1.   4 Comment
  2.   3824 Views
  Kwal — A co Pan myśli o Normanie Filkensteinie ?...
  Kwal — Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał ty......

Wypowiedź  tego przestępcy Majchrowskiego, jasno pokazuje, że żydzi już całkowicie bezkarnie naigrywają się z Polaków, bezczelnie podpalają i niszczą wszystko to, co jest potrzebne do tworzenia chaosu i zacierania śladów wszystkiego tego, co polskie.

A jest to pokłosie zdrady, jakiej dopuścił się Jana Paweł II w Oświęcimiu. Zdrady prawnej, fizycznej i faktycznie transcendentalnej. Jest to nie do wypaczenia!

Kalendarium konfliktu oświęcimskiego(Okupacja żydowska w Polsce)Kalendarium konfliktu oświęcimskiego marzec 1983 - wrzesień 1998 12 styczeń 1983 - siostra Zofia Jaśniak, przełożona domu sióstr karmelitanek bosych w Poznaniu, zwraca się do Urzędu do Spraw Wyznań ...

Podpalenia nie są przypadkowe - to terror żydowski.(Okupacja żydowska w Polsce)Nie ma żadnych wątpliwości, że za tymi licznymi ostatnio podpaleniami i włamaniami stoją żydzi – państwo żydaer w Palestynie. Żydaer reprezentowany w Polsce przez liczną i wszechwładną załogę Mossa´u ...

Red. Gazeta Warszawska

+

Pożar archiwum w Krakowie. Śledztwo pod kątem umyślnego działania

Krakowska prokuratura wszczęła postępowanie ws. pożaru, który wybuchł w sobotę wieczorem w archiwum urzędu miasta. Śledztwo prowadzone jest pod kątem "umyślnego sprowadzenia" zdarzenia, które zagraża mieniu wielkich rozmiarów.

Read more ...


Nie ma żadnych wątpliwości, że za tymi licznymi ostatnio podpaleniami i włamaniami stoją żydzi – państwo żydaer w Palestynie. Żydaer jest operacyjnie reprezentowany w Polsce przez liczną i wszechwładną załogę Mossad´u, która jest opłacana z polskich podatków i to ta 40.000 ekipa żydow z Palestyny przygotowuje Naszą Ojczyznę do rozbiorów.
Głównymi beneficjentami będą żydzi, otrzymać mają oni autonomię w postaci różnych enklaw. To już się faktycznie rozpoczęło, najpierw terenami pod jurysdykcją żydaera były kierkuty i miejsca żydowskich strat w czasie II WS, a potem otwarcie i bezczelnie przejęto cały Oświęcim, który dla niepoznaki światowych obserwatorów nazywa się Auschwitz, bo wtedy miejsce to nie brzmi polsko.
To, co się teraz rozgrywa, z coraz bardziej zawrotną prędkością, było planowane już od wieków. Ostatecznie, tyle razy się nie udało, ale oni jednak nigdy nie ustępują.
Tak jak w Średniowieczu wybrali polin za nowy Izrael, to tak ma być: Rozbiory, liczne powstania, PRL, Lolek z Wadowic, Okrągły Stół, gospodarka wolnorynkowa, demokracja z EU, partnerstwo strategiczne z Jankesami, LGBT, aborcja i strajki „kobiet”, teraz, ostatecznie, pandemia jako broń biologiczna trzeciej wojny światowej. To są liczne środki, które prowadzą żydów do celu w Polsce.

Oczywiście, sprawcy podpaleń nie będą złapani, a nawet gdyby, to okaże się, że są to „lewacy” i „anarchiści” czy obrońcy polskich żab na Mazurach. Pomysł z „lewakami” jest bardzo dobry, bo mniej przenikliwi obserwatorzy nie widzą żydów, którzy za tym stoją.

Zresztą, czy ktoś odważyłby się nazwać żyda żydem?

     - W takim zbrodniczym kontekście?!

Red. Gazeta Warszawska

+

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   3925 Views
  Hans — jude to palący i nadal NIE ROZWIĄZANY PRONLEM.!! TEN WRZÓD ROZLEWA SIĘ JAK COVID 19.!!!...

Trudno zrozumieć to, co jest celem publikacji takich wypowiedzi, obrona Polski czy atak na Rosję.
Z całą pewnością, Żaryn popada w szkodliwą narrację bicia się w polskie antysemickie piersi, więc sam szkodzi Polsce i już nie jako żydowski agresor, ale polskojęzyczny podbieracz żydów, a co najgorsze.
Kaja się i wylicza np:

"Naiwnością byłoby sądzić, że wszyscy Polacy wykazali się odwagą podczas II wojny światowej" - przyznaje, dodając, że niektórzy okradali, zdradzali, a nawet zabijali swych żydowskich sąsiadów. Niesprawiedliwe byłoby jednak ocenianie całego narodu lub państwa (które w rzeczywistości wtedy nie istniało) na podstawie występków czarnych owiec — zaznacza."

Z tych śliskich plwocin wynika (a jest ich więcej), że żyda ani zabić, ani okraść nie wolno, Polaka zaś wolno i to nie jest krytycznie rozważane kiedykolwiek. Przy tym Żaryn uważa, że Polacy zdradzali żydów, tzn. złamali jakieś zobowiązania. To jest chyba jakieś echo „Przywilejów Kaliskich” , lub też  co niewykluczone — ich ważne przypomnienie. One mają nas obowiązywać. 

A o oderwaniu terytorium Oświęcimia od Polski — ani słowa! A to jest fakt bezsprzeczny!

O jakim bezpieczeństwie mówi tu Żaryn?

No Ruskie! One wszystkiemu winne, i kto wie, czy za wspomnianą  publikacją  o żydowskiej medycynie nie kryje się Putin. No, bo Jezusa nie ukrzyżowali żydzi, ale antysemici (polscy).

 Wczoraj Szewach Weiss biadolił, że jest mu smutno, teraz te brednie...

...Polska ma takie służby specjalne, a Żaryn jest ich rzecznikom… Biada.

Coś nowego, groźnego widać na horyzoncie.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 
Kampania oszczerstw na temat polskiej odpowiedzialności za Holokaust i rosyjska wojna informacyjna mogą doprowadzić do izolacji i oczernienia Polski na arenie międzynarodowej - pisze dla magazynu "Tablet" Stanisław Żaryn. Rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych uważa, że przekłada się to na zagrożenie dla narodowego bezpieczeństwa.
Read more ...