Pod hasłem „#wObroniePolski” żydowscy dywersanci z PiS pod niezniszczalnym przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego rozpoczęli wrzask przedwyborczy, piętnując nieporządki w Polsce, które sami stworzyli przez osiem lat władzy, a w zasadzie w okresie lat dziesięciu, bo szkodnika Dudy Chanukowycza nie wolno pominąć.

   PiS, wahadłowo z PO, rozwala Polskę, będąc u władzy, a obiecuje naprawę Polski, na Polskę prawdziwą, będąc w opozycji. I tak od wyborów do wyborów, raz oni, a raz my. Po tych trzydziestu latach – okres odżywania Narodu wyliczony przez Romana Dmowskiego – w końcu, Polacy nie dają już się nabierać na ten żydowski cyrk i na tej zbawczej manifestacji w Warszawie nie było nikogo, kto nie byłby płatnym klakierem PIS'u przewiezionym do Stolicy z głębi Polski.

   Polacy zaczynają rozumieć i jakoś reagować, ale idzie to, jak po grudzie. Licznik Dmowskiego wyliczający okres ożywienia Polaków po klęsce należy skorygować o to, że tamci Polacy, choć otoczeni wrogami i mający w sercu Polski piątą kolumnę w postaci żydostwa, nie mieli ani aborcji, ani takiej emancypacji kobiet. Gdzie jedno jest gorsze od drugiego, a żydzi tylko groźniejsi.


Teraz niestety, dodatkowo mamy inny czynnik: antykatolickość, antynarodowość Watykanu, który po SWII jest posłusznym pachołkiem żydowskiego lichwiarstwa i terroryzmu, a nawet i ludobójstwa, pomocy więc znikąd.

   W tej tragedii, ta nieobecność Polski na tym wiecu jest nie tyle optymizmem, ile raczej uwolnieniem się o goryczy widoku ogłupiałych tłumów. To jednak mało i nie na czas potrzeb, bo nie wy tarczy być negatywnym pasywnym, a trzeba być pozytywnym i twórczym, trzeba tworzyć własną partię narodową. Bez PiS, bez PO i tej pobocznej swołoczy, która siedzi w Sejmie.

   PiS jest skończony, wpisy na X – pod adresem PiS jak partii, czy na osobistych adresach tej całej sitwy: Kaczyńskiego, Morawickiego Szydło nie pozostawiają suchej nitki na tych złodziejach, oszustach i zdrajcach. Według komentarzy, osoby te to swołocz bez elementarnej godność i wstydu, bez wyjątku. Gdyby tylko przeczytać wpis na konto B. Szydło to jest tam tyle mowy nienawiści, że gdyby Szydło miała jakiś wstyd, to wycofałaby się z życia publicznego na zawsze. Szydło, Morawiecki, Kaczyński to bezwstyd, oni kłamią i kłamią, tak było zawsze, ale teraz lud mówi o tym głośno.

Red. Gazeta Warszawska

+

 
Prezes PiS Jarosław Kaczyński na manifestacji w sprawie paktu migracyjnego
Źródło: TVN24


 

W sobotę na placu Zamkowym zebrali się zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości. Protestowali m.in. w sprawie migracji i umowy z Mercosur. Do wydarzenia i tematu relokacji migrantów w UE odniósł się także premier Donald Tusk.

 

Read more ...

   Co za brednie. Redakcja odjechała całkowicie, a w zasadzie się skompromitowała.
Gen Kowalski powinien pokazać jakieś papiery na poparcie tych swoich fantazji. Te papiery może spisać cyrylicą na własnym komputerze, a potem zrobić słabo czytelną kopię ksero, aby nadać temu patyny i aury szpiegowskiego, przebiegłego używania kopiarki w siedzibie GRU.
 
   Wiarygodność, a w zasadzie powaga Nawrockiego, jako prezydenta, leci w dół w oszałamiającym tempie i trzeba coś zrobić, aby ratować wizerunek i jakoś ciągnąć dalej. Nawrocki, lada chwila, zmierzy się ze zwykłym wygwizdaniem! Takie ryzyko już jest i oni to dobrze wiedzą.
Redakcja zaś potrzebuje pieniędzy i liczy na wdzięczność.
 
   Po co Rosji atak na Polskę i trup Nawrockiego? Rosja, trupów własnych ma dosyć, zabija rocznie pięć milionów nierodzonych Rosjan, a jej ludność kurczy się już do ok. 500 tys. rocznie. Oligarchom na Kremlu wydaje się, że będą żyć długo i szczęśliwie, zasobów surowcowych wystarczy im do końca życia, to, z ich myśleniem, jest podobnie do iluzji środowiska Donalda Trump'a. Ośrodkiem władzy w świecie są jednak Chiny i to one dyktują nie tylko warunki polityczne, ale socjalne, industrialne czy zdrowotne. Proste rynkowe dostawy aspiryny, kalesonów czy elektroniki są całkowicie zależne od Pekinu. Jak Chiny zdecydują, to będą w Polsce wyłączać światło między godziną 22.00 a 5 rano. Pobudka będzie odbywała się za pomocą wycia syren. Piąta rano pobudka i na placu wspólnie czytanie myśli Mao. Tak już w Polsce było w Trójmieście w porcie, gdzie za komuny, chińscy robotnicy pracujący na chińskich statkach oćwiczyli swoją lojalność wobec wodza, aby potem radośniej pójść do pracy.
 
   Nikt rozsądny nie spodziewał się po Nawrockim cudów, bo awans tej miernoty na szefa IPN wskazywał na to, że jest to osoba ustawiona. Fotki selfie przy burzeniu sowieckich pomników tylko to potwierdzały, a wypowiedzi Nawrockiego sprawie Jedwabnego jedynie  wykluczyły wszelkie wątpliwości.
Takie teksty to kolejna już żenada i pozostaje pytanie, jakie następne akcje wymyśli sztab w pałacu — tonący brzytwy się chwyta.
Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   784 Views
  Annimars — Prezydent odmawia podpisania nominacji oficerskich, zarzucając premierowi manipulację w sprawach bezpieczeństwa https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/polska-regiony/prezydent-odmawia-podpisania-nominacji-oficerskich-zarzucajac-premierowi-manipulacje-w-sprawach-bezpieczenstwa/......
  Kot Morski — Hospody pomyłuj...! Wódz Wielka Ogromna Mała Pantera powiedział nam maluczkim wszystko, na co patrzyły oczy Jego... „Czy wiesz, dlaczego te epolety nigdy nie spłowiały ? Ponieważ zawsze ocieniał je Sztandar. W tym jest szacunek podwładnych i nienawiść wrogów, zaś podziw - jednych i d......

  Nikczemne i głupie. IPN dążąc do zdjęcia odpowiedzialności z Karola Nawrockiego za zezwolenie na ukraińskie ekshumacje,
właśnie tym komunikatem pogrążył go, jako odpowiedzialnego za to właśnie zezwolenie.
Bo IPN stwierdza, że wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami:
      „Prace te były zgodne z ustaleniami polsko-ukraińskiej Grupy roboczej ds. dialogu historycznego."
A więc to wszystko wcześniej ustalił lub zaakceptował prezes K. Nawrocki,
który teraz nikczemnie robi kozła ofiarnego ze swojego podwładnego dr hab. Karola Polejowskiego.

Na X-sie jesteśmy zablokowani przez IPN. Bohaterski prezydent Nawrocki nie boi się Putina,
bo nosi przy sobie pistolet, ale boi się ukraińskich petentów, którzy mogliby szturmować polskie urzędy,
dlatego przedłużył tym bandytom pobyt w Polsce.
A jednak? Co będzie jak Putni – na zdezelowanym czołgu, osobiście wjedzie do Warszawy i zaparkuje ten czołg pod urzędem?
Czy Nawrocki i tu będzie taki odważny i użyje pistoletu? Czy przeciwnie, wystraszy się
i Putinowi da pobyt w Polsce, i prawo 800+ oraz inne wygody, których nie ma w Moskwie?

 No a nasza skromna redakcja:
-  zblokowana przez IPN. 
Nastrachaliśmy Nawrockiego okrutnie!

 Karol Nawrocki, to groteska nikczemności, to klon Bolka Wałęsy, to Bolek Drugi, w tym rekordowo krótkim czasie prześcignął w nikczemności Andrzeja Dudę.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   788 Views
  Kot Morski — Na wszelki wypadek Prymas Polski powinien przeprosić nieboszczyków w „imieniu narodu polskiego”. Przynajmniej w warszawce łatwo wyczuć śmierdzący strach polskich kundlów „samorządowych” przed chachłackimi siekierami, maskowany nieudolnie nienawiścią do Rosji......
  Annimars — (...) "Rafał Nawrocki, to groteska nikczemności" (...) Ale jaki Rafał, Droga Redakcjo? Nawrocki ma na imię Karol....

   Nawrocki, na prywatnym, zagranicznym, cenzurowanym i manipulowanym publikatorze, jakim jest X,

żołądkuje się na temat tego „bezprawia” i daje sędziom dobre rady na temat tego, jak zachować się cnotliwie.

Nawrocki przypuszczalnie nie wie, że:

                  Ubi lex, ibi poena

                      Gdzie prawo, tam kara.

Idąc tą prostą zasadą, a by zachować porządek prawny, należy zastosować środki karne wobec przestępcy ministra Żurka.

Nawrocki tego nie czyni, a nawet tego nie proponuje.

   Nawrocki nie tylko już stracił cały kapitał zaufania, godności osoby publicznej,

wybieranej powszechnie w wielkim napięciu politycznym społeczeństwa,

jakimi były te nielegalne wybory na nielegalnego prezydenta, bo w ramach nielegalnej konstytucji,

a która to, jego osoba, miała szansę stanąć na czele Narodu, dokonać misji dziejowej – uratowania Państwa i Narodu,

ale brnie dalej, kłamiąc i szukając wokół siebie kozłów ofiarnych winnych szkód wywołanych własną nieudolnością lub złą wolą.

   Te tu występy – w imieniu „PREZYDENTA” nic już nie dadzą, poza najwyżej skłóceniem własnego, najbliższego otoczenia, to u niego nic nowego.

 "„Ja tej potencjalnej ekshumacji przyglądam się przez pryzmat stanowiska profesora Jana Żaryna,
który zajmuje się relacjami polsko-żydowskimi. Profesor Żaryn konsekwentnie uznaje,
że ekshumacja bez obecności strony izraelskiej będzie w pewnym sensie bezproduktywna z punktu widzenia państwa polskiego.
Mnie ta opinia profesora Żaryna na tę chwilę przekonuje” - podkreślił dr Nawrocki."

"zwrócił się pies do wymiocin swoich" to przysłowie biblijne (z Księgi Przysłów 26:11 oraz 2 Listu Piotra 2:22)

Tak będzie.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Read more ...
  1.   3 Comment
  2.   990 Views
  Annimars — Bezprawie Żurka https://prawnicydla.pl/publikacja/bezprawie-zurka/...
  Kot Morski — Niedawno w warszawskiej okręgówce - d. Sądy na Lesznie - losowano sędziów na zas. „tuskolizatora sądowego”: z 15-tu, którzy wchodzili w grę, 14-cioro wyłączyło się z orzekania w sprawie (m. in. „słynna tuleja”) i w ten sposób udało się szczęśliwie „wylosować” właściw......
  Ugfcbvxvh — POLSKA ZDRADĄ i ZDRAJCAMI JEST NAMASZCZONA.!!!!!!! CO NAJGORSZE TO CI ZDRAJCY TO SĄ ODBYTOLIZAKI i LACHOCIĄGI syjonistów TERRORYSTÓW , LUDOBOJCÓW , lewacko-bolszewickich -nie mieszać tej SCIERWOWATEJ bolszewi z DZISIEJSZĄ ROSJĄ ale ŁĄCZYĆ TO NALEŻY Z semickimi ideologiami i ZBOCZENI......

    Ustawodawców — jawnych, bezpośrednich lub ukrytych, działających z „tylnego siedzenia”, prowadzących akcje ograniczenia polskiej rozrodczości — trzeba zabijać, tak ja zbijało się po wojnie bolszewików PRL'owskiej żydokomuny czy hitlerowskich terrorystów w czasie okupacji. To są mordercy!

   To, co się dzieje w Polsce – od dziesięcioleci – to zorganizowane wielopłaszczyznowe ludobójstwo na Polakach. Tu terrorystami są partyjniacy 2050 — nie ma błędu, zabijając ich wszystkich.
Zabijanie morderców nie jest grzechem! Św. Tomasz z Akwinu nie tylko, że zezwalał na zabijanie morderców – stanowiących zagrożenie dla społeczeństwa – ale uzasadniał, że jest to akt miłosierdzia.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

 

Posłowie Polski 2050 złożyli w Sejmie projekt ustawy, który przewiduje bezpłatny dostęp do antykoncepcji dla kobiet w wieku od 18 do 25 lat. Przewidziano w nim także, rozszerzenie antykoncepcji objętej refundacją, dla kobiet powyżej 25 roku życia. Bezpłatne środki antykoncepcji ma finansować NFZ.

Read more ...