To, czego dopuściła się Służba Ochrony Państwa, jest bezprzykładne, ale w niczym zaskakujące.
Pisaliśmy wielokrotnie, że służby ochrony, tak prywatne, jak i państwowe są sterowane przez żydaer, Mossad.

Wpuszczenie policji do Pałacu Prezydenta, to zdrada, sabotaż. Bez najmniejszych ceregieli, obce służby przeprowadzają zaawansowane już procedury likwidacji Państwa.

Tylko brutalny i masowy gwałt na zamachowcach może odwrócić tę postępującą katastrofę.

Red. Gazeta Warszawska

Read more ...

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

 

Miałeś, chamie, złoty róg...gra skończona, hitlerowiec Tusk przejął władzę i który wie, jak ją użyć!

Przez osiem lat rządów PiS nie uczynił niczego tego, co było obiecane Narodowi.
W gorszący sposób, pod okiem dobrego, ale łapczywego na władzę Jarosława Kaczyńskiego te głupawe pisowskie lwiątka bawiły się jedzeniem i taki mamy tego skutek.

Tuska można było zamknąć i tak należało zrobić. Z gwardią Kaczyńskiego powtarzającą infantylnie groźne pomruki wobec, a to lokalnej korupcji, a to Brukseli lub nawet żydów, która faktycznie nic nie robiła i wróg szybko się oswoił, upewnił się, że to tylko retoryka, kłamstwa, wodzenie Polaków za nos i spuszczanie z nich krwi.Te stare styropianowe wielbłądy żyjące pamięcią obskurnego, ale bezpiecznego socjalizmu PRL myślały do końca, że na nowo można będzie pokrzyczeć na barykadach, i władza teatralnie przestraszy się, rozłoży nowy Okrągły Stół.
Nic takiego nie będzie, bo nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy. Tamte stare czasy, to czasy rubasznego Breżniewa, a te obecne to czasy von der Layen i Chabad Lubowicz, który wydaje jej polecenia.

Sytuacja jak żywo przypomina okres rozbiorowy, gdzie mimo śmierci zaglądającej Polakom w oczy cały naród był uśpiony i spodziewał się, że w okupowanej Polsce obowiązują polskie prawa, polskie porządki, a nie porządki okupantów tzn. siły zbrojnej.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1645 Views
  Jbbbn — Ten FAGOT to OGROMNA ŻENADA I OGROMNY W S T Y D DLA POLSKI i JESZCZE WIĘKSZA OBRAZA DLA POLSKICH WYBORCÓW.!!!!! Żeby byle FAGOT-CHŁYSTEK, MIERNOTA-AGENT tvn-owski zajmował takie stanowisko i taką funkcję. Ten FAGOT SPROWADZA JUŻ NADSZARPIĘTNĄ POZYCJĘ ksenetosejmu do POZIOMU RYNSZTOKU.!......
  Rysiek — pełny opus judei = opus dei pch24, jurki itp. = kremufki judasza wadowickiego wersja extra...

Nowa sytuacja polityczna w polin, związana ze zmianą frontu, a w zasadzie, w związku zaostrzeniem kursu władz warszawskim potęgującego atmosferę antypolskości, sprawiła, że wystraszony PAP wyciągnął tego „profesora” Bilewicza od jego judaistycznej mowy dobroci, rozumu i sprawiedliwości, który jako "naukowiec" UW i expert przedstawia rezultaty badań nad skutkami mowy nienawiści:
    - będzie nam wszystkim źle, dlatego, kiedy zwalczymy mowę nienawiści, to będzie nam wszystkim dobrze.
Naukowo zauważono przy tym bardzo groźne zjawisko zaraźliwości tej atmosfery zła tworzonej przez mowę nienawiści, a co widać w sieci internetowej, etc…etc.

   Te żenujące brednie, to jednak żadne żarty, wynika z nich, że lada chwila AI będzie nie tylko kontrolowała nasze wpisy na FB czy X, ale i podsłuchiwała nasze rozmowy w windzie lub w tramwaju i w ramach potrzeb włączała do akcji policję naszych myśli – a co w Chinach mamy tego początki.
Wtedy właśnie, kiedy nienawiść będzie zlikwidowana, to nam wszystkim będzie żyło się dobrze.

Jak nisko upadł Uniwersytet i polski świat akademicki, że dopuszcza do obrotu takich przestępczych idiotów?!

Tych przestępczych bredni nie wolno lekceważyć, bo są sygnałem dalszego postępu w pozbawianiu nas praw ludzkich i obywatelskich.
To nawrót czasów, kiedy żydowscy idioci, niepotrafiący nawet czytać, zostawali sędziami w sądach karnych i ferowali wyroki. Teraz mamy tego nawrót, a nowa technika AI daje nieobliczalne skutki.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1649 Views
  Mnbbh — TO JEST ŚCIERWO syjonistyczne i ZDRAJCA POLSKIEJ RACJI STANU, CZYNNY AGENT mosadu w pl, SZKODNIK NAD SZKODNIKI, POWINIEN BYĆ OZDOBĄ JAKIEGOŚ KLONU CZY DĘBU LUB ODWROTNIE.!!!...
  Adam — ten profesor jest z rasy homo-kremufkus homo-wojtylus...

Mamy pretensje do Pietrzaka za te żarty z imigrantami w barakach. Bo imigranci to zbrojne ramię żydostwa i z takimi się nie żartuje.

Teraz Pietrzak się tłumaczy z tego nietaktu, ale nawet w polin, za nietakt, nikt nie idzie do więzienia i ta obecna szumowina u władzy nic mu nie zrobi, a co najwyżej odetnie soczyste synekury.
To, że akurat niemcy są adwokatami przymusowego osadnictwa, nie jest niczym dziwnym, a wpisuje się w tradycje Drang nach Osten.

Sama obecność czerni na terytorium Rzeszy, nie jest dla niemców żadnym problemem, bo oni nie są żadnym narodem, ale germańsko-słowiańską mieszanką koczowniczą pod żydowskim nadzorem, a to już od trzeciego wieku po Chrystusie, kiedy żydzi korupcją u cesarzy kupowali sobie prawa w miastach germańskich. Znakiem czasów są już silnie zislamizowani i nastawiają się na przyjacielskie współżycie z wyznawcami Mahometa, który też ma żydowski mecenat.W Polsce nawet jeszcze połowie XIX-w, wyrażano zdziwienie tym, że niemcy podają się być narodem, bo przecież nim nie są.

W takim wypadku wrodzonego Multi Kulti  niemcy daliby sobie radę z najazdem u siebie, ale oni zawsze bardziej troszczą się o szkodzenie Polsce, aniżeli o własne wygody i ten cyrk z  miłosierdziem i solidarnością nie jest niczym dziwnym, bo to im się zawsze opłacało.

Zresztą nie tylko niemcy chcą nam wsadzić to zło, tak samo pracuje faszystka Meloni, rasiści holenderscy, a nawet hydra hiszpańskiego republikańskiego barbarzyństwa odżyła i chce naszej zagłady.
Nie jest to żadna ideologia czy miłosierdzie, a nawet ekonomia, ale żydowski rasizm, który imigracją barbarzyńców i ludojadów chce unicestwiać chrześcijaństwo, bo na trupie Europy, chrześcijaństwa, Edomu(+++), wampiryzm oczekuje przyjścia żydowskiego mesjasza – tak to utrzymają rabini i już się nawet z tym nie kryją.

Przy okazji, w tłumie zaś tej napastliwej czerni, żydaer w Palestynie, chce ukryć przemyt 2,5 miliona Palestyńczyków z Gazy, których tak bestialsko morduje i wypędza z ziemi przodków.

To także z takim uzasadnieniem, że Palestyńczycy muszą się usunąć, bo zasłaniają żydom widok na morze.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1723 Views
  Kkljh — A MAMY pretensje do was że z takim UWIELBIENIEM i SMAKIEM WYLIZUJECIE ODBYTY ROBACTWA syjonistycznego i judo-bolszewickiego i STAJECIE SIĘ TYM SAMYM ROBACTWEM..!!!! FROM the RIVER TO the SEA PALESTINE WILL BE FRRE.!!!!...
  Khgf — TO MY zwracamy się do szefa Prokuratury Krajowej Dariusza Barskiego o wszczęcie śledztwa ws DZIAŁANIA NA SZKODĘ POLSKI i ZDRADĘ POLSKIEJ RACJI STANU Ministera "sprawiedliwości" adama bodnara. W POLSKIEJ "elicie" POLITYCZNEJ SĄ SAME CHWASTY, KTÓRE CZEBA POWYRWAĆ.!!!!...