Manifestacja PiS w sprawie migracji i umowy z Mercosur - żydowscy dywersanci ratują Polskę!
Pod hasłem „#wObroniePolski” żydowscy dywersanci z PiS pod niezniszczalnym przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego rozpoczęli wrzask przedwyborczy, piętnując nieporządki w Polsce, które sami stworzyli przez osiem lat władzy, a w zasadzie w okresie lat dziesięciu, bo szkodnika Dudy Chanukowycza nie wolno pominąć.
PiS, wahadłowo z PO, rozwala Polskę, będąc u władzy, a obiecuje naprawę Polski, na Polskę prawdziwą, będąc w opozycji. I tak od wyborów do wyborów, raz oni, a raz my. Po tych trzydziestu latach – okres odżywania Narodu wyliczony przez Romana Dmowskiego – w końcu, Polacy nie dają już się nabierać na ten żydowski cyrk i na tej zbawczej manifestacji w Warszawie nie było nikogo, kto nie byłby płatnym klakierem PIS'u przewiezionym do Stolicy z głębi Polski.
Polacy zaczynają rozumieć i jakoś reagować, ale idzie to, jak po grudzie. Licznik Dmowskiego wyliczający okres ożywienia Polaków po klęsce należy skorygować o to, że tamci Polacy, choć otoczeni wrogami i mający w sercu Polski piątą kolumnę w postaci żydostwa, nie mieli ani aborcji, ani takiej emancypacji kobiet. Gdzie jedno jest gorsze od drugiego, a żydzi tylko groźniejsi.
Teraz niestety, dodatkowo mamy inny czynnik: antykatolickość, antynarodowość Watykanu, który po SWII jest posłusznym pachołkiem żydowskiego lichwiarstwa i terroryzmu, a nawet i ludobójstwa, pomocy więc znikąd.
W tej tragedii, ta nieobecność Polski na tym wiecu jest nie tyle optymizmem, ile raczej uwolnieniem się o goryczy widoku ogłupiałych tłumów. To jednak mało i nie na czas potrzeb, bo nie wy tarczy być negatywnym pasywnym, a trzeba być pozytywnym i twórczym, trzeba tworzyć własną partię narodową. Bez PiS, bez PO i tej pobocznej swołoczy, która siedzi w Sejmie.
PiS jest skończony, wpisy na X – pod adresem PiS jak partii, czy na osobistych adresach tej całej sitwy: Kaczyńskiego, Morawickiego Szydło nie pozostawiają suchej nitki na tych złodziejach, oszustach i zdrajcach. Według komentarzy, osoby te to swołocz bez elementarnej godność i wstydu, bez wyjątku. Gdyby tylko przeczytać wpis na konto B. Szydło to jest tam tyle mowy nienawiści, że gdyby Szydło miała jakiś wstyd, to wycofałaby się z życia publicznego na zawsze. Szydło, Morawiecki, Kaczyński to bezwstyd, oni kłamią i kłamią, tak było zawsze, ale teraz lud mówi o tym głośno.
Red. Gazeta Warszawska
+
W sobotę na placu Zamkowym zebrali się zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości. Protestowali m.in. w sprawie migracji i umowy z Mercosur. Do wydarzenia i tematu relokacji migrantów w UE odniósł się także premier Donald Tusk.