddcg —
SKURWIELE ,ŚCIERWA , "rząd" 13 grudnia TO WYRACHOWANI ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO i
POLSKIEJ RACJI STANU.!!!!!!!!!!!!
ZYCZENIA DLA WAS NA TEN NOWY ROK 2026 - OBYŚCIE ZACZELI ZDYCHAĆ JEDEN PO DRUGIM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Annimars —
Niemcy okradli nas na setki miliardów złotych
https://gs24.pl/niemcy-okradli-nas-na-setki-miliardow-zlotych/ar/c15-18279415...
Nnv jcx —
Ja, diese wladmir Mäher kamasz und diese trusk sind nützlich und gute polnische Schweine....
Absolutnie metodycznie, bez żadnego uchybienia w skrupulatności, przejmują żydzi wszelkie ważne funkcje w Polsce.
Dane osobowe, to w zasadzie klucz niezbędny do zniewolenia i unicestwienia tak jednostki, jak i zbiorowości.
Kryteria rasowe mają gwarantować, że w tym wypadku wszystkie dane Polakowi będą pod kontrolą służb żydaera, Pegasus przy tym to mały Pikuś.
Każdy Polak jest już mocno zacyfrowany, a będzie jeszcze bardziej.
Centralny rejestr danych jest pod kontrolą Mossad´u w Polsce, a może nawet i serwer jest w żydaerze lub gdzieś poza Polską, jako zabezpieczenie.
Będzie kontrola absolutnie wszystkiego, także i stanu zdrowia oraz chorób Polaka i jego bliskich.
W najbliższej przyszłości nawet zwykłe lekarstwa np. na katar, czy wrzód na pięcie będą robione na zamówienie – to pod przykrywką „dopasowania lekarstwa do biogramu pacjenta”, takie lekarstwo będzie indywidualnie dopasowane do „obiektu”, czyli człowieka: będzie żył lub umrze, ma być chory albo bezpłodny etc. Będzie to indywidualna - cyfrowo dopasowana - broń biologiczna.
Red. Gazeta Warszawska
+
Sejm wybrał nowego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
Mirosław Wróblewski, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych / PAP/EPA / Piotr Nowak
Sejm we wtorek wybrał Mirosława Wróblewskiego na Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). Wróblewski był rekomendowany na to stanowisko przez klub KO, jego kontrkandydatem był Jakub Groszkowski, obecny zastępca Prezesa UODO, rekomendowany przez PiS.
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych - czym się zajmuje?
Prezes UODO jest centralnym organem administracji publicznej do spraw ochrony danych osobowych w Polsce. Zgodnie z ustawą jest powoływany na 4-letnią kadencję przez Sejm za zgodą Senatu. W kwietniu 2019 r. na Prezesa UODO Sejm powołał, a Senat zaakceptował Jana Nowaka. Jego kadencja upłynęła w maju 2023 r. Od tego czasu parlament nie zajął się wyborem jego następcy, w związku z czym Nowak nadal pełni funkcję Prezesa UODO.
Krzysztof —
Nie ma już jednolitego Narodu Polskiego i brak jest jakichkolwiek Autorytetów. Naród Nasz żyje w rzeczywistości podstawionej myśląc, że wszystko co się dookoła dzieje to dzieje się naprawdę. Naród Polski jest bardzo ogłupiały bo jest poddawany codziennej indoktrynacji na masową skal......
Krzysztof —
Nie ma już jednolitego Narodu Polskiego i brak jest jakichkolwiek Autorytetów. Naród Nasz żyje w rzeczywistości podstawionej myśląc, że wszystko co się dookoła dzieje to dzieje się naprawdę. Naród Polski jest bardzo ogłupiały bo jest poddawany codziennej indoktrynacji na masową skal......
Jgxzdg —
POWYWIESZAĆ WSZYSTKICH "rządowych, sejmowych" SZMĄDAKÓW i judoFADZYSTOWSKICH SŁUGUSÓW ŁĄCZNIE Z ŚCIERWOM banderowskim WYSTĘPUJĄCYM PRZECIW WŁASNEMU NARODOWI i POLSKIEJ RACJI STANU.!!!!!
- KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU i HAŃBY
OSZCZĘDŹ!!! Tak NARÓD POWINIEN ZAREAGOWAĆ NA TE NIE POLSKIE R......