Po co bajdurzyć? Co Korwin – i jemu podobni – robił do tej pory? Spostrzegawczość spóźnionych na barykady...
To nie jest żaden rząd, ale żydowska, rasistowska organizacja terrorystyczna, która z ramienia światowego żydostwa prowadzi otwarte już ludobójstwo na Polakach.
Czasu już nie mamy, jedno i ostatnie co jeszcze można zrobić to użyć masowej zbrojonej siły przeciwko tym terrorystom – bez litości.
Bez litości - w trakcie walk nie bierze się jeńców.
Eliasz zaś im rozkazał:
"Chwytajcie proroków Baala! Niech nikt z nich nie ujdzie!"
Zaraz więc ich schwytali. Eliasz zaś sprowadził ich do potoku Kiszon i tam ich wytracił.
Krl 18- 20-40
Red. Gazeta Warszawska
Czego Morawiecki nie powiedział: Polska jest pod okupacją żydowską.
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/399-morawiecki-polska-zydowska-okupacja
+
Powiedzmy jasno - polski rząd jest najgorszym wrogiem polskiego narodu – stwierdził na antenie Radia WNET jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.
Poseł Konfederacji komentował na antenie Radia WNET zapowiedzi przedsiębiorców dotyczące bojkotu wprowadzonych przez rząd ograniczeń. Przypomnijmy, że prawie wszystkie restrykcje, które miały obowiązywać do 17 stycznia zostały przedłużone do końca miesiąca. Korwin-Mikke ocenił, że gdyby wszyscy zdecydowali się na otwarcie swoich biznesów, władza nie ośmieliłaby ich karać.