Min. Siekierski: "Negocjowane jest dwustronne porozumienie Polska-Ukraina ws. towarów rolnych." Tu ukraińscy nie rządzą i negocjacje są przestępstwem
Min. Siekierski: "Negocjowane jest dwustronne porozumienie Polska-Ukraina ws. towarów rolnych."
- Tu w Polsce ukraińscy nie rządzą i negocjacje na temat tego, co oni będą sobie wwozić do Polski, a co nie, nie jest przedmiotem "negocjacji".
Te "negocjacje" są przestępstwem. Ukraina i ukraińcy nie mogą mieć w Polsce żadnych praw!
Czesław Siekierski jest prymitywnym oszustem, który grając na czas, chce oszukać naszych chłopów.
"Minister podkreślił, że w wielu aspektach przyznaje rację rolnikom, ale jednoczenie "zamknięcie" Zielonego Ładu nie będzie możliwe."
Czyli chłopi mają się zgodzić na to, że prawo będzie chwilowo uśpione, a kiedy oni osłabianą, to na nowo będzie wdrożone, a może nawet i zaostrzone. Bo gorzej zawsze być może!
Red. Gazeta Warszawska
Minister rolnictwa: negocjujemy dwustronne porozumienie Polska-Ukraina
Negocjowane jest dwustronne porozumienie Polska-Ukraina ws. towarów rolnych – poinformował w czwartek minister rolnictwa Czesław Siekierski. Wyraził nadzieję, iż do końca marca uda się określić kontyngenty poszczególnych towarów, które mogłyby trafi ć z Ukrainy do Polski.
Szef resortu rolnictwa po czwartkowym spotkaniu z przedstawicielami rolników zapowiedział w rozmowie z dziennikarzami, że oprócz negocjacji unijnych rozwiązań dotyczących relacji między Wspólnotą a Ukrainą, polska strona chce wypracować dwustronne porozumienie z Ukrainą.