Min. Siekierski: "Negocjowane jest dwustronne porozumienie Polska-Ukraina ws. towarów rolnych." 

- Tu w Polsce ukraińscy nie rządzą i negocjacje na temat tego, co oni będą sobie wwozić do Polski, a co nie, nie jest przedmiotem "negocjacji".

Te "negocjacje" są przestępstwem. Ukraina i ukraińcy nie mogą mieć w Polsce żadnych praw!
Czesław Siekierski jest prymitywnym oszustem, który grając na czas, chce oszukać naszych chłopów.

 

"Minister podkreślił, że w wielu aspektach przyznaje rację rolnikom, ale jednoczenie "zamknięcie" Zielonego Ładu nie będzie możliwe."

Czyli chłopi mają się zgodzić na to, że prawo będzie chwilowo uśpione, a kiedy oni osłabianą, to na nowo będzie wdrożone, a może nawet i zaostrzone. Bo gorzej zawsze być może!

 

Red. Gazeta Warszawska

 

 

Minister rolnictwa: negocjujemy dwustronne porozumienie Polska-Ukraina
Negocjowane jest dwustronne porozumienie Polska-Ukraina ws. towarów rolnych – poinformował w czwartek minister rolnictwa Czesław Siekierski. Wyraził nadzieję, iż do końca marca uda się określić kontyngenty poszczególnych towarów, które mogłyby trafi ć z Ukrainy do Polski.
Szef resortu rolnictwa po czwartkowym spotkaniu z przedstawicielami rolników zapowiedział w rozmowie z dziennikarzami, że oprócz negocjacji unijnych rozwiązań dotyczących relacji między Wspólnotą a Ukrainą, polska strona chce wypracować dwustronne porozumienie z Ukrainą.

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   1794 Views
  Annimars — Poseł Ryszard Wilk podsumowuje sytuację z wagonami zboża w Kotomierzu. Konfederacja https://youtu.be/D_zJoE-XeM4?si=vR20m10-xmoEQ03L...
  Knbbb — Polski "rząd" TO SAMI ZDRAJCY POLSKIEJ RACJI STANU i NALEŻY ICH WSZYSTKICH JAK NAJSZYBCIEJ INTERNOWAĆ, OSĄDZIĆ i STRACIĆ.!!! ALBO TE ŚCIERWA DOPROWADZĄ DO UPADKU EKONOMICZNEGO POLSKI i do WOJNY DOMOWEJ.!!! NIE POJĘTE DLA SPOŁECZĘŃSTWA POLSKIEGO JEST TO GDZIE JEST POLSKIE WOJSKO KTÓR......

Tradycyjnie już dobrzy Polacy ze spokojem i tolerancją patrzą na wyniszczanie ostatnich enklaw normalności w Polsce, a nawet w ich życiu rodzinnym.

Nie ma już niczego, co mogłoby podlegać ochronie, poza oczywiście interesami żydowskimi i ich pochodnymi: zboczeniami i bezwzględną antykatolickością.
 
Dzieci przedszkolne już od pierwszych dni szumu medialnego mają w uszach najczęściej powtarzane słowo: aborcja. Tak zaczynają żyć i tak wyrosną na dorosłych ludzi.
 
Tu w Środę Popielcową, czas zatrzymania się i zadumy, mamy obrazy tych wyuzdanych nawet nie ku..ew, bo to brzmi dumnie, ale idiotek, idiotek sejmowych w Sejmie.
 

Śpijmy dalej, bata nikt do ręki nie weźmie.

 
Red. Gazeta Warszawska
 
+

Posłanki zatańczyły w Sejmie. "Tylko TAK oznacza zgodę"

Posłanki Lewicy i Koalicji Obywatelskiej zatańczyły w Sejmie w ramach międzynarodowej akcji "Nazywam się Miliard", nagłaśniającej problem przemocy wobec kobiet. Jak zapewniają, ma to związek z obywatelskim projektem zmiany definicji gwałtu, który ma trafić pod obrady Sejmu.

W Sejmie posłanki z parlamentarnego zespołu praw kobiet oraz aktywistki z Antyprzemocowej Sieci Kobiet zatańczyły przeciwko przemocy w rytm utworu "Break the Chain". - Dzisiaj są walentynki. To taki dzień, kiedy kobiety na całym świecie tańczą przeciwko przemocy - mówiła dziennikarzom Wanda Nowicka z Lewicy.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   1855 Views
  Annimars — „Po związki partnerskie pójdę do piekła i zawiążę pakt z diabłem”. Przerażająca deklaracja min. Kotuli na Marszu Równości https://opoka.org.pl/News/Polska/2024/po-zwiazki-partnerskie-pojde-do-piekla-i-zawiaze-pakt-z-diablem......

Jeśli Brygada wykonywała wyrok, to była na prawie, nie były to żadne morderstwa, ale likwidacje wrogów.

Tu, ta kaprawa żydówka jest coraz bezczelniejsza, bezkarna.

 

Red. Gazeta Warszawska

 

+

 

Ministra Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: NIE dla gloryfikacji Józefa Kurasia „Ognia” oraz Brygady Świętokrzyskiej NSZ

16.02.2024

Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk podjęła decyzję o zaprzestaniu organizacji wydarzeń upamiętniających Józefa Kurasia „Ognia” oraz Brygady Świętokrzyskiej NSZ. W poprzednich latach organizował je podległy resortowi Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Od wielu lat podhalańskie środowiska kombatantów Armii Krajowej, mieszkańcy regionu nowotarskiego, społeczność żydowska i słowacka oraz polscy historycy domagali się zaprzestania kultywowania pamięci o „Ogniu” jako niezłomnym bohaterze, wskazując, że dowodzone przez niego oddziały mają na sumieniu mordy na polskiej i słowackiej ludności cywilnej oraz ocalałych z Holocaustu Żydach.

Kuraś, dowódca niepodporządkowanego jakiemukolwiek zwierzchnictwu politycznemu oddziału zbrojnego, a także funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa, na pewno nie należy do postaci, które powinny być wzorcami dla młodych pokoleń.

Read more ...

 

Żydostwo polinu murem za banderowcami!

Marzymy o godzinie sprawiedliwości, kiedy oni wszyscy zawisną na latarniach.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Prokuratura Rejonowa w Chełmie (Lubelskie) wszczęła śledztwo w sprawie wysypania zboża z ukraińskich ciężarówek przed przejściem w Dorohusku. Postępowanie prowadzone jest w kierunku zniszczenia mienia i przełamania zabezpieczeń celnych. Grozić za to może do pięciu lat więzienia.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   1728 Views
  Annimars — UKRAIŃSKI WICEMINISTER GROZI POLAKOM!! https://www.youtube.com/live/iyuh2ydBeC4?si=-qSnmzloRO2GvSZI...
  Jbvbn.i — CZAS ROZPOCZĄĆ EXTERMINACJĘ ŚCIERWOWATYCH PACHOŁKÓW BRONIĄCYCH OBCYCH ideologii i interesów SZKODZĄCYCH POLSKIEJ RACJI STANU.!!!! Chcesz ŻYĆ W POKOJU SZYKUJ SIĘ NA WOJNĘ ZE ŚCIERWAMI ZDRAJCAMI.!!! ZGNIŁEGO ZĘBA SIĘ NIE LECZY TYLKO SIĘ GO USUWA.!!!!! POLSKA NIE DLA UKROFASZYSTÓ......