Czy zdrowy na głowę osobnik będzie owijał się amuletami, podczas jakiś tam oficjalnych występów przed kamerami telewizyjnymi?

Nitka Racheli jest czerwona, a tylko taka czyni cuda prawdziwe.

A może to nie jest żadna nitka, tylko bandaż?

 To typu „poszła baba do lekarza”:

„ …co pani je?

…—  panie doktorze wciąż boli mnie gardło, bo bandaż, który pan kazał nosić na szyi, zsunął mi się na nogę…”

Dudzie ten bandaż zsunął się nie na nogę, ale na rękę. —  Wiadomo, to prezydent polin, a poliniarze tak mają.

+

Duda, w przebłyskach świadomości, łudzi się, że uniknie kary, że żydzi go uratują.

Latarni ci u nas dostatek.

 

Red. Gazeta Warszawska

Read more ...

Kara jest tylko jedna!

Red. Gazeta Warszawska

+

"Moment ważny dla Polski i Unii Europejskiej". Prezydent ratyfikował decyzję RE ws. Funduszu Odbudowy

ostatnia aktualizacja:31.05.2021 10:45 

Prezydent Andrzej Duda ratyfikował w poniedziałek decyzję unijnych liderów dotyczącą zwiększenia zasobów własnych w budżecie UE. To kolejny krok, po podpisaniu ustawy ratyfikacyjnej, pozwalający na uruchomienie środków z unijnego budżetu i Funduszu Odbudowy. - To bardzo ważny moment dla naszego kraju, ale i całej UE - podkreślił prezydent. 

Read more ...

Polaczkom nie wolno nawet pisać SMS ws. np. bólu głowy czy bólu tyłka.
Żchydy zaś mogą wszystko.
Niech tolerancja idzie dalej, to nawet język polski będzie zakazany za najdalej parę lat. I to też będzie jakoś przyjęte.
A pomyśleć, że polaczki to taki szlachetny naród, gdzie się tylko da, to zaprzeczają temu, że są antysemitami, a innym narodom potrafią wytkanąć  każdy znak zapytania pod adresem żyda.
Ale i to bez skutku - jak widać -  trzeba starać się jeszcze lepiej.
Co by to jeszcze zrobić? Jak to jeszcze lepiej wejść żydowi w tyłek?

Red. Gazeta Warszawska

PS. Nawet tu:
"Covidowa cenzura? ..." a to żadna covidowa, ale żydowska.

A ten np. Łukasz Warzecha - jaki un mundry, konserwatywny...

+

 

Covidowa cenzura? „Wygląda na to, że Twitter zawiesił konto dra Pawła Basiukiewicza” [AKTUALIZACJA]

Facebook  Twitter
Dr Paweł Basiukiewicz. (Fot. Facebook)
Dr Paweł Basiukiewicz. (Fot. Facebook)

Twitter najprawdopodobniej zawiesił konto dra Pawła Basiukiewicza – medyka, który znany był ze swojego racjonalnego podejścia do kwestii obostrzeń covidowych.

Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim, dał się poznać jako lekarz, który wbrew głównemu nurtowi przedstawiał w mediach racjonalne podejście do tzw. pandemii Covid-19.

Medyk m.in. sprzeciwiał się lockdownowi, który doprowadził do tragedii tysięcy Polaków.

Wszystko wskazuje na to, że lekarz nie będzie już mógł dzielić się swoimi przemyśleniami z użytkownikami Twittera – jego konto najprawdopodobniej zostało zbanowane.

– Wygląda na to, że TT zawiesił konto Pawła Basiukiewicza – czyżby cenzura miała się stać główną cechą portali społecznościowych lat ’20 XXI w.? – napisał Piotr Szymański, konserwatysta ze Szczecina.

– Rzeczywiście, pojawia się taki komunikat. Niepokojące – skomentował Łukasz Warzecha, znany konserwatywno-liberalny publicysta.

To nie byłby pierwszy raz, gdy duża platforma mediów społecznościowych banuje kogoś o niepopularnych poglądach. Bardzo często nie da się wykazać, że osoba, której konto zawieszono, w jakikolwiek sposób złamał regulamin danej platformy.

AKTUALIZACJA:

Wiadomo już pod jakim pretekstem Twitter zawiesił konto dra Pawła Basiukiewicza. Według administratorów doktor miał nękać lub namawiać kogoś do nękania innych osób.

Konto P. Basiukiewicza zawieszono z takim uzasadnieniem. Kompletnie absurdalnym” – napisał Łukasz Warzecha.

 https://nczas.com/2021/05/27/covidowa-cenzura-wyglada-na-to-ze-twitter-zawiesil-konto-dra-pawla-basiukiewicza/
 

„Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście, w orzeczeniu z 12 kwietnia 2021 r. odmówiła wszczęcia sprawy, uzasadniając, że »sprawcy nie podlegają orzecznictwu polskich sądów karnych«.” To znaczy terroryści Morawiecki i Niedzielski.

Nic dziwnego. Widać było od samego początku akcji ludobójstwa COVID19 w polin, że główni przestępcy mają zagwarantowaną nietykalność. Jest bardzo prawdopodobne, że otrzymali paszporty żydaera i „gdyby coś” to mają gdzie uciekać - pieniądze są też zabezpieczone, to z pewnością lepiej niż w aferze Bagsik i Gąsiorowski Art-B.

Red. Gazeta Warszawska

 

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   3817 Views
  Klpii — MY NARÓD WAS ZWALNIAMY Z TYCH PRZESTĘPCZYCH "IMUNITETÓW" i POZWALAMY NA POWIESZENIE SPRAWCÓW LUDOBÓJSTWA POLSKICH OBYWATELI NA NAJBLIŻSZYCH DRZEWACH. BÓG, HONOR, OJCZYZNA.!!!!!!!!!!!!!!!...
  Pol — Ci co takie GÓWNO se uchealili ("rząd i sejm) TO JAWNI ZDRAJCY NARODU!!! Zato jest jedna prawem przewidziana NAGRODA i NARODU OBOWIĄZKIEM JEST TAKĄ NAGRODĘ WYKONAĆ WSZELKIMI SPOSOBAMI.!!!! Nie UKARZESZ za palec wezmą rękę i będą brać więcej i więcej aż......!!! WOLNA PALESTYNA i WO......
  Maria Flis — sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych; - ? Kiedy, jaki, z jakiej przyczyny, jeśli popełnił zbrodnię w Polsce, na Polakach? Co to za podstępny punkt-wybieg? W całej tej kowidoaferze widać bezkarność poczynań narzuconego nam żydorządu!......

TSUE: Kopalnia Turów do zamrożenia

+

Historycznie już żydostwo do spółki z prusakami dopuszcza się na Polsce rozboju, zdrady, napaści, podpalenia, okupacji, gwałtu czy sabotażu. Historyczne już, te koszerne „polskie elity” milczą zakłopotane, a co najwyżej dumnie nadstawiają pierś kolejnego patriotycznego męczeństwa i deklarują, że wyrok jest nielogiczny czy nieodpowiedzialny. Gdyby to od nich zależało, to wyrok byłby sprawiedliwy, logiczny i spójny.
No właśnie!  Wyrok jednak jest i sprawiedliwy, i logiczny, bo reprezentuje logicznie i sprawiedliwie interesy niepolskie, a żydowskie i pruskie.


Polskie elity i cały naród spokojnie patrzą na te rozbiory Polski, które w Oświęcimiu rozpoczął Jan Paweł II Koszerny , zbrodniczo i bluźnierczo oddając żydom Klasztor na Żwirowisku. Wtedy też wszyscy milczeli i nikt się nie oburzał.
Żwirowisko to zbrodnia zbrodni i to ona jest biegunem naszego upadku. Tolerancja wobec żydów zabija.

Read more ...
  1.   9 Comment
  2.   3459 Views
  Matka Polska — @Maria Flis "Ny, o co ciebie idzie czupurna Gamoniu "polska" ? Nie wiesz, że po polsku nazwy wyznań i wyznawców pisze się małą literą? A skąd wiesz, że ta "Hiszpanka" nie jest żydówką, he? W tzw unii chyba już innych biurokratów ni ma, som ci jedynie wybrani..." "Som"... Ja nie mogą......
  Matka Polska — Christophorus Lechitus "Niedługo to i "gej" trzeba będzie pisać "Gej"." Gej to nazwa narodowości? Jakieś poważniejsze problemy z językiem polskim miałeś na etapie podstawówki (bo wówczas uczono, co piszemy z dużej, co z małej litery)?...
  Matka Polka — Tyle, że postępowanie jest wszczęte na wniosek Czechów, a nie Żydów czy Prusaków (przy okazji, warto nauczyć dziennikarzy rzekomo polskiej gazety prawidłowej pisowni po polsku). A sędzina to Hiszpanka. Gamonie......