"Już 15 sierpnia ulicami Warszawy przejdzie kolejny Marsz Zwycięstwa"

 +

Otóż będzie tak jak zawsze:
- Organizatorzy ściąganą na marsze polskich pojedynczych patriotów nawet i zza Oceanu i na minutę przed wyruszeniem pochodu, zgromadzenie to będzie rozwiązane przez żydów z ratusza warsiawskiego. Dowódczy przemarszu – a są fanatykami, którzy potrafią przenosić góry, jak sami się tak piszą — zaprotestują gardłowo przed kamerą YT, a potem przekażą sprytnie, że uczestnicy marszu mogą przecież przemknąć się po cichu bocznymi ulicami i tak dojdą do zamierzonego celu. Trzeba tylko omijać szerokim kołem blokady leżących LGBT'owców i „lewaków”, bo jakiś kuśtykający leciwy Polonus – cudem wolny od trucizny papki Jana Pawła II – w gniewie kopnąłby w ryj takiego żydowskiego terrorystę, a to byłoby niedobrze. Bardzo niedobrze, bo obraz ten poszedłby szeroko w świat: I co inni o nas pomyślą i powiedzą? Antysemici? W Polsce biją żydów, a to grzech!
Naturalnie, przedtem – godziny przed planowanym wyruszeniem — te tytany patriotyzmu i organizacji spod znaku Młodzieży Wszechpolskiej, ONR, Marszu Niepodległości, RN, „Młodzież Wszechpolska and Społeczny Komitet Obchodów 100 lecia Bitwy Warszawskiej” plus inne cuda zaczną tresować zebranych w posłuszeństwie poddania się zakazowi złych haseł, okrzyków, sztandarów, a nawet i myśli.
Z myśleniem jest najgorzej, więc aby odpędzić złego, zebrani będą zmuszeni do modlenia się za: „Modlitwa wynagradzająca za profanacje środowisk LGBT…” Z tej intencji nic nie można zrozumieć, ale domyślamy się, że zbrodnie bandytów mamy brać na siebie. Klękania nie jednak będzie, bo jest ryzyko, że ONR zacznie skandować „black lives matter” i wszyscy zebrani tam faszyści zaczęliby szukać jakiegoś tam murzyna, aby mu lizać buty, a co groziłoby zadeptaniem się na śmierć. Więc trzeba modlić się na stojąca, a baczyć, czy aby x. Skorupka nie wstał z grobu, bo ten rozpocząłby modlitwę nienawiści i porwał zebranych do przejęcia Sejmu i proklamowania tam Niepodległości i Suwerenności. Bo najgorsza żydobolszewia nie znajduje się na Wschodzie, ale w Warszawie: w Pałacu Prezydenta, w Sejmie i Senacie, budynkach rządowych, sądach i synagogach. Wstały z grobu x. Ignacy Skorupka kazałby zebranym zająć to, co Polsce niezbędne i pożyteczne, a co szkodliwe i obce zniszczyć. Trzeba się mieć na baczności, tak będzie na tych marszach.

Normalni Polacy, o różnych zapatrywaniach politycznych, muszą w końcu utworzyć jakiś zjednoczony narodowy ruch polityczny, który normowałby jakoś życie polityczne alternatywne, wolne od żydów i tych żydowskich pachołków w całym wielkim aparacie tej rzekomej „trójwładzy”.
Czas nagli, życie polityczne publiczne w Polsce toczy się niejawnie za kulisami, a nawet i nie to, bo decyzje przychodzą z obcych państw. Aby od czegoś zacząć, wstępnie należy ukrócić te nadużycia polityczne, które pod hasłami ONR, narodowców, niepodległości etc. zakłócają polską komunikację społeczną wyrażającą się w zgromadzeniach marszach symbolach lub nazewnictwie. Mieczyk Dmowskiego jest już prawie całkowicie zawłaszczony przez żydów, nazwa ONR jest używana nielegalnie, przypadki można mnożyć. To wszystko zostało przejęte przez żydów lub ich idiotów i prosto jest używane przeciwko nam.
Najgorsza sytuacja jest w Kościele, gdzie żydzi opanowali wszystkie centralne pozycje władzy i prowadzą wiernych ku zagładzie, najgorszej z możliwych, bo poprzez bramę poniżenia i ośmieszenia.
Coś z tym trzeba zrobić, Polska umiera i Polacy nie mogą stać bezczynnie.

Read more ...

8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata – taki wyrok usłyszał pan Zbigniew, ocalały z Rzezi Wołyńskiej, który potępił banderyzm i ostro skrytykował postępowanie ukraińskiego prowokatora, Igora Isajewa. Kilka dni temu pisałem o sprawie innego ocalałego z Rzezi Wołyńskiej, Pana Antoniego Dąbrowskiego, któremu także postawiono podobne zarzuty co Panu Zbigniewowi.

Sąd ostatecznie wymierzył Panu Zbigniewowi karę 8 miesięcy więzienia, w zawieszeniu na dwa lata. Nie, nie żartuję. Ocalały z Rzezi Wołyńskiej, jeśli jeszcze raz dopuści się ostrej krytyki barbarzyńskiej ideologii integralnego ukraińskiego szowinizmu, autorstwa Doncowa i Bandery, która jest fundamentem dzsiejszej ukraińskiej państwowości, wtedy sąd uzna to za przestępstwo i Pan Zbigniew pójdzie do więzienia!

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   3454 Views
  Joi — SKURWYSYN ten zdrajca jebany "prokurator" i równy jemu "sąd", och czekamy czasów że będzie się wyłapywać i wieszać takie KTWATURY.!!! Urofile to są BANDEROWCY, LUDOBUJCY, KRYMILANIŚCI, FASZYŚCI,SKURWIELE.!!!!!...

Trudno o bardziej rasistowski dokument dotyczący polskich spraw, gdzie narodowość polska jest już wykluczona jako zamieszkała na terenach administracyjnych obecnego polin. Z dokumentu wynika, że w polin mieszkają żydzi i nieżydzi. Tak jak na wstępie, tak w dalszej części jest podobnie.
Jest absolutnie szokujące to, że takie świństwo może być publikowane w kraju i społeczeństwie, które należy do jakiegoś nominału europejskiej kultury czy tradycji.

To żaden przypadek, ale otwarta prowokacja żydowska mająca na celu dalej znieczulać Polaków na polskie sprawy.  USA nie mają żadnego prawa do wtrącania się w polskie sprawy wewnętrzne. Takie dokumenty opracowuje się jedynie wobec państw pacholczych, a ich publikacje w ambasadach są splunięciem w twarz gospodarzom.

Po tych bezwstydnych świniach Dudach, Morawieckich, etc. nie spodziewamy się żadnej reakcji – „pluj qurwie w twarz, a ona mówi, że deszcz pada”.
Miarą jednak każdego przyszłego rządu polskiego – o ile taki kiedykolwiek powstanie – będzie skuteczne zmuszenie rządu USA do odwołania treści tego dokumentu, potępienie go i solenne, pisemne przeproszenie Polski i Polaków przez prezydenta USA.

Read more ...

Przerażająca jest obłuda tych "obrońców chrześcijaństwa” w polin a występujących w tym YT.
Dyskutanci nie ważą się prawidłowo nazwać „LGBT'owcow” żydami lub ich najemnikami, bo to strach, ale za to gorliwie zachęcają słuchaczy do pisania protestów i wysyłania ich do żyda Trzaskowskiego. Bo to jest wskazne.
To mają być elity polskich katolików! Brakuje tam tylko zatroskanego Jana Pawła II, który ze smutkiem złożyłby swój dobrótki dzióbek w dobrze wystudiowane zafrasowanie. Makabra!
Nasze polskie piekło zaczęło się na Żwirowisku w dniu wypędzenia Karmelitanek z ich klasztoru, który obecnie żydzi przekształcają na koszerną jatkę.

Wszyscy już to zapomnieli, a i tak tylko niewielu wzięło sobie do serca tamten bluźnierczy akt apostazji. To tam „…wszystko się zaczęło”.
My to straszne zdarzenie przypominany i oświadczamy:

Złoczyńcą, który sprofanował pomnik Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, w dniu 28/29 lipca 2020 roku był Jan Paweł II – Karol Wojtyła. To on wlazł na pomnik i tam osobiście założył Chrystusowi na Oblicze maskę-kaganiec żydowskiej pandemii i uświnił Zbawiciela kolorami zboczeńców.

Już od dawna nastąpił nam czas nazywania rzeczy po imieniu, to nawet wtedy, kiedy to jest straszne.
Teraz jest jednak jeszcze straszniej, bo już nie ma od tego odwrotu.

Red. Gazeta Warszawska

Kalendarium konfliktu oświęcimskiego ...(Okupacja żydowska w Polsce)Kalendarium konfliktu oświęcimskiego marzec 1983 - wrzesień 1998 12 styczeń 1983 - siostra Zofia Jaśniak, przełożona domu sióstr karmelitanek bosych w Poznaniu, zwraca się do Urzędu do Spraw Wyznań ...Created on 21 January 2018

 

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   4237 Views
  Maria Flis — Znamienne jest zachowanie POlicji, jak mają święto, to lecą się "modlić' do św. Krzyża, jak coś się dzieje przy tym kościele udają, że ich nie ma. To czemu służy ten monitoring, te kamery, ten sprzęt policyjny i sami policjanci i ich "modły"? Blokowaniu zgromadzeń i pielgrzymek, ś......

Okupacja żydowska w Polsce uruchamia wszelkie możliwe patologie w Polsce, które mają pomoc żydom zamęczyć Nasz Naród. Bo mord na Nas nie ma być udziałem wyłącznie żydów czy ograniczać się do typowych zjawisku żydostwa zbrodni wymierzonych w Polskę. To stąd mamy np: LGBT, feminizm, uchodźców i umęczone przez Polaków mniejszości narodowe. Ten prokuratorski bandyta Maciej Młynarczyk jest ochroniarzem nawet tego niewątpliwego hajdamaki Igora IsajewaSwoją drogą M. Młynarczyk i jemu podobni "prawnicy" najlepiej ilustrują profil polityczny Zbigniewa Ziobry, jeśli są jeszcze tacy, którym trzeba otworzyć oczy.
Macieja Młynarczyka pod sąd polowy!

Sądy polowe w Polsce są absolutnie legalne w czasach bezprawia, a ta okupacja żydowska jest zabronią ludobójstwa żydowskiego na Polakch i w świetle prawa międzynarodowego sytuacja sankcjonuje środki przemocy wymierzone w okupanta.  Wszyscy funkcyjni sądów polowych i organizacji im przyległych mają prawa do ochrony międzynarodowej jako kombatanci walczący z okupantem.

Red. Gazeta Warszawska

+

ZA NĘKANIE OCALAŁYCH Z RZEZI WOŁYŃSKIEJ ODPOWIADA BEZPOŚREDNIO PROKURATOR MACIEJ MŁYNARCZYK
29 lipca 2020|6 komentarzy|w Analizy, Publicystyka |Przez Marek Trojan

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   3661 Views
  Huj — Jaki sąd polowy!???!, kula w łeb lub dół z wapnem żeby po ścierwie śladu nie było.!!!!...
  Aron — Jeśli rząd nie przeprowadzi dogłebnych reform dotyczących kasty naród zajmie się usuwaniem chwastów świadomie łamiących prawo, zasady współżycia społecznego, działających na szkodę kraju i stawiania się ponad wszelkimi zasadami.!!...