Z pewnością Karol Nawrocki nie jest Prezydentem Polski, bo jego wybór do Pałacu Prezydenta (Urząd) odbył się poza ramami legalnej Konstytucji. - Hitlerowiec Donald Tusk bezkarnie dokonuje anihilacji Polski, to w ramach tej nielegalnej konstytucji, a czyni to legalnie, bo zgodnie z jej przestępczym charakterem.

  Ta konstytucja, która wyniosła Nawrockiego na ten widoczny urząd jest antypolskim tworem pijaka, żyda i oszusta Aleksandra Kwaśniewskiego, który sam zajął podobne miejsce w polityce za pomocą oszustwa przedwyborczego – słynny magister.


Naszą Konstytucją jest:

USTAWA KONSTYTUCYJNA


z dnia 23 kwietnia 1935 r.



   Nawrocki, blokując nominacje na sędziów, minimalnym wysiłkiem, stara się poprawić swój wizerunek, po haniebnym przedłużeniu praw najeźdźców ukraińskich na Nasze Państwo. Nie wygląda to na stałą poprawę, ale na jakieś legendowanie się i to po stronie pasywnej, a nie aktywnej.
   Aktywnie, powinien już złożyć oświadczenie, orędzie do narodu, odnośnie do zamachu stanu, dokonanego całkowicie formalnie i bezczelnie przez hitlerowca Donalda Tuska, który za pomocą zorganizowanej szajki „szefów służb” odmówił prezydentowi Karolowi Nawrockiemu konstytucyjnego prawa do kontroli konstytucyjnie podległych mu obszarów służb. Tak samo powiem złożyć oświadczenie w sprawie terroru ministra Żurka i w zasadzie wezwać prokuratora generalnego do aresztowania ministra sprawiedliwości Żurka, który nie jest legalnym prokuratorem, za systemowe, notoryczne łamanie prawa, to jako ministra, który toleruje, a nawet podsyca bunt sędziów.

  Nawrocki wielokrotnie już, nawet w mediach, dał dowody na to, że zauważa przestępcze działania ekipy Donalda Tuska i całej tej antypolskiej szajki okołorządowej. Jednak nie działa w tej sprawie w żaden niezbędny, zasadniczy sposób!
Nawet zwykły sołtys ma obowiązek zawiadomić stosowne władze o łamaniu prawa, a tu z tego prawa, obowiązku, nie korzysta ten „prezydent” Nawrocki.

   Prezydentem trzeba umieć być, nawet tym nielegalnym.

Read more ...
  1.   5 Comment
  2.   935 Views
  Kot Morski — Ad Christophorus Lechitus - (po przemyśleniu) Racja ! Tylko z tą „jedynie legalną konstytucją 1935” mam zasadnicze wątpliwości. Poczynając od wątpliwego jej uchwalenia (od razu dla wielu prawników polskich Ustawa Zasadn. z 1935 r. została uchwalona nielegalnie, opinia ta utrzymuje si......
  Kot Morski — ???!! - Hmmm......
  Kot Morski — Prez. Nawrocki powinien wezwać, jakiegokolwiek prokuratora (na pewno nie - Generalnego, bo tym jest sam Żurek) do aresztowania min. Żurka ? Po kiego ?? Przecież żaden prokurator Prezydenta nie posłucha !! Polityka polega na osiąganiu celów r e a l n y c h , a nie - na ciągłym dawaniu świ......

Bolszewicki koszmar licujący z wezwaniem Stalina do wyroków kary śmierci na antysemitach.

   Ejchart nie może być żydówką, bo taki prymitywny antypolski obłęd nie wyszedłby spod ręki najgłupszego nawet żyda. Żydzi, jako kolektywiści, mają zakodowany bezpiecznik ostrożności w sytuacjach, gdzie jeszcze nie są pewni momentu, w którym mogą dać upust swojemu ludożerczemu rozpasaniu i pozostaną bezkarni — patrz Netanjahu - Milejkowski. W takim wypadku puszczają goja przodem.
 
   Ejchart może być przypadkiem Polki podkręconej przez aktualnego jej żydowskiego kopulanta. Jest to klasyczny, stary przypadek, gdzie polskie żony żydów są bardziej nienawistne ludziom, w swoim nabytym żydostwie niż sami żydzi. Tak było przed wojną, tak jest i teraz w okresie np. ludobójstwa żydowskiego w Palestynie. Polki, które na oczy nie widziały Palestyny, kipią osobistą nienawiścią wobec wszystkiego, co palestyńskie, dla nich nawet dzieci, niemowlęta są obiektem żydowskiego jadu, którego się nie wstydzą.

Żydzi puścili gojkę przodem! „Dla nas czas jeszcze nie nadszedł” - tak zwykli sobie motywować, wypychając takie popychadła idącej przodem i krwiożerczo rzucające się na wszystko co polskie.

 
   Sprawa jest bardzo poważna, bo ta idiotka ma wiele sobie podobnych i ten ludobójczy projekt może stać się formalną rzeczywistością.
 
 
Red. Gazeta Warszawska
 
+
 
 
 
Rodzaj dokumentu:
Projekty innych dokumentów rządowych
Typ dokumentu:
D – pozostałe projekty
Cele projektu oraz informacja o przyczynach i potrzebie rozwiązań planowanych w projekcie:
Krajowa strategia zwalczania antysemityzmu i wspierania życia żydowskiego jest dokumentem programowym definiującym priorytety aktywności rządu w obszarze przeciwdziałania zjawisku antysemityzmu. Projekt opracowany przez MS z udziałem MSWiA, MEN, MNiSW, MKDiN, MSiT, uczeni wyższych oraz Narodowego Instytutu Wolności. Nie ma charakteru legislacyjnego
Read more ...
  1.   8 Comment
  2.   1531 Views
  Annimars — Pułapki Strategii Przeciwdziałania Antysemityzmowi – adwokat ujawnia zagrożenia dla Polaków https://piwar.info/pulapki-strategii-przeciwdzialania-antysemityzmowi-adwokat-ujawnia-zagrozenia-dla-polakow/......
  Annimars — Tu jest Polska i niech Polska wróci także do Oświęcimia [Mocna przemowa Grzegorza Brauna] https://youtu.be/PmpNy0mOMIY?si=HiCIy4C57jrC2DSV...
  Annimars — Polska w Szoku: Strategia dla Żydów, Atak na Fundację Rydzyka, Niemcy i Rzeczy Ofiar https://youtu.be/f542FG8Uji4?si=KgOZ5mOqToYRNePl...

   Kapo to brzmi dumnie!


   Podcieracze wszelkiej maści wyrażają przeróżne możliwe formy oburzenia z powodu utytułowania, uhonorowania Donalda Tuska orderem KAPO, a co uczynił Zbigniew Ziobro.

"Tusk spuścił swoje gończe psy, by głośno szczekały i polowały na mnie, bo w tym jazgocie musi ukryć swoją zgodę na wpędzenie polskich rodzin w biedę. Tusk sprzedał Polaków - zgodził się na zaostrzenie szalonej unijnej polityki klimatycznej. Nowy cel redukcji CO2 o 90 proc. oznacza wzrost domowych rachunków za energię o ponad 1000 zł miesięcznie. A o ile skoczą ceny w sklepach? Tusk nie jest premierem Polski, to kapo, który jest gotów zakatować każdego, kto mu przeszkodzi wykonywać rozkazy Berlina i Brukseli."

   A cóż niestosownego jest w takiej etykiecie, to szczególnie w Polsce, która służalczo, nikczemnie i samobójczo hołubi żydów, byłych więźniów polskich obozów koncentracyjnych w Oświęcimiu I Brzezince, którzy prawie wyłącznie byli kapo w tych obozach. Tym oświęcimskim oprawcom Polska płaci renty.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   847 Views
  Jhfcvvvcccv — To rude ŚCIERWO , KOLABORANT , VOLKSDEUTSCH , PACHOŁEK , ZDRAJCA zw tfuussk i JEGO DUPOLIZY , LACHOCIĄGI zw "rząd 13-go grudnia" POWINNI JUŻ DAWNO ZOSTAĆ PUBLICZNIE POWIESZENI.!!!!!!!! NALEŻY NATYCHMIAST REAKTYWOWAĆ PODZIEMNE ODDZIAŁY LIKFIDACYJNE WSZELKIEJ MAŚCI urzędasów i semitów Z......

 

   No dobrze! No i co teraz?


   Prezydent K. Nawrocki stwierdził, że Tusk jest przestępcą, a nie jest to złodziej rowerów, ale premier, czyli jest to zdrajca, terrorysta i sabotażysta!
I co teraz?

   Prezydent jest zwierzchnikiem sill zbrojnych, ma najwyższy mandat władzy w Polsce, nawet wtedy, kiedy jest prezydentem nielegalny, bo niekonstytucyjny!

Co jednak teraz?
Czy Nawrocki stanie na czele NARODU i uderzy w ten hitlerowski rząd, żydowski sejm?
 - Prezydent ma obowiązek to zrobić!
Inaczej jest współodpowiedzialny za zbrodnie przeciwko Państwu i Narodowi.

Jeśli jest współodpowiedzialny to podobnie jak Tusk i jemu podobni, jako taki zawiśnie na świńskim ogonie, on Nawrocki zawiśnie na najwyżej latarni w Warszawie.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

Prezydent Karol Nawrocki odmówił podpisania 136 nominacji oficerskich dla funkcjonariuszy ABW i SKW, co wywołało spór z premierem Donaldem Tuskiem. Prezydent zarzucił Tuskowi manipulację i zakaz współpracy w kwestiach bezpieczeństwa, wskazując na odwołanie spotkań z szefami służb specjalnych.

W piątek doszło do wymiany słów pomiędzy premierem Donaldem Tuskiem a prezydentem Karolem Nawrockim, dotyczącej niepodpisania przez głowę państwa 136 nominacji na pierwszy stopień oficerski dla funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) oraz Służby Kontrwywiadu Wojskowego (SKW). Donald Tusk w opublikowanym wideo na platformie X zarzucił prezydentowi, że jest to część jego „wojny” z rządem, podkreślając, że brak podpisu to „cios w ludzi, którzy chcą służyć Polsce”.

Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   870 Views
  Kot Morski — „stanie na czele Narodu” - to nic nie znaczy. Kto pójdzie z Prez. Nawrockim ? Armia, której już nie ma...? „Naród”, w stanie totalnego upadku absolutnego...?? Polacy zapatrzeni we własną pychę, bez pamięci w sobie zakochani... stąd właśnie sami siebie wydają na łup seryjnemu/mas......

"W związku z powyższym, zwracam się do Pana Ministra z prośbą o rozważenie podjęcia prac legislacyjnych nad projektem ustawy usuwającej niespójności i niekonstytucyjne rozwiązania zawarte w przepisach regulujących zasady dostępu zawodu sędziego, w tym:

...    ...

zastąpienie wymogu wyłączności obywatelstwa polskiego wymogiem posiadania obywatelstwa polskiego, z możliwością łączenia go z obywatelstwami innych państw (modyfikację art. 61 §1 pkt 1 pusp oraz art. 30 §1 pkt 1 ustawy o SN oraz uchylenie art. 33a ust. 5a, art. 33b ust. 7a, art. 35 ust. 4a ustawy o KSSiP).

Z poważaniem
Marcin Wiącek"

 

   RPO M. Wiącek fałszywie argumentuje, że osoby z podwójnym obywatelstwem, równie dobrze – lojalnie wobec Polski i Polaków – mogą sprawować wszystkie funkcje publiczne na równi z osobami wyłącznie polskiego obywatelstwa.

   Jest to całkowicie błędne i przestępcze w jednym, a infantylna twarz Wiącka (baby face) ujawniająca wady rozwojowe tego osobnika, maskowane wschodniackim zarostem – nie są okolicznością łagodzącą przed obliczem sądu polowego.

   Zbrodniczość argumentacji Wiącka polega na tym, że pomija on podwójną odpowiedzialność: moralną kulturową i karną, wobec tego drugiego państwa, którego „podwojony” obywatel jest obywatelem i ma tamte obowiązki, które nie tylko są sprzeczne z polskimi interesami, ale mogą być brutalnie egzekwowane przez tamto państwo, to także i pod względem formalno-prawnym. Podwójny obywatel, za np. nielojalność wobec tamtego państwa może być schwytany i sądzony wg. widzimisię tamtego państwa i Polska nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia.

Np. taki sędzia z podwójnym obywatelstwem może być aresztowany na terytorium państw trzecich i wydany w ręce tamtego drugiego państwa, które go ściga z powodów sobie wiadomych. Taki będzie złapany, deportowany, skazany na więzienie lub karę śmierci i Polska nie będzie miała tu nic do powiedzenia, bo: „wolność Tomu w swoim domku”.

   Czyli kończąc, taki uczciwy polski obywatel „podwójny” będzie surowo ukarany za to, że jest uczciwym polskim obywatelem, co oczywiście mało prawdopodobne, ale może się zdarzyć.

Tylko przestępczy idiota RPO Marcin Wiącek może argumentować za dopuszczeniem do polskiego sądownictwa takich obywateli.

- Kara może być tylko jedna. - Im szybciej będzie wykonana, tym większa chwała dla egzekutora.

   

Red. Gazeta Warszawska

 

Read more ...