Specjalny wysłannik USA ds. Holokaustu Cherrie Daniels mówi, że nowe polskie ustawodawstwo „wyrządziłoby nieodwracalną szkodę zarówno Żydom, jak i nie-Żydom”

Stany Zjednoczone poinformowały w środę, że Polska jest jedynym krajem w Europie, który w ciągu ostatniego roku cofnął się w realizacji zobowiązań dotyczących zwrotu zajętego mienia lub zapewnienia odszkodowań ofiarom Holokaustu i ich rodzinom. Publiczne upomnienie może rozzłościć polskie władze, które odrzuciły wcześniejszą krytykę w tej sprawie.

Sprawa jest jednym z kilku punktów tarcia, które pojawiły się lub pogłębiły między Waszyngtonem a Warszawą od czasu objęcia urzędu przez administrację Bidena. Inne obejmują różnice w sprawie gazociągu Nord Stream 2 z Rosji do Niemiec oraz proponowane restrykcyjne prawo medialne.

Read more ...

Żadne pozwy cywilne nic tu nie pomogą, sądy w polin to narzędzia żydowskiej okupacji. Tu tylko Cyklon B jest argumentem.

Nota bene, a co to za prófesury? One nawet wśród  zidów znane są jako głupki.

Red. Gazeta Warszawska

+

27 lipca br. odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie z pozwu Filomeny Leszczyńskiej przeciwko prof. J Grabowskiemu i prof. B. Engelking – autorom kontrowersyjnej książki „Dalej jest noc”

Zapewne pamiętacie Państwo słowa Filomeny Leszczyńskiej, która w następujący sposób odniosła się do sprawy: „Kim ja jestem? Jestem nikim, ale walczę o prawdę i to jest moją bronią. A oni posługują się kłamstwem. I taka jest między nami różnica.”

Filomena Leszczyńska, ponad 80-letnia starsza Pani, po raz kolejny stanie przed sądem w obronie prawdy o swoim stryju  – śp. Edwardzie Malinowskim, któremu autorzy książki „Dalej jest noc” – profesorowie J. Grabowski i B. Engelking przypisali winę jakoby był on współwinny śmierci Żydów. Stanowisko Filomeny Leszczyńskiej w tej sprawie jest niezmienne, dlatego też podczas procesu apelacyjnego będzie bronić dobrego imienia swojego stryja.

Read more ...

Antypolski skandal w Senacie — złamanie suwerenności Izby. Żydzi nachodzą obrady!!!


„Polskie Towarzystwo Ziemiańskie” - w kolaboracji z żydami w akcji przeciwko Polsce.


To, że ławy "Towarzystwa" były tam puste, nic nie znaczy (zaproszeni "ziemianie" spóźnili się na tramwaj), bo skandal ten powinien już natychmiast być wygwizdany przez to Towarzystwo — skandal!!!

Polska upadła całkowicie, żydzi masowo nachodzą korytarze sejmowe, gdzie zbiorowo kiwają się w modlitwach, teraz tu, ta swołocz, została przyjęta przez swołocz senatorską w Senacie!
Bezwstydny marszałek Grodzki ruga polskich ministrów wobec żydowskich przedstawicieli służb dyplomatycznych Wielkiej Brytanii, USA, rabina!

 

 

Agresywne międzynarodowe przybłędy i rabusie – ponad polskim ministrem na terenie Izby Senatu!

 

 


To są sceny z Nowosilcowem!
Rozbiory za progiem.

To zemsta Boga za zdradę na Żwirowisku.
Nie potrafiliście obronić przed żydami cichych zakonnic, to i cała Polska padnie.

Prosta prawda.

Read more ...
  1.   4 Comment
  2.   3758 Views
  Y — Oto zdrajcy polski ; https://ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich...
  Janek — Grodzki przyznał się tym samym, że brał, bierze i będzie brał. Wszytko zależy od grubości koperty....
  Jan — Kiedy wreszcie tego MENDE, SZKODNOKA, KOLABORANTA,ZDRAJCE grodzkiego sie UNICESTWI!!?, fucker żydowskie gówno by zjadł na wizji byle by "zaszkodzić" rządowi PiS.!!!...

Art. napisała KATARZYNA MARKUSZ. To chyba ta żydówka od ciągłych pomówień Polaków o zmyślane przez nią historie.

Markusz żyje na polskim garnuszku, a pracuje nie dla Polski, ale dla żydów.

Państwo, które toleruje żydów musi zginąć.

 

Red. Gazeta Warszawska

+

Niektórzy maszerujący przez miasto Głogów deklarują, że „Żydzi rządzą światem”, a roszczenia o restytucję Holokaustu odbiorą im domy

WARSZAWA (JTA) – Kilku uczestników wiecu w Głogowie w Polsce skandowało, że Żydzi są winni pandemii COVID-19 i zgodzili się, że Żydzi „rządzą światem”.

Około 100 osób przeszło w niedzielę ulicami miasta w zachodniej Polsce, sprzeciwiając się szczepieniom i „segregacji sanitarnej”, czyli restrykcjom wobec osób nieszczepionych.

„Wiemy, kto stoi za tą całą „plandemią” – powiedział jeden z przywódców marszu, dając do zrozumienia, że ​​wierzy, że pandemia jest fałszywa i jest częścią „planu” osłabienia polskiej gospodarki.

„Czy wiesz, kto nienawidzi Polaków? Wiemy, kto [nas] nienawidzi” – dodał.

Read more ...
  1.   1 Comment
  2.   3174 Views
  Jo — juden to nadal nie rozwiązany problem.!!!!!!...

Wyłącznie - naczelny rabin Polski do Senatu RP: Nie kradnij

Rabin Schudrich zamierza powiedzieć polskiemu parlamentowi, że kraj ma moralny obowiązek rekompensowania Żydom – i nie-Żydom – których majątek został skonfiskowany po Holokauście.

Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich rozmawia z biskupem warszawskim Kazimierzem Nyczem (L) siedzącym obok Ambasadora Izraela w Polsce Davida Pelega podczas wmurowania kamienia węgielnego pod Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie 26 czerwca 2007 r.
(źródło zdjęcia: REUTERS)
 
 
Naczelny rabin Polski Michael Schudrich powie Senatowi RP w środę, że moralnym obowiązkiem kraju jest zapewnienie jakiegokolwiek odszkodowania każdemu, kto został skonfiskowany, Żydem lub nie-Żydem, przez polski rząd komunistyczny, dowiedział się The Jerusalem Post . 
 
Rabin powiedział bliskim współpracownikom, że powie Senatowi, że ten obowiązek wywodzi się z biblijnego nakazu w Dziesięciu Przykazaniach: „Nie kradnij”.
 
W zeszłym miesiącu Sejm przyjął ustawę, która przedawniłaby 30-letni okres przedawnienia roszczeń majątkowych skonfiskowanych pierwotnym właścicielom przez polski reżim komunistyczny po II wojnie światowej.
 
Po wojnie władze komunistyczne uchwaliły masowy program konfiskaty mienia w całym kraju, który obejmował duże kwoty należące wcześniej do przedwojennej ludności żydowskiej w Polsce, liczącej około trzech milionów ludzi, z których około 90% zostało zamordowanych z rąk nazistów w Holokauście.
Read more ...
  1.   2 Comment
  2.   3047 Views
  Hans — Wypalić do cna žydowstwo, razem z polskimi slugusami i zdrajcami!!! WOLNA POLSKA, WOLNA PSLESTYNA.!!!!...
  Maria Flis — Już niedługo "przyjdzie walec i wyrówna" resztki obozu w Oświęcimiu wraz z kolejnym Danielsem i jej/go dularami....